Tavuk Civciv Orjinal Işaret Yıllardır Aranan Tavuk Civciv | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civciv Orjinal Işaret Yıllardır Aranan Tavuk Civciv

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
İşaretler yalan yüzler sahte,
Dem kalmadı, muhabbet tükendi kadehte,
Gezdik dağbayır, boşa dolandık ,kaldık kederde,
Tükendi hayaller umutlar nerde,
Aman kalp kırmayalım, sonra hesap veremeyiz Ahirette..

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Saygıdeğer abim sende de ne hazineler varmış şair gibi döktürmüşsün hakikaten,Ne demiş efendimiz (sav )umut Allah'tan umutsuzluk şeytandandır..Enseyi hiçbir zaman karartmamak gerek ama sen başarabiliyonmu desen nerdee

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bozkurt ustamız zahmet etmiş o veya bu nedenlerden dolayı konu açmış,sahte veya gerçek ayrı bir konu emek verilir yada verilmez diye gerekli bilgilendirme yapıldığını düşünüyorum,Bizlere yakışan bilgilerimizi esirgemeyip yardımcı olabilmek,Bu işarete benzer bir yerle ilgili bildiklerim,21 adım sağında ve solunda 3gen görünümlü kaya ki bu kayaları konum belirtmediğin için şöyle belirtim öne bakan tavuk istikametine yanında durup bakarken sağında ve solunda bulacaksın bu kayaları bunlar önemli 2 yerin.Devamında işaretin bulunduğu yerde tuzaklı bir mahzen girişin olacak bu da tavuğun odası
İlaveten işaretin 40 yada 50mt kuzeyinde 2 tane kayada 2'sininde ölçüleri 72cm olan biri duvar şeklinde,diğeri yere yatık halde içerisine oklava girecek şekilde kayalar önemli

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
buradaki tavuk ve civciv in sayısı ne anlama geliyor.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
İşaret sahte @ersan usta doğru söylemiş yapılan kaya yumuşak bir kaya ve açıkta 20 yıl bile o işaretin zarar görmesine yeter o müzedeki buluntular vs bunlar ile karşılaştırmak oldukça saçma onlar özel taşlardan yapılır mermer en çok tercih edilenleri elbette sahte olduğu konusunda vardığım kanı bunlardan ibaret değil işaretin konumu ve işaretin ta kendisi hatalı çok teferruatlandırıp üçkağıtçılara yol göstermek istemem. Bu işaretleri millete satmaya çalışıyorlar böylesi daha çok var buralarda dönmüyor ama sosyal medyada gırla.

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli arkadaşlar.işaretlerin sahtemi dehilmi yorumu geçildi.şimdi sorulan soruya çevap aranıyor.Bilenlerin değerli bilgilerini paylaşmasını riça ediyorum.Saygılarımla.

gıral

Vip Üye
Değerli arkadaşlar.işaretlerin sahtemi dehilmi yorumu geçildi.şimdi sorulan soruya çevap aranıyor.Bilenlerin değerli bilgilerini paylaşmasını riça ediyorum.Saygılarımla.
Ustam benim şahsi fikrim bu tavuk cücük meselesinde. Bu gömünün tek olmadığı cücük sayısınca bölünmüş olduğudur. Yani gömü bir kişinin fakat parça parça halinde gömdüğünü izah eder saygılarımı sunarım ustam

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
tavuğun sırtında civci varsa iki gömü vardır ve ikisi farklı yönde ama aynı ölçülerdedir