Uydudan Tespit Mümkünmü... | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Tespit Mümkünmü...

TEVFiK

Vip Üye
ustam definecilik bir hobi olarak kulanilirsa zevki cikar ama buyle definecilikten para bekleyenlerin ne hanesi dede parasi kalir bu define uruna cok arkadaslar hanesiz kaldi cok arkadaslar aklini oynatilar ve cok ta arkadaslar var ickicile urdular kendilerini .
(ağla) yazıııkkkkk.(ağla)

DeLiCebey

Vip Üye
Arkadaşlar mrblar A21MEDLİ ustamızın yazısını yeni gördüm , söylemiş oldugu yazı şu şekilde: mekanda bi arkadaşımıızın hatır üzerine bi yerine bakıp tunelin başlangıç ve bitiminin yerini verdim kendisi oranın kale olduğunu yazdı ve verdiğim yerlerde gerçektende kaleye giden tunel yolu olduğunuda teyitledi.o arkadaşımız isterse konuyada mudahil olabilir.
Arkadaşlar A21MEDLİ ustamızdan ricada bulunduk bi yerimiz vardı kendi bulmuş oldugumuz yer işareti herseyi mevcut yalnız ricada bulunurken tam noktayı vermedim veya burada metal varda demedim hani birseyler olabilir mi ? resim üzeriden belli bi alanı kırmızı kare icine aldım kordinatı verdim dedim işte ustam yer burası hani birseyler varmı metal olarak tabi , en kısa sürede sagolsun ustamdan cvp geldi bir kaç kordinat verdi bitanesi mahzen içerisinde değerli var ,diğeri ise uzun bir tünel o tünelide teyit etmiş olduk , bizim ilçedeki kale yapısı cok farklıdır tüneller ile içeriye girilen biryer ustam o tünelide programdan yakalamış , bana sordugunda uzun bir tünel var demişti bende dedim kaleye giden tünel, şimdi mahzene gelirsek arkadaslar A21MEDLİ ustamızın vermis oldugu kordinat ile benim daha önceden bulmus oldugum mahzen yeri aynı yer işaretlerinide yayınlıyorum
A21MEDLİ ustamızın mahzen olarak vermiş oldugu yer burası ve bizimde daha önceden cekim aldıgımız yer.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
çok sağolasın delicebey kardeşim.
katılımın ve açıklamaların, olayı teyit ediyor.
demek ki ,azimle çaba gösterenler,farklı sistemlerle ,bir şekilde olumlu neticeye ulaşabiliyor.
senin bu açıklamandan sonra başka bir başka kanıta da gerek olmadığı kanaatindeyim.
ben kendi adıma böyle bir sistemden ne anlarım nede başarabilecek bir alt yapım yok.
merak edenler ,bu işte bir alt yapısı varsa, yılmadan emek verirlerse ,hayırlı neticelere ulaşmamamları için bir neden demekki yok. önemli olan ,neyi nelerle ve nasıl kullanılması gerektiği olmalı.
paylaştığın resim de tünel başlangıcını veriyor.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Allah Razı Olsun Sayın A21MEDLİ Ustamdan Ellerine ve Emeklerine sağlık
Demek'ki gerçekten böyle bulunabiliyormuş Dimi.Sayın İkizceli ustam.:cool::)
Allah sizden'de Razı olsun böyle bir konu açıpta bizi,bizlerin bilgilenmesini Sağladığınız.için (beğendim)
Belki bende sonra'dan bir yer verebilirim:D Sayın Ustama ;):p Saygılarımla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
S.a. Allah Razı Olsun Sayın A21MEDLİ Ustamdan Ellerine ve Emeklerine sağlık
Demek'ki gerçekten böyle bulunabiliyormuş Dimi.Sayın İkizceli ustam.:cool::)
Allah sizden'de Razı olsun böyle bir konu açıpta bizi,bizlerin bilgilenmesini Sağladığınız.için (beğendim)
Belki bende sonra'dan bir yer verebilirim:D Sayın Ustama ;):p Saygılarımla.
senden de ALLAH razı olsun,katkı sağlayan ustalarımızdan da ....
yalnız A21MEDLİ ustamız sadece bilgi adına konuya katkı yapmıştır. birimize baksa bir diğerimizde isteyecek ve önüne geçilmeyen bir durum doğacaktır. ustamıza böyle teklifler getirmezsek çok iyi olur. kendimizide ustamızı da üzmeyelim. sağlıcakla.

