uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alarmala

Kullanıcı
merhaba cogu akıllı telefonlarda gprs yüklüdür. yoksa androidlere bunu yükleyebilirsiniz... (apple kullanan var sa marketine baksın.)
Telefon veya tabletinizden bir konumun koordinatlarını alamazsınız. Kaynak Google :
yukardaki bayanın dedigi gibi 8 haneli kordinat yoktur.
N 38°26.452’ E 029°39.123
google ye kordinatların yapısını yazın inceleyin sonucu kendiniz göreceksiniz.
Google earth da kordinatların 8 haneli N ve 8 haneli E olmasının mantıgınada bakabilirsiniz. hic bir arastırmacı bir yere uydudan bakmak istediginde google earthdan bakmaz cünkü kordinatlar earth da yüz yüz calısmıyor. bunun yerine google maps kordinatla bir yere bakarken size daha net sonuclar verecegini bir kac kordinat girdiginizde ögreneceksiniz.
ve gelelim asıl meseleye Dünyadan uzaya atılan bütün haberleşme ve arastırma uydularının özelliklerini googlede aratarak bulabilirsiniz.
hepsinin ama hepsinin bütün özelliklerini ing. bulabilirsiniz.
varmıdır böyle bir uydu bilmiyorum ama benim kanaatimce yoktur. cünkü altın madeninde bile 40 metre karelik bir cihazla yerin 40-45 metre altını hesap edemiyorlarsa 1 milyon dolarlık yatırım bosa gidiyor müdürü istifa edmek zorunda kalıyorsa. bu müdür salakmıydıki uydudan yararlanmadı.?
not : yukardaki müdür saha arastırma müdürüydü.

ECE07

Kullanıcı
Buna gerçek anlamda doğru düzgün bakanlar açık konuşamıyorum anlayan anlar yeşiller dir. Hiç bir yeşil kendini riske atmaz zaten parası olsa üç kuruşa tamah edip bu işe girmez. Eğer bir yeşilde bu işe girmişse zaten herşeyi göze almıştır. Hem başkalarına servis yapsan ne olur ki.. Ülkemin taşı toprağı altın lafı bir gerçek. Piyasada dolandıranlarda varmış uydudan bakıyoruz diye insanların parasını tokatlayanlarda varmış bunlardan benim haberim yok. Daha önce yazdım bir daha yazayım bulmak marifet değil çıkarmak marifet bu bir ekip işi. Tek başına bir hiçsin. Hem ekip ve donanım hem para hem bilgi kaç kişide var. Bu üç şey olmazsa olmazı bu işin. Sabır, kurnazlık, kıvrak zeka, sahip olduğunla yetinme, cesaret de cabası. Bütün ekibin bu özelliklere sahip olması gerekiyor.

Yanlış anlamanızı istemem, Fedakarlık tek taraflı olursa sonuç, kazanan için TİCARET olur. Ticaret ise taraflar arasında gerçekleşir. Bahsettiğiniz Sistem ve Ekip işi ikinci seçenekte olduğu gibi ise taktir etmek gerekir.

ersan

Admin
merhabala ustalar bende bu programa bastan inanisim gelmezdi ama program cokguzewl calisiyor
ama baska bir is ta var tam programi otuturamiyorlar isini bilen tam otuturuyor
nede derseniz bir arkadas sevdim ve saydim bir ustamiz bana buyle cok yeler bakti
dedim bir deneyem bakalim nekadar doru biliyor deye
benim bir mahzen biraktim yarida 2 mt toprak altinda tas tuzaklara raztladim ve atlatamadim buylece senelerce duruyr bu arkadasa dedim bir yer var bana bakiver dedim tmm dei
ama uydudan bakan arkadasa 300 mt
yalnis bir yer gusterdim
bakalim ne sonuc ciacak deye
sindik gurmeyen ve inanmayanlar bir sey deyemez aa ben bunu guzlerimlen ngurdum
tam tespit tuzakli yeri acilmis yei gurde yer yine orman yeri hic kazilik yer beli deyil ve ne buyuklukte ve ne derinlikte tam tespit.
ondan sonra inandimki
program calisiyor.burda bulfaristanda bir hanim bakiyor bu programlan asaki maden gumus mi yasa altin mi kesi n biliyor cok arkadfaslara tespit etiler ve tam dedi yerdede cikiyor bitki bakti yerde akadasa 7 tane toprak altinda yan yana mezar tspit etiler 3 nu actilar bir sey cikmadimi 4 biraktilar .

