Uydudan Tespit Mümkünmü... | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Tespit Mümkünmü...

ersan

Admin
bu koordinatlar bazen 8 rakkamlı olduğu zaman ben onu ondalığa çevirip 7 rakkam olarak yapıyorum şayet 8 rakkamlı bir koordinat ile bakılmak istendiğinde o zaman yanılgı olabiliyor zaten elimizdeki alet 7 rakkamlı mesela gördüğünüz 8 rakkamlı
ne kadarda benzese çok dikkatli bakarsanız aradaki mesafe tam 2 metredir.

işte gerçek olan yer burasıdır.
abi buyle kordiunat alm,aktan hic anamammkki
salarim cubumu az bir incelememden sonra noktayi ururum bu grs--ustam dayma 3 mt atar kendisini.

TEVFiK

Vip Üye
TEFIK abi dayma 3 mt sapma olur orjinal kordinatindan ve dayma da kuzeeye 3 mt atar .
S.a. Tamam sayın Ustam bana bir zamanlar 1 tane koordinat verilmişti anlaşılan dediğim gibi yapar ve bu yeride açarda bakarsam O zaman Ak koyun Kara koyun belli olacak gene gitti benim çok güzel olan Para-çıklarım.(ağla) ama olsun ne yapalım .:p..ama bende bu çubuktanda hiç anlamıyorum'ki (ağla) benim çubuğum da yok'ki.(ağla)

metin77

Kullanıcı
abi buyle kordiunat alm,aktan hic anamammkki
salarim cubumu az bir incelememden sonra noktayi ururum bu grs--ustam dayma 3 mt atar kendisini.
Usta cubugunu cekince donucek cubuk. Heyecanlanacaksin. Cubuklar bizi nereye goturuyor diye merak saracaksin. Boslugu bulacaksin isareti bulacaksin sonra kafa yoracaksin aga. Kazarken Biri gorurmu diye saklanacaksin gece cin mi geldi diye korkacaksin. Sülük toplayanlari jandarma sanip elini ayagina dolayacaksin :D:D:D yani kisacasi rezil olacaksin ki zevk alacaksin (kahkaha)

TEVFiK

Vip Üye
Usta cubugunu cekince donucek cubuk. Heyecanlanacaksin. Cubuklar bizi nereye goturuyor diye merak saracaksin. Boslugu bulacaksin isareti bulacaksin sonra kafa yoracaksin aga. Kazarken Biri gorurmu diye saklanacaksin gece cin mi geldi diye korkacaksin. Sülük toplayanlari jandarma sanip elini ayagina dolayacaksin :D:D:D yani kisacasi rezil olacaksin ki zevk alacaksin (kahkaha)
:eek: Yapmayın yawwwwwww Anaaaaaaa :eek: :eek: Zevk'i anladımda Rezili anlıyamadım.siz bilmiyormuydunuz ben Mukalemun gibi sanisede araziye uyum sağlarım :D kimsecikler görmez ,göremez beni.:p

ersan

Admin
tam basetin gibi ustam birkere bir artkadas kalip iri bir dostum kimse gurmesin deye sat 1 de geceylen bir ovala cubuk cektiriyor 100 mt yok geceylen cakalar hurmeye basladimi burasi tilsimli deye zor tutum 5 dake bakarsin kalip vart ama yurek yok ustam :D:D:D

metin77

Kullanıcı
tam basetin gibi ustam birkere bir artkadas kalip iri bir dostum kimse gurmesin deye sat 1 de geceylen bir ovala cubuk cektiriyor 100 mt yok geceylen cakalar hurmeye basladimi burasi tilsimli deye zor tutum 5 dake bakarsin kalip vart ama yurek yok ustam :D:D:D
[emoji2] [emoji2] [emoji2] o cakalkar abavvvvv abavvvvv diye basladimi bagirmaya icin titrer korkudan [emoji2] [emoji2] [emoji2] sonra aklina gelmeyen kalmaz. Cin mi tilsim.mi [emoji2]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
:eek: Yapmayın yawwwwwww Anaaaaaaa :eek: :eek: Zevk'i anladımda Rezili anlıyamadım.siz bilmiyormuydunuz ben Mukalemun gibi sanisede araziye uyum sağlarım :D kimsecikler görmez ,göremez beni.:p
Ben futboldan baka hicbirseyden zevk almiyordum. 10 yil evvel saz calmasini ogrendim. Her ogrendigim parcadan sonra eve kendimi zor atardim. Ogrendigim parcayi defalarca saatlerce calardim. Severek yaptigim 2 seyden sonra da bu define meraki beni alip gitti ustam. Tarihe taniklik etmek beni fazlasiyla dusunduruyor merak sardiriyor. Define isi rezillikte ne usta bastan asagi rezillik [emoji2] bastan asagi yasak.

TEVFiK

Vip Üye
Ben futboldan baka hicbirseyden zevk almiyordum. 10 yil evvel saz calmasini ogrendim. Her ogrendigim parcadan sonra eve kendimi zor atardim. Ogrendigim parcayi defalarca saatlerce calardim. Severek yaptigim 2 seyden sonra da bu define meraki beni alip gitti ustam. Tarihe taniklik etmek beni fazlasiyla dusunduruyor merak sardiriyor. Define isi rezillikte ne usta bastan asagi rezillik [emoji2] bastan asagi yasak.

çok güzel sayın ustam ....siz Tanrım beni baştan yarat..şarkısını çalabiliyormusunuz aceba.:( siz çalın ben söyliyeyim.çakal filan kalmaz orada :D Nasıl fikir ama.?:D

ersan

Admin

ustam definecilik bir hobi olarak kulanilirsa zevki cikar ama buyle definecilikten para bekleyenlerin ne hanesi dede parasi kalir bu define uruna cok arkadaslar hanesiz kaldi cok arkadaslar aklini oynatilar ve cok ta arkadaslar var ickicile urdular kendilerini .