Türkiye'deki En Nadide İşaretlerden: Penis&Vajina | Define işaretleri ve anlamları

Türkiye'deki En Nadide İşaretlerden: Penis&Vajina

fenadefineci

Kullanıcı
Evet yanlış duymadınız çok nadir işaret olan penis. Penis varsa arazide mutlaka eşide olmalı. Malı büyük olur. Girişi nerde derseniz resimlere ekledim kapağı bulduk ama işçilik yoğun olduğundan ruhsat işlerinden vs vs çalışmaya başlayamadık :) Bir girişi daha olabileceğini düşünüyoruz bu girişte su tuzağı felan var. Kapağın önünde hediyesi vardı yuvarlak içine aldım fotoda. Ben olay yerini resimledikten sonra arkeloağa gönderince, arkeolog hemen o taşı almamızı istedi ama ertesi gün gittiğimizde taşımız yoktu. Arkeolog o taş için kaplumbağa demişti. Fotolarda belli değil kapağın üstünde yılan işareti var gibi ama emin değilim. diğer fotolar ise penis işaretinin sağ tarafında bahçeye yukarı doğru giden alanda bulunan işaretler. Foto 3 uzaktan çekim diğer fotolarıda ekleyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• 1 (1).jpeg
    1 (1).jpeg
    749.4 KB · Görüntüleme: 110
  • 1 (2).jpeg
    1 (2).jpeg
    776.9 KB · Görüntüleme: 110
  • 1 (3).jpeg
    1 (3).jpeg
    857.3 KB · Görüntüleme: 105
  • 1 (6).jpeg
    1 (6).jpeg
    755.3 KB · Görüntüleme: 105
  • 1 (7).jpeg
    1 (7).jpeg
    807.7 KB · Görüntüleme: 95
  • 1 (8).jpeg
    1 (8).jpeg
    720.7 KB · Görüntüleme: 98
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 101

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım penis büyükse tünel der penis sonra vajinada sulu olur elbette bu su tuzagi olacaginin garantisi
Buraya gelen su kanalini bulmanız gerekiyor suyun buraya tasiyan kanalı bu kanali bulmadan burda hic bir islem yapamazsınız
Teşekkür ediyorum

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
1.Birinci foto vajina ise penis hangi fotoda size göre 2. Penis ve vajina arasında kaç metre mesafe var 3.giriş dediğiniz yerde kocaman tek parça kapak sal taşı varmı 4. Sizce bir sakıncası yoksa hediye dediğiniz ne çıktı 5. Mümkün ise uzak çekimde yerlerini işaretlermisin 6. Etrafta gombeli bir kaya varmı karnı burnunda bir kadın beli gibi

KOMAGENE

Vip Üye
vajina tamam ama penis işaretini göremedin bölge olarak Türkiyenin hangi bölgesi
6.resimdeki taşın içini dedektörle kontrol edin

fenadefineci

Kullanıcı
1.Birinci foto vajina ise penis hangi fotoda size göre 2. Penis ve vajina arasında kaç metre mesafe var 3.giriş dediğiniz yerde kocaman tek parça kapak sal taşı varmı 4. Sizce bir sakıncası yoksa hediye dediğiniz ne çıktı 5. Mümkün ise uzak çekimde yerlerini işaretlermisin 6. Etrafta gombeli bir kaya varmı karnı burnunda bir kadın beli gibi
vajina tamam ama penis işaretini göremedin bölge olarak Türkiyenin hangi bölgesi
6.resimdeki taşın içini dedektörle kontrol edin
şimdi penis 3. resimde sağ tarafta ki büyük kaya. Vajinanını birisi ise onun tam yanındaki kaya. su tam ortasından akıyor defineciler yüzünden oynama var kayalarda. Kapak ise penisin arka kısmında

Pers34

Kullanıcı
Girişi bulduk demissiniz attiniz resimlerde var mi acaba hangisi

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
aleykumselam,

penis ve giriş dediği yerler sanırım böyle.
arkeolog sizin bildiğiniz yeri nasıl bilmişde gelip taşı almış. müşdesi dediğiniz şeyi paylaşmanızı bekleyemeyiz ama merakda etmiyor değiliz. en azından diş dolduran bişeymi onu bilsek. eğitici olur.

ayrıca penis ve vajina ya uygun bir konu olmuş gibi görünüyor. eline sağlık

Ekli dosyalar

• 1 (3).jpeg
    1 (3).jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 63
  • IMG_7733.jpg
    IMG_7733.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 82