Teşekkür Ler | Define işaretleri ve anlamları

Teşekkür Ler

METİN

Kullanıcı
Aradığım bölge ve işaretlerde stye üye bir arkadaşımızın yardımıyla emegiyle bir yer sonuçlandırılmıştır emegi geçenlerden tek tek teşekkür ederim. Yardımcı olan üye arkadaşımızında HAKKI verilmiştir. Kesinlikle üye arkadaşımızın ismi ilelebet bende saklı kalacaktır

SerdenGecti63

Vip Üye
Millet çok gariban çok sevindim Allah Celle Celaluhu Yardımcınız Olsun InşAllah Ustam

METİN

Kullanıcı
Elimde Erzincan ile ilgili bilgiler mevcut ben aradığınız yerleri bulurum diyen varsa devamını getiririm. Kesin ve net bilgi

METİN

Kullanıcı
Gıral kardeşim erzurumda bir iş bitti Allah'a şükür. Sebeb olan arkadaşımız hakkını aldı eger vermemiş olsaydım sitede atar tutardı şimdi aynı sözü sizede veriyorum. Benim tarifime göre sizi yönlendireceğim. Bana o bulduğum yerde şu işaretler var derseniz bu işde hayırlısı ile biter hakkını alırsın. Size uygun zamanda bilgi vericem eger buraya yazarsam ikinci bir şahıs buradan okudugu ile yola çıkarsa o bölgede çatışırsanız sizin için de benim içinde iyi olmaz. Saglık öncelik para ikinci plana

gıral

Vip Üye
Gıral kardeşim erzurumda bir iş bitti Allah'a şükür. Sebeb olan arkadaşımız hakkını aldı eger vermemiş olsaydım sitede atar tutardı şimdi aynı sözü sizede veriyorum. Benim tarifime göre sizi yönlendireceğim. Bana o bulduğum yerde şu işaretler var derseniz bu işde hayırlısı ile biter hakkını alırsın. Size uygun zamanda bilgi vericem eger buraya yazarsam ikinci bir şahıs buradan okudugu ile yola çıkarsa o bölgede çatışırsanız sizin için de benim içinde iyi olmaz. Saglık öncelik para ikinci plana
Size katılıyorum ustam. Ben yada bibaşkası farketmez kimi münasip görürseniz saygıduyarım. Maksat hasılolsunda gerisi teferruat usta. Siz Nezaman dilerseniz

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
@METİNN abi güvenilir bilgili biridir onunla yola çıkan kolay kolay eli boş dönmez Metin abi Tokattan geçtin haber etsen ağırlardık seni.

Asstt

Kullanıcı
Yasaklı
Metin ustam işini bilir bide bize cevap vereydi

METİN

Kullanıcı
ASSTT kardeşim yanlış anlaşılmasın ben az öz fazla polemiğe girmeyen bir yapım var. Sizde dail ben herkese saygı duyarım. Gönül isterdiki herkeze yardımcı olayım ama maalesef lafta söylendiği gibi olmuyor. Büyüğüm derdi yapabileceğin şeye söz ver derdi... ZEBUN kardeşim inşallah birdahaki sefere oradan geçersem mutlaka ugrayacagım. Sevgi ve saygılarımı sunarım. Evettt şimdi ders zamanı ::ERZİNCAN.. Refahiye eski adı (horon) şimdiki adı (akçigdem) bu köyden çay içebilecegimiz irtibat kurulacak biri lazım. Emareler yerinde duruyormu durmuyormu