🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙 | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bizim kadere kırkbeş bayram usta rakı fabrikasında çalışırken, birden rakı kazanına düşüp ölüyor...
Tabi çok üzüldük rahmetliye, kalktık mekandan bir kaç arkadaşla taziyeye gittik...
Çok feci şekilde vefat etti rahmetli diyerek hayıflanırken, necat ustam çokta kötü ölmedi ben yanındaydım yenge iki defa başını çıkardı peynir istedi demesinmi...!?

TEVFiK

Vip Üye
Bizim kadere kırkbeş bayram usta rakı fabrikasında çalışırken, birden rakı kazanına düşüp ölüyor...
Tabi çok üzüldük rahmetliye, kalktık mekandan bir kaç arkadaşla taziyeye gittik...
Çok feci şekilde vefat etti rahmetli diyerek hayıflanırken, necat ustam çokta kötü ölmedi ben yanındaydım yenge iki defa başını çıkardı peynir istedi demesinmi...!?
Selamünaleyküm sayın ustam O rakilar tam lezzetli olmuştur :rolleyes: 🤣 gariiiii.....

Kader25

Admin
Birgun Tevfik hocamin yanina vardim, dedim hocam benim imtihanim cok buyuk, 3ncu hanim bana cok eziyet ediyor artik dayanamiyorum bana bir yol goster diye rica ettim. Hocam kafasini bir sağa bir sola cevirdi. Yuzume bakti. Halime uzuldu.Gozlerini yumdu. Basini kaldirdi. Gulumsedi. Sana bir fikra anlatayim iyi dinle dedi.

Meşhur Hocanin (Nasreddin Hocam) hanimini eşşek depmiş. Kafasina vurunca kadincagiz ölmüş.Defnedip eve gelmişler. Kuran okunmuş millet taziye verip ayrilmaya başlamiş. Yaliniz taziye verenler eğilip Hocamin kulagina birşeyler fisildiyorlarmiş. Birisi meraklanmis en sona kalmiş. Hocama demis ki herkes taziye verdi birde kulagina fisildadilar. Cok merak ettim hocam kulagina ne söylediler:
Hocam demis:

" Eşegi satarsan ben alirim" dediler.

Tevfik Hocama tesekkur edip, hocam ben gidip eşşek pazarini bir dolasip geleyim dedim. Elini öpüp ayrildim yanindan.