Uydudan Tespit Mümkünmü... | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Tespit Mümkünmü...

Sado6161

Kullanıcı
Usta o senin düşüncen diycek bişiy yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
Birde A21medli ustam aslında yazdıklarıma cevap vericek olan ersan ustaydı lakin sen önce davranmıssın[emoji4]nerde devlet nerde millet nerde ersan usta sesi gelmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Konuyu açıp buralara getiren site yönetimidir. Tek bir kişi değil, bu konunun açılmasına izin veren yönetimin tamamıdır. 2 yıl önce en ufak cihaz konusuna girmeyip, polemik ve yanlış yönelendirmeler olur düşüncesiyle hareket eden bir yönetim vardı.Şimdi gelinen duruma bakın. Nereden nereye geldi.

Her seferinde bu tip konular açıp polemik konusu edip, boş , gereksiz işlerle asıl siz uğraşmaktasınız.. Benim yorumlarımda sığ ve gereksiz ise bunun nedeni bu gereksiz ve sığ konulardır.

Konuda yanlış anlaşılmalara mahal olmasın, konuyu açarken bahsettiğim şahıs " facebook profilinde paylaşan muhteremdir mtada çalışan"
Amedli ustaya sözüm yok benim, kendisi var diyor inanıyor, kendi bileceği iş.
Ben saygı duydum ve kendisiine artık birşey demeyeceğimi söyledim. Dolayısıyla sözlerim ortayadır, alınan alınır.
Bende artık yazmıyorum. Buyurun meydan sizlerin olsun.

evet @wtrk haklı, bu konunun cihazlar bölümünde açılmış olması gerekirdi !!!
konuyu cihazlar bölümüne taşıyorum. ordan birbirimizi yemeye devam ederiz.

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili Gardeşlerim neden hoşgörülü olamıyoruz, neden birinin yorumunu hep curutmek için birileri mücadele veriyor. Varsa konuya bir katkı medeni bir şekilde kimseyi kırmadan incitmeden katkı edersin. Bakın burda çoğumuz birbirini sanal olarak tanırız eğer birbirinin hakkına girecek olursak bunun telafisi çok zor. Eğer helalleşmek mahşere kalırsa işimiz inanin çok zor. O günün tehşetinden ALLAHA SIĞINIRIM. Lütfen hoşgörülü olalım birsey kayıp etmez çok şey kazanıriz.

yek

Kullanıcı
ilan.PNG
yok böyle birşey diyenlere gelsin :)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
@wtrk bi bitmediniz be :) sizin gibi geri kafalılar için geçerli bence

Hayatında hiç tümülüs görmediğin belli.
Geri kafalı dedğin şahıs senin yaşın kadar tümülüs gezdi. Hayatımda senin işaretlediğin yerde tümülüste ne mezar gördüm nede giriş. Uyducu tayfa

Abdullah313

Kullanıcı
@yek kardeşim paylaşmış olduğunuz tümülüs görselinde sağdaki uydu (google earth gibi) foto da nerede ise aynı mezar odaları ve mahzen görünüyormuş zaten. Soldaki biraz efekt haline benziyor. Eğer "yok diyenlere gelsin" iddiası ile meydana çıkarsanız, takdir edersiniz ki müddeiye iddiasını ispat şarttır. Kendim bakabiliyorum diyorsanız, illa ki ustalarımızdan koordinat verecek olan vardır. Bu şekilde olursa herkesin gönlü mutmain olacaktır. Ne dersiniz?

metin77

Kullanıcı
Ben bir koordinat veririm bakalım girişi kuzeyden mi görelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi