Ucgen Kare Oyma Kanal | Define işaretleri ve anlamları

Ucgen Kare Oyma Kanal

Mirkut

Vip Üye

Mezarlik alan burasi altinda yumurta gibi oda acildi ici bos resim isterseniz mezarlardan baskanbisey:) yok nokta tesbiti yapilmasi lazim

Mirkut

Vip Üye
Abim resimleri duncektim resim boyutu yuksek diyor yukleyemedim ayrica bir iki teferruat daha var onlarida ekleyecem.
Yalniz bur karislik toprakta iki kez biri acilan yerde digeride avimin bahcesinde metal twsbitinde yanildim iki nokta var o acilan yerde simdi oraya girmeyede cwkiniyorum. Fakat olculer tutuyor

Mirkut

Vip Üye
Tevfik usta ustten yymurtanin icine baktigini dusun aynen oyle biryer. Islerim biraz yogun o yuzden bakamiyorum fazla aiteye

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Abim resimleri duncektim resim boyutu yuksek diyor yukleyemedim ayrica bir iki teferruat daha var onlarida ekleyecem.
Yalniz bur karislik toprakta iki kez biri acilan yerde digeride avimin bahcesinde metal twsbitinde yanildim iki nokta var o acilan yerde simdi oraya girmeyede cwkiniyorum. Fakat olculer tutuyor
RESME TIOKLA PAİNTE GİR YENİDEN BOYUTLANDIRı tıkla PİKSEL ÇIKAR. daireye tıkla ve üstteki rakamı sil ve 1500 lere getir kaydet ve yüklenilecek seviyeye düşürmüş olursun. İŞLRİN YOĞUNMUŞ ALLAH yardımcın olsun.