Ters S şeklindeki derenin S nin içindeki tepe

sondurak

Kullanıcı
Cevap: Ters S şeklindeki derenin S nin içindeki tepe

Bu kadar işaretlemelere rağmen o kayaların üzerinde hiç bir
işaret olmaması çok ilginç..!!!

,,Ya Nasip Merhabalarçiçek sanaKonuyla Alakalı.. Ancak Nasibi Olanlar Görebilirler Diyebiliriz.. Degerli Arkadaşların İşaretledikleri Yerler Dogrudur.. İşaretlenmeyen Yerlerde Fazlasıyla Mevcuttur..
,,Konu Sahibi Konusunda Uzmandır.. Bin Biliyorsanda Bir Bilene Sor Mantıgıyla .. Paylaşım Amaçlı Örnek Bir Çalışmadır ..Kendisine Çok Teşekkürler..

TRUVA

Admin

batı son nokta olabilir.
g.batıda ise tatminlik gibi bişeyler.
hakkınızda hayırlısı olması dileği ile...
dua eder dua bekleriz.
selametle kalınız....
Ana giriş batı üsdat fakat zor ve uğraştırıcı.tepe noktada üç oda muhtemel olarak bulunmakta.fakat ben güney batı girişini odalara daha yakın ve uygun gördüm.son resimler güney batı ile alakalıdır.ilk üç resim batı yönündedir.Teşekkür ederim.değerli yorumlarınız için

cantar

Vip Üye

resmin solundaki iki ağaç burası bence büyük ihtimalle giriş kemer şeklinde bir düzenleme boşuna yapılmamıştır bence...
tam sol başında bir tam ortasındada bir suratsız surat var...

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

,,Ya Nasip Merhabalarçiçek sanaKonuyla Alakalı.. Ancak Nasibi Olanlar Görebilirler Diyebiliriz.. Degerli Arkadaşların İşaretledikleri Yerler Dogrudur.. İşaretlenmeyen Yerlerde Fazlasıyla Mevcuttur..
,,Konu Sahibi Konusunda Uzmandır.. Bin Biliyorsanda Bir Bilene Sor Mantıgıyla .. Paylaşım Amaçlı Örnek Bir Çalışmadır ..Kendisine Çok Teşekkürler..
Teşekkür ederim. sondurak kardeşim.odalara iki tünel girişi ve yönleri belli.ne kadarda çok tespit yapmış bile olsam.fikirlerine değer verdiğim insanların görüşlerini almak istedim.herşeyi bilmiyoruz.bilsek bile bilgi paylaştıkça çoğalır.farklı görüşleri incelemek ve uygulamak yararlı olacaktır.Her arkadaşımız bilgisini paylaşırsa hedefe daha kolay ulaşmak mümkün olacaktır.

TRUVA

Admin

resmin solundaki iki ağaç burası bence büyük ihtimalle giriş kemer şeklinde bir düzenleme boşuna yapılmamıştır bence...
tam sol başında bir tam ortasındada bir suratsız surat var...
Üsdat; evet burası güney batı giriş olarak ifade ettiğim nokta.resimlerde son iki resme bakarsanız.kemerin sol kısmındaki üç dikili taşı ve sağ kısmındaki taşı görürsünüz.kemer iki noktanın ortasında kalıyor.kemerin üstüne taş ve kayalar sonradan yerleştirilmiş kemer altında kalmış.zamanla önü açılmış.bu noktada ve yanlarında detaylı boşluk kontrolü yapcam.yan kısımlarda gizli giriş yada geçiş olabilirmi merak ediyorum.sonuçta tepenin zirvesi dediğimiz noktaya bu nokta 10 metre civarı.tek bildiğim hedefte üç odanın olduğu kuvvettle muhtemeldir.

TRUVA

Admin

Değerli arkadaşlar.derenin S şeklini birde çizmek istedim.kırmızı çarpı attığım yönden yani batıdan dere geliyor ve doğuya dökülüyor.kırmı çarpılı nokta söylemiş olduğum tepedir. ayrıca bilmenizi istediğim diğer bir konu S nin diğer kavisinin içinde pembe işaretlediğim noktada birşapkalı bir kaya mevcuttur.

TRUVA

Admin

cantar üsdat bahsettiğiniz suratsız suratı işaretleme şansınız varsa memnun olurum.ben birkaç nokta farkettim ama sizin farkettiğiniz nokta benimki ile aynımı acaba

cantar

Vip Üye

ben büyük bir ihtimalle giriş olarak düşünüyorum yüzleri daire içerisine aldım

TRUVA

Admin

cantar üsdat benim kanımda sizinle aynı şekilde bir giriş olduğu yönunde.bu noktadan ve yanlardan tünel boşluğu tespit etmeye çalışacağım.düşündüklerimi teyit edeyim bakalım.

ya nasip

Kullanıcı

Yorumları ilgiyle takip ediyorum.Dikkat edin yapı itibarıyla parçalanmış ve parçalanmaya müsait kayalardan oluşmuş ve çok çeşit kaya örneği var sizi yanıltmasın. Tehlikeli bir yer kaş yapalım derken göz çıkarmayın. Kayalara dikkat..!!!