Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Admin
Bu Resimde bizim Gruptan bir arkdasin kendi arazine deneme icin küpün icine metal koyup kapatip Google eart veya diger Gorsel uydular ile yeni gunceleme ile telefon programi ile ornek Snappsed gibi programla deneme yerine koydugu Küpe yaklasip resim alip program ile kizartip aldigi resimdir . Birde Google eart sanirim daha guncellenmedi istiyen deneme yapip guncelendiginde tecrube acisindan bakabilir ayrica her an guncelenebilir.
Not. Deneme yerine biraktigin.kup olur veya sekilli esya harita guncelendiginde deneme yerindeki nokta ayni sekli vermeyebilir hatta gormeyedebilir diger.bir guncelemede cikabilir ozaman 1 sene beklemek gerekir sebebi ise su sekilde soylebilirim bir A 4 kagidi dusunun bunu elinizle buzerseniz hafiften kagidin sekli bozulacaktir bozulan kagit farkli gorunecektir sekli bozulacsktir Harita resmide arazi resmide bunun gibidir cunku Dunyani hizi uydunun araziye acisi etkiler vb . Bol sans ))
Bu resmi bir yerden guzum tutuyor ama nerden tam bilemiyorum her definecinin bir ruyasi buyle net guruntu ustalar.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Bu resmi bir yerden guzum tutuyor ama nerden tam bilemiyorum her definecinin bir ruyasi buyle net guruntu ustalar.
Calısmayı emrah Adında bır arkadasımız yapmıs kendısını tanırım bır ıkı konusmamız olmustur Ornek olsun dıye attım . Insallah her eve kupler nasıp olsun ınsallah .

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Bu resımi daha once Ufak bır parcasını atmıstım Sımdı ıse Tam resım Surfer calısmasını atıyorum Lower Resmı Olur. Resımdekı Dıkkat cekıcı Yer ve yerdekı Goruntude ne goruyorsunuz )) Gercegın ta kendısıne Hosgeldınız.. Bu Calısma ıle ılgılı ılerıkı gunlerde Acıklama bılgı verıcem Gercekten sasıracaksınız ve yenı bır Medotun kapısını aralayacaksınız ama buda zor Deng gelırse verır Sansında yanında olacak Insallah. Kendımıze gore ugrasıyoruz ıste . Ayrıca Bu bır savastır kazanana kadar Mucadele edmek Zorundasın ..
wdwdwaa.JPG

4wtgwsgsgsd.PNG

ZİRVE

Kullanıcı
yapılan çizimler kendi yorumlarımdır.hiç bir bağlayıcılığı yoktur.acemi işidir.gerçek bilgiler ustalarımca açıklanacaktır.tşk ederim.

Ekli dosyalar

• 4wtgwsgsgsd.PNG
    4wtgwsgsgsd.PNG
    632.8 KB · Görüntüleme: 25

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
boş işler olabilir.keriz avı derken yanlış yaptığınızı hatırlatırım.insanları suçlaman doğru değil.varsa kanıtın.amenna. bir özür gerekli bence.
Onun kaniti ancak yalan uzerine olur beni o degil hic kimse karalayamaz kimki benim hakkimda iftira atarsa husrana ugrar . Eger erkek adamsa gelir yazar kendi aralarinda konusur bunlar aynen bole derler keriz ariyorlar para ile yerbakmak.icin bole buna benzer konusurlar. Konuya İlk yazdigi kelimeyi argo yu begenenlerde varr farketmez Topunuz gelsin ezer gecerim siler yok ederim )))) Allah yok eder tabiki ben caresiz bir insanim o yuzden ugrasmasin kimseler belalar gelir basiniza zamanla.benden soylemesi))). Gelsin temiz guzel ozur dilesin A21MEDLi ustadan herkesten hepimizden. :oops:

Ekli dosyalar

• IMG_20210917_141808.jpg
    IMG_20210917_141808.jpg
    879.2 KB · Görüntüleme: 22

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Onun kaniti ancak yalan uzerine olur beni o degil hic kimse karalayamaz kimki benim hakkimda iftira atarsa husrana ugrar . Eger erkek adamsa gelir yazar kendi aralarinda konusur bunlar aynen bole derler keriz ariyorlar para ile yerbakmak.icin bole buna benzer konusurlar. Konuya İlk yazdigi kelimeyi argo yu begenenlerde varr farketmez Topunuz gelsin ezer gecerim siler yok ederim )))) Allah yok eder tabiki ben caresiz bir insanim o yuzden ugrasmasin kimseler belalar gelir basiniza zamanla.benden soylemesi))). Gelsin temiz guzel ozur dilesin A21MEDLi ustadan herkesten hepimizden. :oops:
siva ustam ozur dilemek buyuk bi erdemliktir. onun erdemlige sahip bi insan oldugunu dusunmuyorum.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı

siva ustam ozur dilemek buyuk bi erdemliktir. onun erdemlige sahip bi insan oldugunu dusunmuyorum.
Ustam sallayin gitsin baksana konuyu dagitmaya geliyorlar enerjimizi dusurmek.istiyorlar. ugrasmaya degmez . Cevap verdikce konu dagiliyor. Herkesin hakki 3 olsun 3 dede aynisi yaparsa cevabini alir. Yola devam.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
@A21MEDLi ustam Mapsoruce exe calistirdiktan sonra ekrana wep guncelemesine.hosgeldiniz İleri secenegine tikladiktan sonra .
Onceki mapsource kurulumu bulunamadi
Kurulum simdi kapatilacak diyor.
Kurulum olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...