Tüfek Ile Atış | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tüfek Ile Atış

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Aliveli atmaya gelince mükemmel attığından hiç kimsenin şüphesi olmaz olamaz...(kahkaha) amma vurmaya gelince işte orası muamma...:rolleyes:
ben bu sefer yemedim ustam. fişeklerin hepsinde ince ip takılı. havayı da uıygun zamana getirmiş,görünmesin diye uyanık.sağda görünmeyen bir kişi,fişek havaya atılıp,mermi sıkılınca hemen ipi çekiyor. fişekler hep sağa düşüyor. nedense havaya giden ,ileri gideni sola düşeni yok. :p :p :p yemezler...

bu piliçe hiç yorum gelmemiş. tam odanın üstünde. kuyruk odayı vermiş. giriş yönü dahi belli.
aliveli ustam,bir daha giderken,tüfeği erbabına teslim et de eline kazma kürek alarak git. (kahkaha) gözlerin baktığı istikamette para mezarları var. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha) soğuk hava da boşuna üşümemiş olursun.:p

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ben bu sefer yemedim ustam. fişeklerin hepsinde ince ip takılı. havayı da uıygun zamana getirmiş,görünmesin diye uyanık.sağda görünmeyen bir kişi,fişek havaya atılıp,mermi sıkılınca hemen ipi çekiyor. fişekler hep sağa düşüyor. nedense havaya giden ,ileri gideni sola düşeni yok. :p :p :p yemezler...

bu piliçe hiç yorum gelmemiş. tam odanın üstünde. kuyruk odayı vermiş. giriş yönü dahi belli.
aliveli ustam,bir daha giderken,tüfeği erbabına teslim et de eline kazma kürek alarak git. (kahkaha) gözlerin baktığı istikamette para mezarları var. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha) soğuk hava da boşuna üşümemiş olursun.:p
Ağzımla tavuk tutsam
Hacivert ile sana yaranamam ustam

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Rüştü sen bizim eski mesleğimizide alıcaksın,,, avcılıkığı aç çok yürünüyor diye bırakmıştım ama yanlış yapmışım,100kg. merdiven dayanınca anladım,,,
Tenekede tavuk güzel kızarmış ama dometesi eksik olmuş.Sen tenekede tavuğu yayınladın telefonu kapattın oldumu şimdi...afiyet olmasın bensiz!!!
Kardeşimi çokk müsaitken bir arayıp halini hatırını sorayım dedim ama...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Rüştü sen bizim eski mesleğimizide alıcaksın,,, avcılıkığı aç çok yürünüyor diye bırakmıştım ama yanlış yapmışım,100kg. merdiven dayanınca anladım,,,
Tenekede tavuk güzel kızarmış ama dometesi eksik olmuş.Sen tenekede tavuğu yayınladın telefonu kapattın oldumu şimdi...afiyet olmasın bensiz!!!
Kardeşimi çokk müsaitken bir arayıp halini hatırını sorayım dedim ama...
Can abim
Eve girince elini öpsün
Yiğenin telefon ile uğraşmış
Şarjı bitmiş
Yoksa abi telefonum 24 saat açık

Ayrıca tavuk yemek istiyenler
Buyursun gelsin
Hacivert abim bahara gelecekmiş
Sizleri de beklerim abi
Ekibi al gel

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor