🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙 | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

🥰♥️😂 Tevfik Hoca..😉🤣💙

TEVFiK

Vip Üye
Sevgili Hoca efendiyi sevenler...
Rahmân ı Rahmana kavuşmadan mizahi dehası ile gönüllerimizi irşad etmesini istirham ettik zatı muhterem den bizleri kırmadı Allah ömrüne bereket kazmasına hareket versin elfü elfü amin...

- Hocam mezarlığa doğru yol alırken tabutun neresinde gitmek lazımdır diye soran bayram ustaya şööle bir bakar🤨 ve içinde gitmede neresinde gidersen git der...🤣
Allahımın Selami ve Bereketi sizin üstünuzde olsun çok saygı ve değer verdiğim Lacivert ustam elinize ve parmaklarınıza sağlık. Ben olsam içinde gitmeyi tercih ederim çünkü sağından solundan gidipte tasiyamam vede O kadar yolda yürüyemem ama içinde gidersem O kadar yolu yürümem birde omuzlarımda.acimaz yani ben çok usengec biriyimdir :rolleyes:😍 saygilarimla

Kader25

Admin
Tevfik Hocama birgun dedim ki:
Hocam bana bir iş lazim hangi ise gireyim?
Dedi pazarlamacilik yap, tavuk al tavuk sat.

Eczaneye gittim
Tavuk var mi dedim, yok dedi.
Kocaman dukkanda tavuk yoktu canim sıkıldı.ertesi gun yine gittim.
Tavuk var mi dedim, eczaci bana kizdi.
Burasi eczane burada tavuk olmaz dedi.
Şampuan satan eczane neden tavuk satmaz ki dedim kendi kendime.
Ertesi gune yine gittim tavuk var mi dedim.
Eczaci bu sefer beni azarladi
Canim sıkıldı, dedim mağdem tavuk yok o zaman kagida yaz cama as. Dedim. Eczaci kafasini sallayip dudaklarini kipirtdatti. Bana dua mi etti yoksa sövdü mü anlayamadim. Kocaman bir kagida tavuk yoktur yazip cama asti.
Ertesi gun tekrar gittim.
Amma korkumdan içeri girmeyip kafayi uzattim:
Tavuk geldi mi dedim?
Eczaci bana sarilmak için koşunca bende korkup Tevfik Hocamin yanina gelip olanlari anlattim. O kadar memnun oldu ki beni alnimdan optu.
Sen kesinlikle pazarlama isinde basarili olacaksin simdi git tavuğu kuruyemişciden satin al, tavuk çiftliğe toptan satiş yap dedi.
Bende başustune deyip tavuk almak için en yakindaki özel hastaneye gittim.
Dedim bunlar tavuk yolmakta çok mahirdir.
Ilk once bu tavuklardan alip diger tavuklar ile kariştirip maliyeti dusureyim dedim.
Yakinda Tevfik Hocamin himmetiyle holding kurarsam hic şaşirmayacağim.
:cool:

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik Hocama birgun dedim ki:
Hocam bana bir iş lazim hangi ise gireyim?
Dedi pazarlamacilik yap, tavuk al tavuk sat.

