Tekeri kırık fayton | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Tekeri kırık fayton

kyzer

Kullanıcı
aslında ben yönleri bilirsem mağarayı bulurum misal bu fayton hamamın yada başka karadağın neresine düşer yakınında ne var bilsem bulurum
sorunun cevabı adamların girdiği delikte yön olarak dışardaki klavuz işaretleri görmen gerek kot taşını bulman gerek sonra deliği bulabilirsin adamların nasıl bulduğuna gelirsek orası muamma kendileri anlatması gerek eşkiya işleri öyle mantıkla olmuyor eğitimli kişilerin çözebileceği işler oda sayılıdır

kyzer

Kullanıcı
bide şöyle birşey var fayton var 2 tekerli fayton var 1 tekeri gözükür fayton var at ile teker arası bağlantıları eksik yapılmış fayton var arabası yok tekeri var fayton var ispiri kırık fayton var kuçağında çocuk olan kadın fayton var adam ayakta ata kırbaç vurur vaziyette hepsinin barındırdığı şifre farklı gelde çık işin içinden

Eli bey

Kullanıcı
bide şöyle birşey var fayton var 2 tekerli fayton var 1 tekeri gözükür fayton var at ile teker arası bağlantıları eksik yapılmış fayton var arabası yok tekeri var fayton var ispiri kırık fayton var kuçağında çocuk olan kadın fayton var adam ayakta ata kırbaç vurur vaziyette hepsinin barındırdığı şifre farklı gelde çık işin içinden
Okadarını bilmiyorum bana dedikleri at arabası gördük tekerlekleği kırıktı bir kapalı mağarada mağara dar geçişi zor bir yerdi bide tavşan dan bahsetiler orda sonra ona yakın bir kral var dediler bir kaçsey daha dediler aklıma gelmedi ama pipoyu ben gördüm oku gördüm papaz gördüm halkaya benzer simit gibi bir taş gördüm halkalı kayanım önünde kapı gidi dağdan geçiş yolu diğer adı kapı kayayıda gördüm sıhhat taşın7zerinde beyaz yılan gördüm kafası yukarı bakıyordu az bu dediklerim hepsi yakın 2000 mekrekare bir alanda hamamda bunlardan 300 adım mesefede yine burda gemiler var