Tanışma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tanışma

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Çok kıymetli ustalarım ağabeylerim kardeşlerim inanın yazdığım tanışma yazısına bu kadar kısa sürede bu kadar cevabi yorum ve beğeni beni ziyadesiyle mutlu etti güzel dilekler ve dualar hepimiz için. İlgi ve alakanız için Allah hepinizden razı olsun, bilgi ve emeklerinizi boş çevirmesin. Kıymetli Roni ustam deli olmadan Veli olunmaz hele lisanslı iseler Veliğin sınır taşındalar demektir:):):). Saygı ve sevgiyle
Yok bu deli o delilerden değil. Bunlar bayram namazı kılıcaz diye beni çağırıp bana teravih kıldıran deliler. Çay ısmarla kaç. Soru mu soracan çay ver al cevap. Çaya endeksli rüşvetle işliyor ikisininde sistemi 😛😂😂😂
Üç harfli gibiler isimlerini zikredemiyorum ama onlar gelir muhakkak😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yok bu deli o delilerden değil. Bunlar bayram namazı kılıcaz diye beni çağırıp bana teravih kıldıran deliler. Çay ısmarla kaç. Soru mu soracan çay ver al cevap. Çaya endeksli rüşvetle işliyor ikisininde sistemi 😛😂😂😂
Üç harfli gibiler isimlerini zikredemiyorum ama onlar gelir muhakkak😂😂😂😂
Hayrola seni gruptan attılar da ondan mı daldın deli grubuna :)

@öğrenenadam ustam biraz tanışmanın dışına çıkardık konuyu hakkını helal et. Millet olarak bunaldık bir çok şeyden, bari burada biraz latife olsun :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hayrola seni gruptan attılar da ondan mı daldın deli grubuna :)

@öğrenenadam ustam biraz tanışmanın dışına çıkardık konuyu hakkını helal et. Millet olarak bunaldık bir çok şeyden, bari burada biraz latife olsun :)

Yok biri zulasının yerini değiştirmiş diğeride ev yapıyom diye tünel kazmış bizi çağırmamış. Ortada çok değişik şeyler var. Konu mevzu çok derin abi 😂😂

Vala @öğrenenadam sende hakkını helal et. 🙂

TRUVA

Admin
Yok biri zulasının yerini değiştirmiş diğeride ev yapıyom diye tünel kazmış bizi çağırmamış. Ortada çok değişik şeyler var. Konu mevzu çok derin abi 😂😂

Vala @öğrenenadam sende hakkını helal et. 🙂
Tünelin üstüne beton dökünce altta çökme yaptı. Beton havada kaldı. Şimdi altına beton ilave yapacam

Ekli dosyalar

• 20231122_163602.jpg
    20231122_163602.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 11

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Tünelin üstüne beton dökünce altta çökme yaptı. Beton havada kaldı. Şimdi altına beton ilave yapacam
Bensiz iş böyle olur. Vicdan yaptım şimdi cezada kesemiyorum. Neyse senin şu zararı karşılayalım bi şekilde. ZulaBank A.Ş uygulamasını indirip bi kredi başvurusu yapalım bari. 😂😂😂