Uydudan Bakma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Bakma

LAZ

Kullanıcı
forum a yeni katıldım.Herkese merhaba herkesin en çok zorlandığı nokta surferden alınan dat. ların voxlerde görüntülenmemesidir.Bu noktayı aydınlatan hiçbir bilgi yok.Aslında iki programda aynı firmanın ancak bilgi yok.Mümkünse bu işi bilen ustalar surfer dan data lar nasıl voxler e export edilecek?
merakla bekliyorum.saygılar

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
forum a yeni katıldım.Herkese merhaba herkesin en çok zorlandığı nokta surferden alınan dat. ların voxlerde görüntülenmemesidir.Bu noktayı aydınlatan hiçbir bilgi yok.Aslında iki programda aynı firmanın ancak bilgi yok.Mümkünse bu işi bilen ustalar surfer dan data lar nasıl voxler e export edilecek?
merakla bekliyorum.saygılar

Daha surferden alınan datanın voxlerde açılmadığından yakınıyon, bu kadar surfer bilginizle uydudan bakılır diyorsunuz bende bunu anlamıyorum. Surferdeki tüm dataları nerdeyse export edip voxlerde açarsınız..
Ancak voxlerde açma çabası ne onuda anlamıyorum, surferde de 3d görebiliyorsunuz.
Şahsi görüşüm bu programlara kafa yormak yerine bir tane işaret çözmeye yorun, günün birinde önünüze denk gelir, zira uydudan surferden voxlerden kimseye hayır yok.
Bak bu kadar iddialı konuşuyorum, Türkiye ‘ de bu voxlerin ve surferin crackini ilk ben yaptırıp paylaştım, programlara o kadar hakimim ama 3-4 kişinin kafasına göre yaptığı skalalara inanıp araziyi tırmalayan vakit öldüren sizsiniz. Bu uydu sevdasından vazgeçmeniz dileğiyle..

safari255

Kullanıcı
laz kardeşim surfer de yaptıklarını yani kordinat datasını voklerde kısıtlı incelersin onun için voxlere gerek yok surfer her şeyine yeter excel tabanlı xlsx dosyasını surfer işleyeceği dataya dönderiyor ve grafiksel olarak kotluyor ekrana görsel olarak veriyor

safari255

Kullanıcı
isse-korgan-7f8eb.PNG

safari255

Kullanıcı
Bu grafik daha önce açılmış üstünde 18 metre kayalık olan bir kaya mezarına ait 3.20 cm ye 2.40 cm oda var