@Turko Ustam Hosgeldin

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Bayram abi biliyor 😉 da bu turko mnyg yerini yadırgadı kaçtı iyi kafaya aldım anlamadı 😂😂
Son mesajı yazdıktan sonra sızmış kalmışım manyah. Perşembe gece 2 de yola çıktım Bursa ya akşamına İstanbul'a geçtim . Otele kendimi atıp sıcak suyu görünce yorgunluktan uyumuş kalmışım. Bursa da tipi ye yakalandım ortalık çata pat. Gar gış gıyamet üstüne birde 2 köprü trafik her yerim ağrıyor. Bir aksilik olmazsa cumartesi akşamı dönecem acısını çıkarırız.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
vealeykumselam,

@Kader25 ustamız zaten baş tacımız, sohbeti ile yüreği ile sevdiğimiz saydığımız abilerimiz içinden. çok şükür mekanımızda çok kıymetli çok düzgün ustalarımız arkadaşlarımız var. Rabbim bozmasın sevgimizi dostluğumuzu.

@Turko kardeşimize gelince, hoş gelmiş sefalar getirmiş. kader ustamız referans oldu ise, ondan aşağı kalır yanı yoktur. aramızda görmekten onur duyarız.

selametle kalın inşAllah

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
vealeykumselam,

@Kader25 ustamız zaten baş tacımız, sohbeti ile yüreği ile sevdiğimiz saydığımız abilerimiz içinden. çok şükür mekanımızda çok kıymetli çok düzgün ustalarımız arkadaşlarımız var. Rabbim bozmasın sevgimizi dostluğumuzu.

@Turko kardeşimize gelince, hoş gelmiş sefalar getirmiş. kader ustamız referans oldu ise, ondan aşağı kalır yanı yoktur. aramızda görmekten onur duyarız.

selametle kalın inşAllah
Eyvallah usta hoşbuldum. Saygılar.