''tevfik Ustamı Sitede Gördüğümde Ben'' | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

''tevfik Ustamı Sitede Gördüğümde Ben''

TEVFiK

Vip Üye

:eek:.....:D....:eek:....:D...:D(beğendim)
BaTTaLGaZi44
karsı taraf ciddiyetini korumus bi bakmısısn ustam...:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aliveli ustamızın üzerine fazla gittik sanırım. el birliği ile darıltmayı başardık galiba. :(
duyum değil ama aptala malum olur deriz ya ,benimki öyle bir şey.
bundan sonra tevfik ustamla bana sataşın görelim. boyunun ölçüsünü aldırmak isteyen varsa.
nasılsa yakında kaçıyorum.:D beni kimse tutamaz.

wolf_52

Kullanıcı
kanakana içmeni dilerim kardeş(kahkaha)

aliveli ustamızın üzerine fazla gittik sanırım. el birliği ile darıltmayı başardık galiba. :(
bundan sonra tevfik ustamla bana sataşın görelim. boyunun ölçüsünü aldırmak isteyen varsa.
aliveli44 ustamız kırmaz alınmaz... sadece lacivert abi yle baş edmiyor sindii üstadım sindii:))) yıldı pes etdi... bende uyandırdığı kanat bu yönde abii... yok sana sataşmayacağım nede olsa ünyeye gelyorsun..... gelince bakrızz abimm..:p:D(kahkaha)(kahkaha)

TEVFiK

Vip Üye
duyum değil ama aptala malum olur deriz ya ,benimki öyle bir şey.Estağfurullah Ustam biz buna 6.cı his diyelim.
bundan sonra tevfik ustamla bana sataşın görelim. boyunun ölçüsünü aldırmak isteyen varsa.Ewwett hodri meydan.Biz Pehlivanlara çimenlerin üstünde yuvarlanmak yakışır.:D.heheheeeeeeee...:D
nasılsa yakında kaçıyorum.:D beni kimse tutamaz.Hayırdır ustam nereye kaçıyorsunuz.Beni burada yanlız'mı bırakacaksınız.(ağla)
Saygılarımla.:p

wolf_52

Kullanıcı
bu mantar türü sadece fındık bahçesinde yetişen biri türdür. yerel halk tirmit deriz buna .. kuzu etinden daha lezetli olduğnu söylerizz.... benden ikizceli ustam gelsin

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
aliveli44 ustamız kırmaz alınmaz... sadece lacivert abi yle baş edmiyor sindii üstadım sindii:))) yıldı pes etdi... bende uyandırdığı kanat bu yönde abii... yok sana sataşmayacağım nede olsa ünyeye gelyorsun..... gelince bakrızz abimm..:p:D(kahkaha)(kahkaha)
Duyumlarmış da
Hislermiştee teee
Ne korkacam laz uşağından
Almıssınız yanınızada bir Erzincanlı
Hey babam heyy
Yoğunluktan yorgunluktan uğraşamıyorum
Köy işleri yoruyor beni
Fırsat bulup saldırıyonuz
Emme Malatya lı yılmaz
Bakın bu gün müsaitim nasılda
Gerekeni yapıyorum :D
Benim hobilerim içinde size bulaşmak ;)
Vaz geçmem

ikizceli

Vip Üye
hemşerim biraz fazla şaka sever. bir kardeş yakınlığında bile olsa,alınmandan korkmuyor değilim.
muhabbetin dozu kaynaşma sınırlarını aşıyor görünümü beni biraz tedirgin ediyor.
senide arda kaşımak gerekiyor ya.:D yinede dozunda olsun,kaşağı yara vermesin isterim.:p
sana kıyamayacağımı bilirsin.

ikizceli

Vip Üye
bu mantar türü sadece fındık bahçesinde yetişen biri türdür. yerel halk tirmit deriz buna .. kuzu etinden daha lezetli olduğnu söylerizz.... benden ikizceli ustam gelsin
en çok sevdiğim nimet. hele de biraz orta boy olanlar olursa varya,senin elini benim ayağımı o zaman bağlasınlar. maalesef ormanlar azalalı bizde üremesi durdu gibi.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abi canın sıkma
Dini ve
Ahlaki bir durum olmadığı sürece
Şakada sıkıntı olmaz
Sen ve hemşerin
Baş tacısınız ;)