Teşekkür Ler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Teşekkür Ler

gıral

Vip Üye
Gıral kardeşim bölge yazdım bulunacak yerleri yazdım bu söylediğim bölgedeki aeadıgım ibareleri ben teyit vermeden ufak ayrıntılar gelmez. Beni anlayışla karşıla
Ustam seni anlıyorum. Elinde onlarca belge varken bitekini paylaşmanı bekleriz mekana. Yinede Teşekkürler Allahyolunu açıketsin usta

METİN

Kullanıcı
Gıral kardeşim tamam haklısın siteye biryer vereyim noktasına kadar. Ama iyi insanın olduğu kadar kötü niyetlilerde var verdiğim noktada çakışma çıkarsa ben vicdanen rahat olamam ama söz bir seferlik noktasına kilosuna derinliğine kadar vericem bulunacak işaretlerle varanakadar. Ve emin olun her söylediğim çıkacak sitedeki üyeler şahit olsun ama işi takip edecek üye buraya yaptığı işlemleri tek tek anlatacak

METİN

Kullanıcı
Eskiadı (horon) yeniadı (akçigdem) köyü güneybatı tarafında tarla tarlanın kuzey sınırı tarafının batı köşesine yakın (alıvuva) (alıç agacı) agacın gövdesinde yaralı, balta izi olacak. Balta izine atın arkası dayalı ön ayaklarının oldugu yerin bir arşın altta zifte sarılı 6 kese Reşat. EVET ARKADAŞLAR TESADÜF ÇIKMADI İSE YER Kesindir. Bolşanslar

gıral

Vip Üye
Eskiadı (horon) yeniadı (akçigdem) köyü güneybatı tarafında tarla tarlanın kuzey sınırı tarafının batı köşesine yakın (alıvuva) (alıç agacı) agacın gövdesinde yaralı, balta izi olacak. Balta izine atın arkası dayalı ön ayaklarının oldugu yerin bir arşın altta zifte sarılı 6 kese Reşat. EVET ARKADAŞLAR TESADÜF ÇIKMADI İSE YER Kesindir. Bolşanslar
Eyvallah ustam sağolasın Allah herşeyin hayırlısını versin.
İnşallah bir kardeşimiz muvaffak olur bubelgeden. Not çokönceleri buköye gitmiştim köyegiderken bi tümülüs mevcut. Hem köylüleri hembaşkaları burayı çokkurcalamış.
Mimlenmiş bibölgedir

METİN

Kullanıcı
(Akçiğdem) köyünden saglam biri lazım bizi karşılayacak evinde misafir edebilecek. Bu köyden bir emanet alacağım eger köylü yardımıyla bu parayı vy paraları alırsam ERKEK SÖZÜ NAMUS SÖZÜ birkısmı aktif olan üyeler arasında pay yapacağım. Bu pay yapma işi BOZKURT görevi

gıral

Vip Üye
Usta seniniçin araştıracam sağlam güvenilir biri bulabilirsek işiyürütürüz.
Allah gönlünegöre versin ustam iyiniyetini takdir ettim çokyerinde olur paylaşmakgüzel

METİN

Kullanıcı
Zap kardeşim maalesef yok keşke ki olsada yardımcı olayım toprak altı duracağına birileri faydalansın