TEVFiK

Vip Üye
senden de ALLAH razı olsun,katkı sağlayan ustalarımızdan da ....
yalnız A21MEDLİ ustamız sadece bilgi adına konuya katkı yapmıştır. birimize baksa bir diğerimizde isteyecek ve önüne geçilmeyen bir durum doğacaktır. ustamıza böyle teklifler getirmezsek çok iyi olur. kendimizide ustamızı da üzmeyelim. sağlıcakla.
S.a. Sayın Ustam zaten bende Latife olsun diye yazdım :( yazııkkk Ustam O zaman çıldırır herhalde.:p Saygılarımla.

MAVRAN

Super Moderatör
Arkadaşlar mrblar A21MEDLİ ustamızın yazısını yeni gördüm , söylemiş oldugu yazı şu şekilde: mekanda bi arkadaşımıızın hatır üzerine bi yerine bakıp tunelin başlangıç ve bitiminin yerini verdim kendisi oranın kale olduğunu yazdı ve verdiğim yerlerde gerçektende kaleye giden tunel yolu olduğunuda teyitledi.o arkadaşımız isterse konuyada mudahil olabilir.
Arkadaşlar A21MEDLİ ustamızdan ricada bulunduk bi yerimiz vardı kendi bulmuş oldugumuz yer işareti herseyi mevcut yalnız ricada bulunurken tam noktayı vermedim veya burada metal varda demedim hani birseyler olabilir mi ? resim üzeriden belli bi alanı kırmızı kare icine aldım kordinatı verdim dedim işte ustam yer burası hani birseyler varmı metal olarak tabi , en kısa sürede sagolsun ustamdan cvp geldi bir kaç kordinat verdi bitanesi mahzen içerisinde değerli var ,diğeri ise uzun bir tünel o tünelide teyit etmiş olduk , bizim ilçedeki kale yapısı cok farklıdır tüneller ile içeriye girilen biryer ustam o tünelide programdan yakalamış , bana sordugunda uzun bir tünel var demişti bende dedim kaleye giden tünel, şimdi mahzene gelirsek arkadaslar A21MEDLİ ustamızın vermis oldugu kordinat ile benim daha önceden bulmus oldugum mahzen yeri aynı yer işaretlerinide yayınlıyorum
A21MEDLİ ustamızın mahzen olarak vermiş oldugu yer burası ve bizimde daha önceden cekim aldıgımız yer.

Sağol ustam şahsım Ustamın yaptığı ayrıntılı açıklamadan sonra ikna olmuş ve bu işin olabileceğine inandım ve yarım kalan çalışmama yandan zaman kayıp etmeden başladım, sizin bu baylaşımını da daha çok ümitlendim. İnşEllah sonuca ALLAH'İN izni ile ulaşırım. ALLAH sizden de Ustam dan da ve bu konuya katkı sunan diğer Ustalarımdanda razı olsun. ALLAH bize de yardım etsin

TEVFiK

Vip Üye
Sağol ustam şahsım Ustamın yaptığı ayrıntılı açıklamadan sonra ikna olmuş ve bu işin olabileceğine inandım ve yarım kalan çalışmama yandan zaman kayıp etmeden başladım, sizin bu baylaşımını da daha çok ümitlendim. İnşEllah sonuca ALLAH'İN izni ile ulaşırım. ALLAH sizden de Ustam dan da ve bu konuya katkı sunan diğer Ustalarımdanda razı olsun. ALLAH bize de yardım etsin
Amin'İnşallah Sayın Ustam İnşallah

A21MEDLi

Admin
Delicebey kardeşimiz sağolsun işaretiyle konuya mudahil olmuş,burdan herşey açık açık anlatılmaz,surfer benim gözümde tarla faresidir.kordinatları sufere yükledikten sonra proğram kendi içinde ne gibi işlemlerden geçiyor bilmiyorum,insanı şaşırtmaya devam ediyor.voxler de öyle,uydu kordinat işi bazılarına üfürükten teyyare gelebilir,onları inandırmaya mecburda değilim.herkes nasıl inanıyorsa öylece devam etsin.
ama bu konuda verdiğim sözün teklifimin,bu can bu bedende olduğu sürece arkasındayım.
ikizceli usdatın dediği gibi 1 yere bakmak demek yaklaşık 2.5-3 saat pc başında,başka işle meşgul olmadan durmak demektir.anlayışınız için teşekkür ederim.