@Turko Ustam Hosgeldin

Kader25

Admin
Kardaşlarim,
B
vealeykumselam,

@Kader25 ustamız zaten baş tacımız, sohbeti ile yüreği ile sevdiğimiz saydığımız abilerimiz içinden. çok şükür mekanımızda çok kıymetli çok düzgün ustalarımız arkadaşlarımız var. Rabbim bozmasın sevgimizi dostluğumuzu.

@Turko kardeşimize gelince, hoş gelmiş sefalar getirmiş. kader ustamız referans oldu ise, ondan aşağı kalır yanı yoktur. aramızda görmekten onur duyarız.

selametle kalın inşAllah
Allah cc razi olsun kiymetli ustam.

Elhamdulillah bu site cizgisini hic bozmadi, edebiyle, uslubuyla, ustasiyla, uyeleriyle.

Su anda da en ileri sekildeki yeni teknolojik yuzu ile de bir adim daha ileriye gecmistir.

Su akar mecraini her zaman bulur.
Gidisimiz gelisimiz uzakta kalişimiz ne kadar surse de tilki doner birgun kurkcu dukkanina.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Son mesajı yazdıktan sonra sızmış kalmışım manyah. Perşembe gece 2 de yola çıktım Bursa ya akşamına İstanbul'a geçtim . Otele kendimi atıp sıcak suyu görünce yorgunluktan uyumuş kalmışım. Bursa da tipi ye yakalandım ortalık çata pat. Gar gış gıyamet üstüne birde 2 köprü trafik her yerim ağrıyor. Bir aksilik olmazsa cumartesi akşamı dönecem acısını çıkarırız.
Oyoyoy gardaşım kıyamam sana dur sana bir deli çayı vereyim

Ekli dosyalar

• 7A622659-5F12-4F46-B77E-BBD18FB2B3BC.jpeg
    7A622659-5F12-4F46-B77E-BBD18FB2B3BC.jpeg
    36.3 KB · Görüntüleme: 1

Mirkut

Vip Üye
Allah razı olsun kıymetli ustam bildigin gibi rabbime şükürler olsun dostlarımla berberim deli gibiyim birde Gülbahçeli abim geleydi değme keyfime
Gelir oda inşALLAH c.c bozkurt ustam selam vermişti ona kaçzaman önce, aklına düşerse gelir belki.
Yalnız çaydan önce daş kebabı isterim zamanı gelince haberin olsun.