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Zebun kardeş keklenmeyin derken yalancı konumuna sokmuşsun beni. bana 5000 degil 10000 de verseniz ben zaten size iletişim bilgisi vermem. bu işler öyle çocuk oyuncağı değil. İnternette kulaktan dolma çok yalan bilgi var benim amacım size doğru bilgiyi vermek. Sz merak etmeyin her yer biliniyor bu ülkede adım adım heryerin bilgisi kayıtlı. Çok özel yerlere müdahele anında uydudan sinyal geliyor ve hemen işlem yapılacaksa devlet durduruyor. Siz hiç akrep denen uydu savarı duymadınız mı. Fiyatı anormal pahalı. O sebeble türkye'de kullanılamıyor. Akrebi çalıştırdığında uydunun sinyalin kesiyor. Ve orada bir işlem yapılmıyormuş gibi görünüyor. Zaten çok büyük yerlerde en başta bi tılsımı çözecek harbi bir hoca lazım. Öyle yerler var ki ülkede bi kere önce tılsım koruyor yeri. Benim diyen çözemeyen hocalar var türkiye de. Kısacası uydudan bakım vardır.Size nokta atışı yer yapar. Öyle büyük küçük farketmez bulur. Zaten sizin yerinizde olsam büyük işlere girişmezdim. Yerin 30 metre altında defineler var. Bunları çıkarmak kolay iş değil. Ben horasanlı bölgede aylarca çalışılıp hiltiye sadece santim santim açıldığını bilirim. Heryer tuzak dolu. Gaz yemiş ölümü bekleyen bir sürü insan tanıyorum. Siz müjdesini alın gerisini devlete bırakın. Müjdesi neyimize yetmiyor. Sadece müjdesi 48 kilo sarı eder. Bu da 3 trilyon para eder. Al git demiş işte sana. Bu parayla bir sürü insanın hayatı kurtulur. Zekatını vermek şartıyla. Şunu da bilmenizi istiyorum bu dünya da en zengin ülke biziz. Yer altında neler olduğunu bir bilseniz oha dersiniz. Biz çubukçu veya makinacı da değiliz. Tarsusda bir yer biliyorum kaplumbağa parası zirvede. Zirveye makinanın çıkması mümkün değil. İnsan emeğiyle yapılsa 2 yıl sürer. Tarsusu olduğu gibi satın alırsın ama iş onu çıkarmada. iki yılda sizi her türlü müsibet bulur. Tılsımlar tuzaklar. Cinler beyninizi okuduğu için korkularınızı bilir sizi korkutur. Makinaları bozar, sizi çalışmaktan vazgeçirir, çalışanlar arasında kavgaya yol açtırır.Türlü türlü suretlerde görünür sesler çıkarır. Hatta tokat bile atarlar. Kısacası yer bulmak önemli değil onu çıkarmak önemli. Diyelim ki hocayı buldunuz tılsımı çözdünüz. Sıra geldi tuzaklara. Tünellerde her üç metrede bir tuzaklar olur. Su tuzağı , bıçak tuzağı, kum tuzağı, kuyu tuzağı vs vs...Acemi biri daha ilk tuzakta gider. Metan gazı bilinçsizce maskesiz giriliyor. Size önemli bir bilgi daha vereyim. Bu sistem gaz yediğinizde sizi ölümden kurtarır. İSVEÇ ŞURUBU bugün heryerde satılıyor. Bir işe başlamadan önce günde iki kapak içmeye başlayın bir hafta önceden gazı soluduğunuz an hemen işi gücü bırakın bir dr a gidin. Bu şurup hayatınızı kurtaracak. Ama ne güzel kokudur o. :) İğrenç tuvalet kokusu gibi bir kokudur ama o kokunun geldiği yerde yüzde yüz sarı vardır. Ayrıca aklıma gelmişken çalıştığınız yerden akrep çıkarsa da orada sarı vardır. Onlar sıcağı sever ve yavrularını korumak için sarının sıcaklığını verdiği yere yuvasını yapar. Çok konuştum konu nerden nereye geldi. Ayrıca hipnoz yöntemini de kullanıyoruz. %80 beyin kilometrelerce uzaktaki bile herşeyi bilir.

