🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙 | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mirkut ile kafkaslı sarmaş dolaş bira şişeleri ellerinde yağlı baba ziyaretiyle sarı baba ziyareti arasında mekik dokumaktadırlar...
Birden tevfik hocanın gür sesiyle biri yağlı babaya biri sarı babaya doğru kaçmaya başlarlar...
Tevfik hoca bira şişelerini toplar delik taşın gölgesinde başlar çekmeye birinci şişeyi götürür ikinci üçüncü derken sızar kalır...
Bu arada iki kafadar cepten fısıldaşarak konuşmaktadırlar...
-- olum napacaz basıldık.!?
-- ne basılması lo, wallah gorildir..
-- olum ne gorili bizim dağda orman bilem yok..
-- eskiden buralar hep ormanmış, o zamandan galmışdır bra...
-- etme ustam pantolonuma nerden su dökülmüşse baştan aşağı yaş canım sıkıntılı...
-- ahaa.. benimde eledir lo, yohsa biz şeymi ettik.!?
-- pöff.. hemide he..!
Tevfik hocada rüyasında cennetin çayırlarında hurulerle koyu bir sohbete dalmış dünyadaki maceralarını anlatırken, birden acı içinde uyanır boz ayı tevfik hocayı bacağından ısırmış sırtına vurmuş götürmektedir..
Hoca can havliyle öyle bir nara çekerki dağlar taşlar yerinden oynar..
Bizim kafadarlarda korkudan ödleri ağzında tövbe istiğfar getirerek biri halebe biri şama doğru kaçmaktadır.
Boz ayıda ödü patlamış son nefesini vermektedir.
Tevfik hoca tam uyanamamış hurilerin sesleri hala kulağında çınlamaktadır,, " Titrettin beni hocam.. Titrettin"

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik hocamı hacdan geldiğini duyunca görmeye gittim mübareği, birde ne göreyim kafası gözü yara bere içinde..
-- Hocam hayırdır inşallah bu ne haldir..?
-- hiç sorma gare.. hatunla şeytan taşlıyoruz, bir şeytana bir bana atıyor yahu ne yapıyorsun hatun şu taşları düzgün at bana geliyor attıkların...
Şöyle bir yüzüme baktı,,
-- Sende az şeytan değilsin haa... demesinmi..😧

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik hocamı hacdan geldiğini duyunca görmeye gittim mübareği, birde ne göreyim kafası gözü yara bere içinde..
-- Hocam hayırdır inşallah bu ne haldir..?
-- hiç sorma gare.. hatunla şeytan taşlıyoruz, bir şeytana bir bana atıyor yahu ne yapıyorsun hatun şu taşları düzgün at bana geliyor attıkların...
Şöyle bir yüzüme baktı,,
-- Sende az şeytan değilsin haa... demesinmi..😧
Vallahi çok doğru ne hikmetse şeytan beni görünce arkasına bakmadan kaçırıyor. 🤣 hatunda çok haklıymış taslamakta olan ben deniz
Yanlız kafkas ustam ile mirkut ustamida fena korkutmusum.sadece sesimden yaaaa.yüzümü görselerdi kacamazlardi herhalde

TEVFiK

Vip Üye
Siz Tevfik hocayla uğraşa durun, o da çaktırmadan spor camiasına giriş yapmış, bilginize. Manisa'da tesisini buldum bile.
Selamünaleyküm sayin Mavran ustam Hoş geldiniz Sayın Lacivert ustam ile mirkut ustam benimle yaziiikkkk boşuna uğraşıyorlar sizde olmasaniz benim tesisimi bilemiyeceklerdi gerçi bu biri ama gerisi faal çalışmakta her neyse fazla anlatmayalimda Nazar değmesin. 😍 saygilarimla

Mirkut

Vip Üye
Selamünaleyküm sayin Mavran ustam Hoş geldiniz Sayın Lacivert ustam ile mirkut ustam benimle yaziiikkkk boşuna uğraşıyorlar sizde olmasaniz benim tesisimi bilemiyeceklerdi gerçi bu biri ama gerisi faal çalışmakta her neyse fazla anlatmayalimda Nazar değmesin. 😍 saygilarimla
Hacıvert hocam senden vazgeçemiyor abi, oda sevgisini böyle gösteriyor sana 🤗🤭

TEVFiK

Vip Üye
Hacıvert hocam senden vazgeçemiyor abi, oda sevgisini böyle gösteriyor sana 🤗🤭
Evet sayın ustam evet biliyorum ama bende ustamı çok seviyorum dünya bir yana Lacivert ustam bir yana kendilerinin bana bir zamanlar çok iyiliği dokunmuş tu ölsem unutamam

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Tevfik ve mirkut ustalar ve bira 🍺 inanmam Tevfik abim olabilir 😂 mirkut asla inanmam yok yahu acaba 🤔😂😂😂