Ustalardan Jest

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
değerli arkadaşlar ben yoğun trafikte araç kullanmıyorum. stres tansiyon yapıyor.yalnız gelemem.
nevşehiri bilhassa görmek isterim. yanımda asi usta gibi bir arkadaşım olursa .
ben varım bir de kare olmudu :p:p:p:p:p tam kare ikizceli ustam sakın karanar ustayı unutma senin kankayı :D:D:D:D:D yanyana oturur hasbihal edersiniz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben varım bir de kare olmudu :p:p:p:p:p tam kare ikizceli ustam sakın karanar ustayı unutma senin kankayı :D:D:D:D:D yanyana oturur hasbihal edersiniz.
ankaralı ustam ,karanar ustanın ipinde oynayamıyorum,beni hep düşürüyor. :D
bir gün elime geçirirsem hemşerim diyede merhamet etmiyeceğimi bilsin. her şey nasip,hani uyumlu bir yolculuk olacaksa neden olmasın. ama gideceğimiz bölgeden hiç bir arkadaşımızı da tanımıyoruz,nasıl olur bilmiyorum.

star50

Kullanıcı
buraya geleceksen tanışmaya gerek var mı ikizceli ustam yeteri kadar tanıştıkta ellam bizde sorun çıkmaz kardeşim kolay gelsin saygılarımla

ASİAVCI

Kullanıcı
arabam tamirden cıkarsa bu pazara organizenizi yapın ben götüreyim sizleri havanda su dövuyonuz yawww içraat yok STAR50 USTAD ÖZELDEN KONUŞALIM LÜT FEN

karanar

Kullanıcı
yok artık bu sefer de unutmaz herhal de nebiliim.
ankaralı ustam ,karanar ustanın ipinde oynayamıyorum,beni hep düşürüyor. :D
bir gün elime geçirirsem hemşerim diyede merhamet etmiyeceğimi bilsin. her şey nasip,hani uyumlu bir yolculuk olacaksa neden olmasın. ama gideceğimiz bölgeden hiç bir arkadaşımızı da tanımıyoruz,nasıl olur bilmiyorum.
:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...