Tavuk Civciv Orjinal Işaret Yıllardır Aranan Tavuk Civciv | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv Orjinal Işaret Yıllardır Aranan Tavuk Civciv

Kervan07

Admin
Değerli kardeşim sahte olan yerin parasımı olur.Hemde orjinalini gördüğünü söylüyorsun,burda tezat yokmu.Saygılaımla.
yanlış anlaşılmışım anlaşılan! bu işaret sahte derken genelinden bahsetmedim. bu resimdeki işaret sahte yani adamlar kendileri kopya yapmış servis ediyorlar. bunun gibi onlarcası var çakalların elinde güncelleyip güncelleyip face de servis ediyor sazan arıyorlar.

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim Ersan,sen hiç müzeleri gezmemişin biraz müzeleri gezde 3000 yıllık heykellerin ne hava şartlarından nede kardan,rüzgardan etkilenmediğini göreçeksin.böyle büyük parçaların etkilenmediği yerde,0.5 cm kalınlığındaki malzemenin senin dediklerinden nasıl etkilensin.Ayrıça bu işaretin kaç sene toprak altında kalıp kalmadığınıda bilmiyoruz.Lütfen bilinçli yorum yapalım,hikaye anlatmayalım,sitedeki arkadaşları doğru bilinçlendirelim.Saygılarımla.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
işaretin sahte oldugunu yazan ustalarım ve gerçek oldugunu yazan ustalarım, bir birimizi kırmadan cevap verelim. işaret sahte olabilir fakat neye göre sahte oldugunu yazarsak bence daha sağlıklı olur.
mesela ben bu işareti yerinde gördüm demiş ustam,
şunu dıyebilir; çankırıda gördüm falanca köyünde,
işaret gerçek diyen kişide, bu işaret karabük de usta, sen farklı yerden bahsediyorsun vs..

veya nasıl anlatılabılırse artık. kırıcı uslup olmadan lütfen. Allaha emanet olun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bozkurt ustamız zahmet etmiş o veya bu nedenlerden dolayı konu açmış,sahte veya gerçek ayrı bir konu emek verilir yada verilmez diye gerekli bilgilendirme yapıldığını düşünüyorum,Bizlere yakışan bilgilerimizi esirgemeyip yardımcı olabilmek,Bu işarete benzer bir yerle ilgili bildiklerim,21 adım sağında ve solunda 3gen görünümlü kaya ki bu kayaları konum belirtmediğin için şöyle belirtim öne bakan tavuk istikametine yanında durup bakarken sağında ve solunda bulacaksın bu kayaları bunlar önemli 2 yerin.Devamında işaretin bulunduğu yerde tuzaklı bir mahzen girişin olacak bu da tavuğun odası

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
İşaretler yalan yüzler sahte,
Dem kalmadı, muhabbet tükendi kadehte,
Gezdik dağbayır, boşa dolandık ,kaldık kederde,
Tükendi hayaller umutlar nerde,
Aman kalp kırmayalım, sonra hesap veremeyiz Ahirette..

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gıral

Vip Üye
İşaretler yalan yüzler sahte,
Dem kalmadı, muhabbet tükendi kadehte,
Gezdik dağbayır, boşa dolandık ,kaldık kederde,
Tükendi hayaller umutlar nerde,
Aman kalp kırmayalım, sonra hesap veremeyiz Ahirette..

Vay vay vay bee Ustam meğer sen neymişsin. Şiir kitabı falan yazdınmı abi. Tamda, bizim halimizi anlatmışsın ustam ağzına sağlık

Kervan07

Admin
Vay vay vay bee Ustam meğer sen neymişsin. Şiir kitabı falan yazdınmı abi. Tamda, bizim halimizi anlatmışsın ustam ağzına sağlık
en az 20 yıl definecilik yapanlar şair olabilir. benim 13 yılım daha var şair olmaya! komana ustam definecilikte en üst seviyeye gelmiştir:)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yok kardeşim kitap fln yazmadım böyle arada geliyor işte

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
en az 20 yıl definecilik yapanlar şair olabilir. benim 13 yılım daha var şair olmaya! komana ustam definecilikte en üst seviyeye gelmiştir:)
Valla kervanım bu alemde o kadar çok kaşarlanmış insan tanıdımki bunlar insanı şair de eder yazarda