Ünye'de Rum Mezâlimi Pontus Meselesi.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ünye'de Rum Mezâlimi Pontus Meselesi..

ercansen

Kullanıcı
Ikizceli ustam sabahınız hayrolsun müsayitmisiniz küçük bir sohbet edelim

wolf_52

Kullanıcı
hemşo,yaşadığın yeri söyle bakalım,doğduğum topraklara yakınmısın,yoksa akrabammı çıkacaksın :D
sayın abim ben istanbul da doğdum 10 yaşımdan sonra işci çocuğu olrak isviçreye gitdim 12 sende orda yaşadım orda okdum... kesin dönüş yaptık 95 de.. alnyada çalışdım turzimci olrak ..99 evlendim 99 dan sonrada ünye de yaşmaya başladım ünye çtal pınar ordu.lular mahlesindenim ..kalle. kızıl kaya mevkid denim..sen iyi bilrsin.. burda esnafım..büro makneleri üstne teknisyenli ,im var.. secerem bu üstad...

wolf_52

Kullanıcı
Ustam emeğine yüreğine saglık basından sonuna okudum simdi su an kazı yapıp bunların parasını bulup çatır catır yiyesim geldi :)
saraf alex belgeleri.. raslamadım bu maklede atladım sanrım 9 yerde gömü yapmış bu zatt yakın dönemde 3 ünü kendisi bri zat gelip aldığı rivayeti var burda gerisi duryorr ünye merkezdeki gömülerii.... bride eşkiya sirop varr meşur oda ak kuş civarı.... bri kaç şüpelendiğim yer var lakin belgeleri yok... bilen arkdaşlar varsa paylaşsın.. teşk...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
toprağı olunca merak ediliyor. sen hayatını özetlemişsin. teşekkür ederim.
benim ordu il genel meclis üyeliği dönemimde gelmişsin. belediye parkının orada,inşaat mühendisi ahmet oğuz vardı.
akkuş yolu üzerinde,can kırtasiyenin sahibi emekli asker abdullah can bey .sonradan milletvekili olan hasan beylerle birlikte çalışmıştık.
bir dönem belediyenin altında esnaflık yapmıştım. ama maalesef, o cennet vatandan
uzakta kalmak varmış. bir iki senede bir kez geçebilirsek o kadar. SAĞLICAKLA KAL HEMŞERİM, ALLAH A EMANET OL.

wolf_52

Kullanıcı
toprağı olunca merak ediliyor. sen hayatını özetlemişsin. teşekkür ederim.
benim ordu il genel meclis üyeliği dönemimde gelmişsin. belediye parkının orada,inşaat mühendisi ahmet oğuz vardı.
akkuş yolu üzerinde,can kırtasiyenin sahibi emekli asker abdullah can bey .sonradan milletvekili olan hasan beylerle birlikte çalışmıştık.
bir dönem belediyenin altında esnaflık yapmıştım. ama maalesef, o cennet vatandan
uzakta kalmak varmış. bir iki senede bir kez geçebilirsek o kadar. SAĞLICAKLA KAL HEMŞERİM, ALLAH A EMANET OL.
allah razı olsun abim... biraz öyle odu abim neysem oyum.. sende alaha emanet ol..

Uğur600

Kullanıcı
saraf alex belgeleri.. raslamadım bu maklede atladım sanrım 9 yerde gömü yapmış bu zatt yakın dönemde 3 ünü kendisi bri zat gelip aldığı rivayeti var burda gerisi duryorr ünye merkezdeki gömülerii.... bride eşkiya sirop varr meşur oda ak kuş civarı.... bri kaç şüpelendiğim yer var lakin belgeleri yok... bilen arkdaşlar varsa paylaşsın.. teşk...
Var