Ustalardan Jest

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

star50

Kullanıcı
dört tane aslan yan yana ellerinde çay hemen yakınında su var aceba bu işaretler neyi temsil ediyor yorumları alalım ustalardan :-D
ilk yorum benden gelsin büyük bir define işareti kesin dönem soygunu olmamış ama çok derinde çaydanlık demlik le nokta tespiti yapabilirsin bak bakalım çaylarda boşluk varmı :-D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
sempatik usta senin dede hamamı bol olan yerdemi

karanar

Kullanıcı
aleyküm selam star kardeşim.
karanar usta üzülme beni de üzüyorsun. adresimi biliyorsun çık gel. arkadaşlar olmazsa da kokularını bari benden alabilirsin.

sana isimleride yazdım nerde görsen dur diyebilirsin. benzerimiz de taklidimizde yoktur. daha ne yapayım sen söyle.

gelcem inşaallah ustam. en kısa zamanda. b,r şek,lde sen bana tel ulaştır. çat kapı gelirim.

star50

Kullanıcı
haftaya cumartesi pazar günü hazırlık yapsanızda ustalarım bende şimdiden kaplıcalarda yerinizi ayarlasam cumartesi akşamı çıksanız kaplıcalarda kalsanız gece pazar sabahıda araziyi gezsek birde mangal yaparız gezilecek arazide zaten hep aynı yer sayılır ne diyonuz ikizceli vede asi ustam ayırtıyorum yerinizi kaplıcalardan iyi birde çimersiniz kaplıcada ama kesecimiz yok :-D
kolay gelsin saygılarımla

its78

Vip Üye
Ankara ustam yaklaşık 45 gündür forumda ustalarımı takip ediyorum.doğru yerde olduğumu anladım.
Çubuklar konusuyla amatörce ilgileniyorum.ustalarımızın tecrübelerinden istifade ediyorum,zaman geçtikçe kafamdaki soru işaretlerine cevap buluyorum.
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...