İsmim geçtiği için cevap yazma gereği duydum ilk önce size yalancı demek gibi bir niyetim olmadı ben teknolojiden iyi anlarım bu işin aslını ben çok inceledim gps ile olan işler değil bunlar oturduğun yerden usb bağlantısına usb gps cihazını takacaksın sonra uydudan kordinat gireceksin aldığın verileri sonra grafiklemek için herhangi grafik modül programına atıp çıkan şekilede kafanca bir yorum yapıp burası diyeceksin işin kısası idi bu anlattığım gps ile yer altı görüntüleyemezsin çünkü sinyalin yer zeminine en fazla ettiği nufus 20 cm dir hiç bişey bilmiyosanız açıp okuyun gps sinyalini ancak yer yüzü şekillerini alırsınız onuda taşı kayayı aha bu define hazine mezar diye değerlendirirsiniz. teknolojinin ne olduğunu bilmeyen insanlar sanıyorki uzay çağındayız ne uzay çağı daha hala katı yakıt kullaıp bir adım ötesine gidilmedi herkez bişey sanıyor uyduları yok öyle muhabbet en basiit şekilde bilgi almak istiyosanız define ile ilgili uydudan nasıl faydalanıyor abd nin kendi bilim adamları bile tarihi yerlerin toprak altında kaln yerlerin tespitinde ne kullandığı ile ilgili döküman ve video var yok öyle uydudan dandik bir gps ile define bulmak. bu sözlerim sizin şahsınıza değil elbetteki sihirlisiyah fakat burda yıllardır definecilikle uğraşmış hatta gpr cihazı kullanan ustalarım bile inanacak olmuş zamanınızı ve paranızı harcamayın

karanar

Kullanıcı
mübalağasız 15 yıldır bu muhabbeti duyarım. bana pek mantıklı gelmedi hiçbir zaman. eskiden NASA da kankası olan biri bakarmış, yirmi bin dolar gibi cüz-i bir ücrete. demek ki çıta bayağı düşmüş. ayrıca YEŞİLLER konusuna gelince siz hiç merak etmeyin ( kurumu tenzih ederim) bazıları da sorumluluk alanında epey maharetliler bu konuda. oda, mezar, lahit, mağara bırakmıyorlar yeşil tırlara yükleyip gidiyorlar.
Fakat durum buyken;son zamanlarda benim de şahit olduğum bir konuyu nakletmek isterim bununla ilgili, adamlar şehre yakın bir yerde kaçak kazı yapıyorlar. sonra bulmaları gereken yerde giriş taşını buluyorlar. her tarafı akrep basıyor. sonra birden 4 siyah cip çıka geliyor. takım elbiseli abiler ellerinde cihazlarla koşa koşa geliyor.bizim sıpaları sorguya çekiyorlar. ellerinde gps cihazı var. fakat ne tutanak ne gözaltı. o yağmurlu havaya aldırmadan çocukları bir temiz (ıslatıyorlar).kimlik bile sormadan hepsini kovuyorlar.
yani şunu demek istiyorum ki; mikrogalga fırınlar icat olduğundan beri teknolojinin sınırı olmadığını biliyorum ama bu kadarı da bana fazla gibi geliyor. madencilikle uydu teknolojisinden faydalanıldığını biliyoruz ama ne biliyim. ikibin tl ye uyduların yerini çaktırmadan değiştirebilecek birileri olduğunu da sanmıyorum.

