Tek Kaya | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tek Kaya

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustam ikizceli ustanın çizdiği şekilde fotolarda iki taşı görebildim üçüncü taş ikizceli ustanın çizdiği gibi o yerde ise hedef sana söylediğim taş çünkü diğer taşlara göre daha üçgenimsidir ve 3. resimde bu taşı en net şekilde görebildim ya merkez noktasındadır buda sana söylediğim taş yada daralan kısım, benimkinde merkez noktasında yani taşın altında olmasada 1-2 metre yakınındaydı selametle ustam.
YÖRÜK ustam,çizdiğim şekilde yapılmış olanlar,zaten hattın dışına çok az çıkar.

MAVRAN

Super Moderatör
Beni fikrim birkaç yerde görmüşlüğüm dağın zirvesinde yüzü bu kayaya bakan yüksekliği bu kayanın iki katından fazla üç katından az bir kaya olacak ön yüzü taraşlı olabilir. Bu kayada ilk önce üzerine bakın sonra toprakla başlayan yere boşluk kontrolü yapın. ALLAH yardımcınız olsun.

esrarengiz2828

Kullanıcı
kervan ustanın söylediğine bende katılıyorum horasan var gibi ayrıca orasıda yosun tutmamış bakmakta fayda var ustam ya nasip aslında her gittiğin yere ufak bi çekiçle gideceksin yani büyük saygı vede sevgilerimle(Allah1 c.c) nasip ede

metin77

Kullanıcı
Aliömer ustam cubuklar seni buraya getirdiyle buradadir. 3 leme belki 3 metreyi belki de odanin icinde 3 mezari temsil ediyordur. Sen Bunu al baskalari da ucun birini alsinlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm buralara dikkat...Allah nasibinizi bol daim etsin..
kEQzjy.jpg

aliömer

Kullanıcı
selamünaleyküm buralara dikkat...Allah nasibinizi bol daim etsin..
kEQzjy.jpg
Ergenekon usta daire içine aldığın kısım ustaca yapılmış bir kasa. Öyleki beli olmasın diye taşın büyük kısmı sıvanmış. Lakin insan elinin deydiği her şey kendini ele verir. Kapak büyük bir ustalıkla yapılmasına rağmen milimlik olsada içe doğru bir çökme yaparak kendini ele vermiştir. Senin resimde doğru yeri yakaladığın gibi

aliömer

Kullanıcı
kervan ustanın söylediğine bende katılıyorum horasan var gibi ayrıca orasıda yosun tutmamış bakmakta fayda var ustam ya nasip aslında her gittiğin yere ufak bi çekiçle gideceksin yani büyük saygı vede sevgilerimle(Allah1 c.c) nasip ede
Esrarengiz usta saygı ve sevgi bizden. Defineci her zaman zulasında çekicini saklamayı bilmeli. Yoksa arazide avuç içi büyüklüğündeki taşları kayalara vurarak kendince notalı sesler çıkarmaya başlayacaktır.

aliömer

Kullanıcı
Aliömer ustam cubuklar seni buraya getirdiyle buradadir. 3 leme belki 3 metreyi belki de odanin icinde 3 mezari temsil ediyordur. Sen Bunu al baskalari da ucun birini alsinlar.

Metin ustam üçün ikisini yakaladık da geri kalan biri arıyoruz. Dediğin gibi onuda başkasına bırakalım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

:D:D:D(beğendim)(beğendim)(beğendim) ALLAH iyiliğini versin...