Truva usta hk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
makam mevkide gözümüz var olarak bakmayalım ustam. el elden üstündür. sizinde gayret ve yardımlarınızı göz ardı edemeyiz.
birde sırası gelmişken şunuda belirteyim, benden daha iyi var dediğiniz kişileri yönetime konu açarak belirtmenizi rica ederim.

gözümüzden kaçmıştır veya yoğunluğa denk gelmiştir. göremediğimiz olmuştur. kimsenin hakkını yemeyelim. konu açarak bildirebilirisiniz.
bu herkes için geçerli, özel mesaj ilede bana bilgi verebilirsiniz. veya konuştuğunuz samimi oldugunuz ustalarada bilgi verebilirsiniz.
değerlendirmeye alırız.

bunun yanı sıra, ben bu işleri anlamıyorum, neye göre ünvan veriliyor bende deneyim ve tecrübeliyim diyen varsa özel mesaj ile bilgi verebilir. bunda çekinecek birşey yok. herkesi tanıyor biliyor olamayız.

selametle inşAllah
yeri gelmişken,Mekanda çok vakit harcayan iki ustamızı
@Roni ve @TimuR964 değerli iki ustamıza yetki verilmesi gerektiğini öneririm..

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu öneriye bende katılıyorum. Her iki ustamızda hem süreklilik açısından hem de konulara katkı açısından unvanı hakediyorlar.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Güzel dileğin için öncelikle çok çok teşekkür ederim gönlü güzel kendi güzel ustam. ALLAH razı olsun. Ama benim için en büyük ödül böyle oturaklı edepli üslub’lu vede saygı bağıyla donanmış insanların arasında olmaktır. Bazen yanlış anlaşılıyor olabiliyoruz ama olsun hepimiz yek yekûn kardeşiz sonuçta. Eee kardeşler arasıda olur böyle şeyler. Dostluğumuz kardeşliğimiz ve de abiliklerimiz daim olsun kâfidir benim için. İlla bi yetki verecekse çay vermeyen yöneticilerimiz bana kendi konumu anında düzenleme yetkisi versinler kafidir. 🙈 bazen klavye hatasıyla bir harf konuyu değiştirip bir harf bin kişiyi kırabiliyor. O sebepten ötürü. Başkada birşey istemem.
Bir de lâtifemiz yerinde ve haddinde olaraktan affına da sığınaraktan @A21MEDLi ustamın tüm yetkisini geri almanızı istiyorum. 😛 Kaç zamandır yorumlaşıyoruz bi çayını içemedik. (Diyarbakır’a gidince misliyle ödetirim düşüncesindeyim. 😂 ) @Deli Fırat ustamızdan başkası çay vermiyor. İçimiz de en yetkili o. 🙂

Selametle İnş’ALLAH.

A21MEDLi

Admin
ustam burda tüm arkadaşlarımızın amacı tabiiki yetki felan değil,sizler gibi Mekana Gönül veren,konulara zaman harcayan değerli ustalarımıza hakettiği değeri veremezsek,sizlere haksızlık etmiş oluruz...buda bizleri rahatsız eder...
çayın lafımı olur,ne zaman yolun düşerse başım gözüm üstüne..Ser çawa.