Tekeri kırık fayton | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tekeri kırık fayton

Kader25

Admin
@Kader25 ustam avrupada madenmı var defin olsun varsa italyada bunuda roma görürmüş
Anadolu kızılelmadır maden denizidir devlet herşeyin farkında
bahsi geçen adamın bildiğinden katkat fazlasını biliyorum rahatça söylüyorum sıkıntı duymuyorum devlet bilmiyorsa bana gelsın tektek yerlerini göstereyim
deprem bölgesi Adıyamandayım şehrin üçte ikisi gitti şehir sit alanın kuruluyor altı şehir
haftada bir dinamitle parçalanan kayalardan gömü fışkırıyor
Allah cc tüm depremzedelerin yardımcısı olsun. Adıyaman şehir merkezinden onlarca kez geçtim. Deprem sonu videolardan izledim ve korktum. Hicbirsey kalmamış yolun sağında ve solunda. Geneli böyle elbet amma ben geçtiğim yerleri bilmekteyim.
Van depreminde van da idim yaşadım. Deprem çaresizlik Deprem acı tarifsiz acı.
Rabbım bir daha yaşatmasın insallah.

Devlet dediğimiz görevli bürokratlar şahıs.
Bu zatlar bu işin farkinda değiller. Kimse taşın altına elini koymaz. Memur korkaktır benim ülkemde. Başı ağrır, tayin görür, makamından olur. Bende 15 sene yaptım memurluk. Malesef durum bu.

kyzer

Kullanıcı
elibey fayton toprak altı gizli işaretlerdendir bir karış ebatındadır ve haritadır okuyabilene

Faytonlar da çeşit çok kapalı mahsende mağrada tünelde çıkar

Eli bey

Kullanıcı
elibey fayton toprak altı gizli işaretlerdendir bir karış ebatındadır ve haritadır okuyabilene

Faytonlar da çeşit çok kapalı mahsende mağrada tünelde çıkar
Peki ustam konuyu birazdaha netleştirme bilirmisiniz dediğim gibi biri iki kişi fayton görmüş tekeri kırık kapalı dar bir mağara bir koridordan bahstiler hamama yakın biryerde

kyzer

Kullanıcı
Eğer mağrayı kendileri açmadılarsa yalandır yada soyulmuş bir yerde görmüş olabilirler bölgede eski bir kervan yoluna yakın bir yer bu yola bağlantı yollarıda var koridorun sonuna gitmeleri gerek duvarlarına ve tabanına bakarak bir ayak işareti görmeleri gerek tekerinin kırık olması yön ve ölçü ile alakalı son noktada at arabasının gerçeğini görülecek ama girdikleri koridorda değil işaretin üzerindeki ölçekler önemli görmüşler le olmaz yerinde görmek farklı

kyzer

Kullanıcı
Fayton oyma mı kabartmamı buda önemli daha oyma olanına denk gelinmedi sanıyorum

Eli bey

Kullanıcı
Fayton oyma mı kabartmamı buda önemli daha oyma olanına denk gelinmedi sanıyorum
Ustam onu sodım abi adamlar doğru diyor çünki bana pipo ağzında olan bir resim attılar papaz attılar paytonu ben söylemeden onlar söyledi onların bu konularla alakası hiç yok bide onlarda çok dar bir girişten bahsetiler içerisine zayır biri çok zorlanarak girer ve koridorlarda bahs ettiper

TRUVA

Admin
Ustam onu sodım abi adamlar doğru diyor çünki bana pipo ağzında olan bir resim attılar papaz attılar paytonu ben söylemeden onlar söyledi onların bu konularla alakası hiç yok bide onlarda çok dar bir girişten bahsetiler içerisine zayır biri çok zorlanarak girer ve koridorlarda bahs ettiper
Resimde Piposu olan adamın şapkası varmıydı.

Eli bey

Kullanıcı
Resimde Piposu olan adamın şapkası varmıydı.
Ustam ben o pipolu adam halkalı kayaya yakın biryerdeydi yuvarlak simit gibi olan bu kayaya hemen yanında karışında kapaı kaya 300 adım altında hamam şuan bile hamam dediğim yere yakın piposu ağzında yüksek bir taşta başında tam hatırlamıyorum şapka varmıydı yokmuyuydu ama sakkalı vardı bana bir arkadaşfoto attı dediğim yere hamam tarafında çektiğini biliyorum

kyzer

Kullanıcı
madem elindeki bilgine belgene güveniyorsun papazı ve pipolu adamı biliyorsun demekki bölgeyide biliyorsun faytonuda belgenden bulabilirsin sanırım eşkiyanın koridorlarına girmek profosyönellik ister şakası olmaz işaretleri görüdün diyelim nasıl çözeceksin şifreler karmaşık herkes birşeyler der ama ortada gerçek çözüm göremezsin lakin nette dolaşan belgelerdense güvendiğin bilgi hiç uğraşma derim tavsiye olarak karar senin işaretleri görenler orada hiçbirşey bulamazlar benim düşüncem bu yönde