Tüfek Ile Atış | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tüfek Ile Atış

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Beni karıştırmayın ...Allahın belası herif tam bir katil yetişmiş ne uçan ne kaçan kurtulur bu zalımın elinden...
:p:D:):cool:
Benim olduğum yerde
Sen olmazsan olur mu kurbanım :D
Niye adama zalim diyon
Cansız varlıkları vuruyor :cool:;):):p:D

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aliveli atmaya gelince mükemmel attığından hiç kimsenin şüphesi olmaz olamaz...(kahkaha) amma vurmaya gelince işte orası muamma...:rolleyes:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Aliveli atmaya gelince mükemmel attığından hiç kimsenin şüphesi olmaz olamaz...(kahkaha) amma vurmaya gelince işte orası muamma...:rolleyes:
Muamması nedir abicim
Her şey orta da tam 12 den vuruyorum
Bana
(maşallah)
Bak seni kalbinden vurmuşum ;)
Hiç kıymıyorsun bana :D

Warning

Kullanıcı
@aliveli44 ustam sıkıyorsun ha :) :) :D :D :D çingene tavuğuda 10 numara etme eleme yafff mübarek bi andan dağıttın beni :D :D :D :D :D bak bana tüfek vermiyorlar haberin olsun bi ara elime geçirirsem tüfek bi tane ozaman video çekerim arızaya bağladı dersin büyük ihtimal
önüme hedef koysalar sıkıyorum bi anda kayboluyor domdom kurşunumudur nedir :) :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@aliveli44 ustam sıkıyorsun ha :) :) :D :D :D çingene tavuğuda 10 numara etme eleme yafff mübarek bi andan dağıttın beni :D :D :D :D :D bak bana tüfek vermiyorlar haberin olsun bi ara elime geçirirsem tüfek bi tane ozaman video çekerim arızaya bağladı dersin büyük ihtimal
önüme hedef koysalar sıkıyorum bi anda kayboluyor domdom kurşunumudur nedir :) :)
@Warning ustam bu taraflara geldiğinizde mutlaka haberim olsun
Tavuk ve atış hazırlığı yapayım sizin için ;)

Warning

Kullanıcı
@Warning ustam bu taraflara geldiğinizde mutlaka haberim olsun
Tavuk ve atış hazırlığı yapayım sizin için ;)

(Allah1 c.c) c.c. razı olsun paşam inşaallah nasip kısmet olurda mevlam nasip ederse senide ziyaret etmek isterim yanlız bişey söyleyim yanlış anlaşılmasın bana askerdede silah vermediler :D :D :D :D :D :D :) :) en son alay komutanın aracında şöfördüm koltuk altında 2 tane akrep (mp5) vardı benim haberim yoktu onları buldum sonra şarjör takılı halde bölük komutanının odasına götürüp önüne koydum :D :D :D :) komutanım bunların arabada ne işi var dedim mühimmata teslim edeyimii deyince alay komutanının yedek şöförlüğüne aldılar beni :D :D :D :D :D albaydan kurtulmak için biraz farklı düşünmek gerekiyor :D :D bi dahada silah vermediler :) :)