ASİAVCI

Kullanıcı
bir ara bayaı popilerdi bu iş ama bakılan coğu arkadaş verilen yerleri actılar veya araştırdılar sonuçlar hep husran oldu sapmalar vede alınan kordinatlarda hep sapmalar oldu şu aralarda bu iş bayağı soğuuş durumda gelelim asıl konuya
programlar vede filitreleme programları elinizdeyse bu işe uygun olanlar bir garmin cihazı alıyorsunuz bunu elinizdeki leptopa takıp arazide şüpelendiğiniz noktada 1 er adım arayla aynı hızada gitmek kaydıyla uydudan izlek kordinatlarını alıyorsunuz sonra programda bunu şekillendiriyorsunuz en garantili vede sapmadan alabileceğiniz yöntem budur

sihirlisiyah

Kullanıcı
ben bugüne kadar uydudan hiç yanılmadım. cok enteresan. gecenler de daha bir yer verdik. adam bizim verdiğimiz koordinat haricinde kuzeye doğru 450 m tünel olduğunu ve sağlı sollu bir sürü odalar olduğunu söyledi.makinalar acıldı ve yine doğru çıktı. ayrıca gps le görüntü alıyoruz demedim ki ben gps sadece bulunduğun yerin koordinatını alıyoruz oda uydudan bakıyor. yıllarca defineyle uğraşmak bilgili olmak değildir. bi abi tanıyorum 10 yıl uğraşmış servetini dökmüş ama ne çıkardığını sorduğumuzda bir gözyaşı şişesi dedi. bakın biz ne zamanımızı ne de paramızı sokağa atacak kadar tecrübesiz ve bilgisiz insanlar değiliz. defineyle uğraşırken genelde insanlar birilerinden yardım ister işareti anlamaz makina kullanmayı bilmez latince okuyamaz tarihi bilmez kendini nasıl koruyacağını bilemez vs vs. biz bunların bütününe hakimiz tahmin ettiğinizden daha bilgili ve daha tecrübeliyiz. bu sebeple benim burada vermiş olduğum bilgileri kulak arkası etmeyin naçizane size tavsiyem budur ama aklınızın bir köşesinde kalsın.

karanar

Kullanıcı
ben bugüne kadar uydudan hiç yanılmadım. cok enteresan. gecenler de daha bir yer verdik. adam bizim verdiğimiz koordinat haricinde kuzeye doğru 450 m tünel olduğunu ve sağlı sollu bir sürü odalar olduğunu söyledi.makinalar acıldı ve yine doğru çıktı. ayrıca gps le görüntü alıyoruz demedim ki ben gps sadece bulunduğun yerin koordinatını alıyoruz oda uydudan bakıyor. yıllarca defineyle uğraşmak bilgili olmak değildir. bi abi tanıyorum 10 yıl uğraşmış servetini dökmüş ama ne çıkardığını sorduğumuzda bir gözyaşı şişesi dedi. bakın biz ne zamanımızı ne de paramızı sokağa atacak kadar tecrübesiz ve bilgisiz insanlar değiliz. defineyle uğraşırken genelde insanlar birilerinden yardım ister işareti anlamaz makina kullanmayı bilmez latince okuyamaz tarihi bilmez kendini nasıl koruyacağını bilemez vs vs. biz bunların bütününe hakimiz tahmin ettiğinizden daha bilgili ve daha tecrübeliyiz. bu sebeple benim burada vermiş olduğum bilgileri kulak arkası etmeyin naçizane size tavsiyem budur ama aklınızın bir köşesinde kalsın.
zaten sizin verdiğiniz koordinatlara uyduyu yönlendirebilen bir görevli varsa bile çoktan işten atılmıştır. mahkemesi tutuklu devam ediyordur.ne ikibin ne beşbin, noterden sözleşme yapıcam. benim verdiğim koordinatlara uydudan baksın, masrafları bana ait olmak kaydıyla izinli kazı yapıcam. sözleşme gereği,kazıdan hakkıma düşen payın yüzde doksanını ayrıca 2013 model Ford Focus ve Ankara da bir daire hediye edicem. sen o arkadaşına söyle kabul ederse yarın (yani bugün) notere gidelim. if u eat!!!

ufuk14

Kullanıcı
Bi gazete okumuştum.amarikalı prof.
Mısırda pramitlerin mevkisinde yüzlerce mezar tespit edmişler uydudan.ve içlerindeki kiprit kutusu kadar nesneleri tespit edebiliyoruz diyodu.ama onlarınki özel uydu......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...