Eczaneye gittim
Tavuk var mi dedim, yok dedi.
Kocaman dukkanda tavuk yoktu canim sıkıldı.ertesi gun yine gittim.
Tavuk var mi dedim, eczaci bana kizdi.
Burasi eczane burada tavuk olmaz dedi.
Şampuan satan eczane neden tavuk satmaz ki dedim kendi kendime.
Ertesi gune yine gittim tavuk var mi dedim.
Eczaci bu sefer beni azarladi
Canim sıkıldı, dedim mağdem tavuk yok o zaman kagida yaz cama as. Dedim. Eczaci kafasini sallayip dudaklarini kipirtdatti. Bana dua mi etti yoksa sövdü mü anlayamadim. Kocaman bir kagida tavuk yoktur yazip cama asti.
Ertesi gun tekrar gittim.
Amma korkumdan içeri girmeyip kafayi uzattim:
Tavuk geldi mi dedim?
Eczaci bana sarilmak için koşunca bende korkup Tevfik Hocamin yanina gelip olanlari anlattim. O kadar memnun oldu ki beni alnimdan optu.
Sen kesinlikle pazarlama isinde basarili olacaksin simdi git tavuğu kuruyemişciden satin al, tavuk çiftliğe toptan satiş yap dedi.
Bende başustune deyip tavuk almak için en yakindaki özel hastaneye gittim.
Dedim bunlar tavuk yolmakta çok mahirdir.
Ilk once bu tavuklardan alip diger tavuklar ile kariştirip maliyeti dusureyim dedim.
Yakinda Tevfik Hocamin himmetiyle holding kurarsam hic şaşirmayacağim.
:cool:
Selamünaleyküm
Sayın ustam ben zaten 1963 yılından 1993 senesine kadar hem üretim hemde tüketimini yaptım Holding kurmama ramak kaldıydı ama sonunu getiremeden battım iflas ettim sonrada bu işe koyuldum onuda batırdım.hocalık isine başladım. Bunuda başaramadım yani elimi nereye atsam zararlı çıktım. Şimdide bu hazine işine gönül verdim bunuda sallamaya başladım. Ne yapsam olmadı. En güzeli ben fırat ustamın yanına gideyim bundanda korkuyorum ustamın isleride ters gidecek gibi gibi. :rolleyes: 🤣 saygilar

Kader25

Admin
Selamünaleyküm
Sayın ustam ben zaten 1963 yılından 1993 senesine kadar hem üretim hemde tüketimini yaptım Holding kurmama ramak kaldıydı ama sonunu getiremeden battım iflas ettim sonrada bu işe koyuldum onuda batırdım.hocalık isine başladım. Bunuda başaramadım yani elimi nereye atsam zararlı çıktım. Şimdide bu hazine işine gönül verdim bunuda sallamaya başladım. Ne yapsam olmadı. En güzeli ben fırat ustamın yanına gideyim bundanda korkuyorum ustamın isleride ters gidecek gibi gibi. :rolleyes: 🤣 saygilar
Hakkinda hayirli olan buymuş abi.
Her halimize şukurler olsun.

Deli ustamin yanina varirsan sana taş kebabi yapsin. Cay zaten hazirdir.😁

TEVFiK

Vip Üye
Hakkinda hayirli olan buymuş abi.
Her halimize şukurler olsun.

Deli ustamin yanina varirsan sana taş kebabi yapsin. Cay zaten hazirdir.😁
Eeeee.benim şansım böylemiş şükürler olsun kurban olduğum Allah eksik etmesin. :rolleyes: 😭 ama taş kebabına bayılırım fırat ustamın elinden herseyleri yerim ikram ikramdır geri çevirmek olmaz.
:D😍
Saygilar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Platonik aşk yaşayan Tevfik hoca nın hayalleri gerçek olur; en çok sevdiği yıldız ile karşı karşıyadır, fırsat bu fırsat derken yıldız bayana sorar:
-- Saçınızdan bir tutam verirseniz size 100 dolar veririm...
Bayan biraz düşündükten sonra,
-- 500 dolar verin peruğum sizin olsun...🤣

TEVFiK

Vip Üye
Platonik aşk yaşayan Tevfik hoca nın hayalleri gerçek olur; en çok sevdiği yıldız ile karşı karşıyadır, fırsat bu fırsat derken yıldız bayana sorar:
-- Saçınızdan bir tutam verirseniz size 100 dolar veririm...
Bayan biraz düşündükten sonra,
-- 500 dolar verin peruğum sizin olsun...🤣
Allah sizin yüzünüzü Ömür boyu güldürsun evet bir zamanlar böyle bir olaya şahit olmuştum bundanda.şansım yaver gitmedi.dediğim gibi ben nereye el atsam kuruyor.bende sanssizlik şansı çoook Allahım eksik etmesin.