Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Tebessüm

42 Yıl Önce

İki adam yolun iki tarafından birbirlerine doğru yürüyolarmış. İkisi de diğerinin
sağ ayağını sürüyerek geldiğini farketmiş ve karşı karşıya geldiklerinde
birbirlerine bakmışlar... Önce biri sağ ayağını işaret ederek şöyle demiş:
- Vietnam, 42 yıl önce...
Bunun üzerine diğeri de kendi sağ ayağını işaret etmiş:
- At pisliği 20 adım geride...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Tevfik ustayla lacivert bir gün kazıya giderler bir sürü hesap kitaptan sonra tevfik usta kazılacak yeri noktalar mushaflar muskalar boyunlarında yaradana sığınıp işe başlarlar başlamasına da durumu çakozlayan fenerli basar ispiyonu onu kazıya almadıklarına çok içerlemiştir çünkü jandarmanın geldiğini fark eden bizim ahbap çavuşlar camiden yürüttükleri kazma küreği bir tarafa atar tabanları yağlarlar kaçmakki ne kaçmak birkaç saatlik koşudan sonra dağ başında kaybolduklarını fark ederler bütün gece yol aldıktan sonra birden lacivertin gözleri fal taşı gibi açılmıştır tevfik ustam yaşasın kurtulduk galiba şu evi görüyormusun aç yorgun bitap düşen bizim kafadarlar içeri süzülürler birde ne görsünler iki katlı bir ranza pencere kenarında kurumuş ekmekler hemen suyla ıslatıp mideye indirirler ve yataklara uzanırlar tam uyumak üzereyken hırsızlar eve girip hem evi soyuyorlar hem de Tevfik ustayı yatağında bir güzel pataklamışlar alt ranzada yatmakta olan tevfik usta bir süre sızılandıktan sonra lacivert nolur birazda ben üstte yatayım diye ısrar eder lacivertte ciğeri kurt yesin yalvarışlarına daha fazla dayanamaz tevfik ustanın yer değiştirmeye razı olur tam uyumak üzereyken yine hırsızlar geri dönmesinler mi meğer uzaklaşırken sigarasının ağızlığını düşürmüş biraz aramadan sonra ağızlığı bulup çıkacaklarken şu adamı bir daha dövelim demişler arkadaşı demin alta yatanı dövmüştük bu defada üstte yatanı dövelim demişler iyide yapmışlar caminin kazma küreğini yürütmenin nelere mal olacağını iliklerine kadar hissetmiştir tevfik ustaaaam...

HÜDAİ

Kullanıcı

İki kere dayak yemek her kula nasip olmaz çok kısmetli adam yahu koptumkoptumkoptum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

wallahi ben bu tevfik ustama hem üzülüyor hemde gülüyorum :D ne olacak abi senin bu halin .

hani kemal sunalın filminde vardıya mazlumu getirin diyordu bir kel adam :D bu lacivert ustam hiç soluksuz durmaksızın tevfiği getirin bana diyorda başka bişey demiyor.

neyse bir daha tevfiği getirin derlerse ben atılacağım ortaya. sende harbici rolü yap. ama lacivert ustam derseki ben tevfiği çok hırpaladım birazda şu harbiciyi tokatlayım derse karışmam koptum koptum koptum koptum

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Lacivert Ustam Vallahide Çok Güzel anlatmışsınız Elinize ve Emeğinize Sağlık zaten bendeki şans bukadar olurdu :( gelen vurur giden vurur vallahi dayak hastası oldum çıktım koptum şimdi ise dayak yemeden yapamaz oldum koptum Saygılarımla :D

TEVFiK

Vip Üye
Re: Cevap: Tebessüm

wallahi ben bu tevfik ustama hem üzülüyor hemde gülüyorum :D ne olacak abi senin bu halin .

hani kemal sunalın filminde vardıya mazlumu getirin diyordu bir kel adam :D bu lacivert ustam hiç soluksuz durmaksızın tevfiği getirin bana diyorda başka bişey demiyor.

neyse bir daha tevfiği getirin derlerse ben atılacağım ortaya. sende harbici rolü yap. ama lacivert ustam derseki ben tevfiği çok hırpaladım birazda şu harbiciyi tokatlayım derse karışmam koptum koptum koptum koptum
S.a. Sayın Ustam Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim siz yinede olacağına bakın harbici değilde ağa da olsam yine beni bulurkoptumSaygılarınla

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Re: Cevap: Tebessüm

S.a. Sayın Ustah Ah,ahhh beni kıyma makinesine koymadan kıyma gibi yapıyorlar bendede amma et varmış hani bir türlüde bitmek bilmedi.koptumsaygılarımla.:D

;) tevfik abi gözün aydın. ;) daha define aramana gerek kalmadı. sana ayda 10 bin lira maaşla iş buldum abi. lacivert holding de. noluyor ya diye merak eden hemen alttaki koyu mavi video linkine tıklasın.

koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

lacivert ustamla iyi anlaştınız bakıyorum :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...