Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 42 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-07-19-33-59.png
    Screenshot_2021-10-07-19-33-59.png
    111.4 KB · Görüntüleme: 19

TimuR964

Super Moderatör
:rolleyes:BENDE AĞIR KUPU KİM ALDI FAFİFİ BANA KALMIŞ TIRTIŞMASI VAR SANDIMBURAKIN BU FAYDASIZ KIRICI TARTIŞMAYI TAPRAK ALTINDA OLANLAR İÇİN TARTIŞTIĞINIZIN FARKINA VARMANIZ GEREKİYOR ELDE OLMAYANLAR İÇİN UZULMEYE UZMEYE DEĞMEZ BENİM FİKRİM BU YÖNDE **** ŞİMDİ BAŞA SARALIM VE ÇIKIŞ KAPISINA SONUCA GİDELİM YILLARDIR ÇEKİM YAPMADIM AMA HEMEN HATIRLARIM ŞUNU YAPABİLECEK KİŞİLER SONUCA ULALIR KONUMUNDA BİLDİĞİ YERİN HESABINI YAPAN ORADAÇEVREDE NE VARSA TOPLAROLAY BUDUR.😍 SEVGİLER*☺️

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
:rolleyes:BENDE AĞIR KUPU KİM ALDI FAFİFİ BANA KALMIŞ TIRTIŞMASI VAR SANDIMBURAKIN BU FAYDASIZ KIRICI TARTIŞMAYI TAPRAK ALTINDA OLANLAR İÇİN TARTIŞTIĞINIZIN FARKINA VARMANIZ GEREKİYOR ELDE OLMAYANLAR İÇİN UZULMEYE UZMEYE DEĞMEZ BENİM FİKRİM BU YÖNDE **** ŞİMDİ BAŞA SARALIM VE ÇIKIŞ KAPISINA SONUCA GİDELİM YILLARDIR ÇEKİM YAPMADIM AMA HEMEN HATIRLARIM ŞUNU YAPABİLECEK KİŞİLER SONUCA ULALIR KONUMUNDA BİLDİĞİ YERİN HESABINI YAPAN ORADAÇEVREDE NE VARSA TOPLAROLAY BUDUR.😍 SEVGİLER*☺️
Timurabi sevgiler saygilar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu konuya şunu eklemeden edemeyecem. Daha öncede yazdım.

Ben @A21MEDLi abime bir konum attım. Dedimki, ustam şu koordinatlara bak bakalım ne var. Ben tünel olduğunu biliyorum. Ama ustama demedim bunu. O sadece değerli bakacaktı. Daha açık konuşmak gerekirse, ben medli ustamın sistemini denemek istedim. Belki hatırlamaz ama, bana kızmıştı. Sistemi değil onu denediğimi sandı. Neyse, tünelin L yapan yerine kadar çizip geri bana yolladı. Hayretler içinde kaldım. Ben bunu yaşamasam bu işe zerre inancım olmazdı.
Sevgili Bozkurt ustam Bu kısmına zaten itirazım yok da metal tespiti konusunu anlamaya çalışıyorum. Kimseyi zor duruma düşürmeye çalışmak gibi bir amaçla sormuyorum sadece işleyişi merak ettim. Yükselti farkından belli ki A21medli ustam yapıyı tespit edebiliyor. İçindeki metal nasıl görünebiliyor
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...