Uydudan Tespit Mümkünmü... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Tespit Mümkünmü...

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
ersan bu uydu konularında özellikle yazdıklarını aradım ancak bir çoğu konu silindiği için gitmiş. 2-3 ay önce çalışmıyor yalan diyorsun, şimdi çalışıyor. Başka bir sitede bir cihazı kötüleyip burada övebiliyorsun.
Abi amacın nedir ?
İnsan dediğinin arkasında durur, burada herkes seni çubuk ustası diyor, az önce başka bir sitede yazdığın yoruma baktım , çubuklar iş yapmaz demişsin. Şaka gibisin.

metin77

Kullanıcı
ikizceli ustam bu konuyu açtığın iyi olmuş gerçekten. umarım bu uyduların marifetlerini öğrenebiliriz. şimdi bende bir ayrı konu açayım. altın radarı hakkında duyduklarımı paylaşım böyle bir şey olabilirmi.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Bu uydu ile altın aramış, bulmuş,'tan pek anlamam ;) benim arzu ettiğim vede çok istediğim bu uydu ile bana Mahsen yerini bulsun,Oda mezar yerini bulsun bunlar bana yeter'de artar bile.;) çünkü kendime yatacak yer arıyorum'da.:D zaten bende çubuklarda çalışmıyor (ağla) ne yapacağım ben altını bana yatacak bir yer lazım.:DAllah kişiye şans versin:rolleyes: Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
ersan bu uydu konularında özellikle yazdıklarını aradım ancak bir çoğu konu silindiği için gitmiş. 2-3 ay önce çalışmıyor yalan diyorsun, şimdi çalışıyor. Başka bir sitede bir cihazı kötüleyip burada övebiliyorsun.
Abi amacın nedir ?
İnsan dediğinin arkasında durur, burada herkes seni çubuk ustası diyor, az önce başka bir sitede yazdığın yoruma baktım , çubuklar iş yapmaz demişsin. Şaka gibisin.
:D S.a.Sayın Wtrk Ustam ben demiştim sizde karıştırdınız herhalde.:D çünkü bu çubuklar beni sevmedikleri için bende çalışmıyorlar ne yapayım bende onları sevmediğim için böyle söylemiş olabilirim.:D Saygılar.

xenon

Kullanıcı
bu konu ile ilgili bir çok bilgi karmaşası var bizler ne denli ülke sırlarına bilgilerine sahibizki burda yorumlarımızda bir birimizi kırıyoruz yorum yaparken başını elinin altına alıp düşünmek gerek tigini düşünüyorum yıllar önce @cantar ustamızla ilgili bu bilgileri araştırdık ve bilgi ve linkleri açtıgımız konulara ekledik konuyu araştırmadım ama admin lerimiz konuyu bulurlarsa bu yeni açılan konuyu o konu ile ilişkilendirebilirlerse iyi olur iki konu birleşmiş olur.
gelelim uydudan arkeolojiye NASA dünya da uydu üzerinde söz sahibi bir kuruluş ve bilimsel bir çok konuya imza atan ve söylemiş oldugu veya yayınlamış oldugu bir haber yada makaleye dünyada kimse hadi canım diyemiyor malumumuz

linkleri çogaltabiliriz yada sizler bulabilirsiniz Google arama motoruna "nasa Archaeology" yazmanız yeterli ve bunu google tercüme ile istediginiz dile cevirebilirsiniz arkeologların hiçbirisi cıkıpda bize şukadar altın buldum demez bunu unutmayın.
teknoloji bizim hayatımızın neresinde? bir düşünelim @cantar ustamızın bu konuda araştıma yapmış olabilir düşüncesindeyim

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Abi amacın nedir ?
İnsan dediğinin arkasında durur, burada herkes seni çubuk ustası diyor, az önce başka bir sitede yazdığın yoruma baktım , çubuklar iş yapmaz demişsin. Şaka gibisin.[/QUOTE/] @wtrk dostum cokguzel bir konuya deginmissin valla bravo bende kac zamandir canimi sikan iki konuya deinim diyordum ki sen benden once davranmissin bakiyorumda ustalar ne derse o olmaya basladi aksini dedigimizde bi sert ifade oyle olamaz dedigim olcak gibi tavirlar bir bencillik bir egi yukseltisi kol gezmekte birde su farkli farkli sitelerde uyelere dikkat verdim sonuc olarak sadece bir site var ki buradaki ustalarin olmadii onun disindaki siteler buradaki ustalarla dolu ki ne hikmettir yine hepside ya yonetimde ya ozel uye ya aktif uye ya ustalar siz nesiniz hele bi onu deyin kimsiniz neyin nesi kimin fesisiniz bir sitede fakli bir yorum baska sitede fakli konulara bakiyorum konu ayni resim ayni ama yorum yapan ustalara bakiyorum orda ayri burda ayri laflar sizin yaptiginiz yardimmi yoks laf salatasimi hele bi onu deyinde bi bilelim karsimizdaki insanlar gercek yuzleri ilemi yoksa maske ilemi gezmekteler onu bi anlayalim surda bi dag hobimiz vardi dedik onuda sanal ortamla zenginlestirelim yok biri pisagor yok su olcu yok bu olcu yav arkadas yeter artik almissiniz elinize bir ilac kendi kelinize bakmiyor millete surup duruyonuz zaten siteninde cilki cikti ister banlayin ister iptal edin istersenizde mesaji silin ama unuayin erkek olan silmez kassiliginda cevabini verir erkek gibi dimdik durur silende kancik gibi abilerinin arkasina gecer dedikodu yapar kilitlenmis konulara sozum ona yonetici ya kedi yazar kendi calar cendi oynar

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
:D S.a.Sayın Wtrk Ustam ben demiştim sizde karıştırdınız herhalde.:D çünkü bu çubuklar beni sevmedikleri için bende çalışmıyorlar ne yapayım bende onları sevmediğim için böyle söylemiş olabilirim.:D Saygılar.

Yok tevfik usta ersan yazmış, özellikle screenshot aldım, yarın gerek görülürse paylaşırım.. Siler mesajı düzenlerler diye garanti olsun diye screenshot aldım ☺☺

aliömer

Kullanıcı
Uydu yoluyla yerin altındaki metalin tespitini yapılabileceğini var sayarsak. Böyle bir imkana sahip olanlar ne diye bir kaç milyar karşılığında tanımadığı birine belki yüz milyarlar değerindeki gömü noktasını versinlerki. Kel olan arkadaşlarım alınmasın geçmişte bir tv kanalında keliğe son diye bir reklam yayınlanıyordu işin tuhaf yanı reklamı sunan şahısın kendiside keldi. Şimdi böyle bir şey var demek başka bir şey İda etmek başka bir şey.
Bu durum öyle bir noktaya geldiki kimi uydu bakıcıları malın cinsini ağırlığını deriliğini hata küp veya kazan içinde olduğunu bilebildiklerini söylenenler var bunu İda edenler öte yandan çubuk ve cihaz arayışındanda geri durmuyorlar. Sormazlarmı adama bre mübarek senin bu imkanların varsa ne diye define sitelerinde dolaşıyorsun türlü türlü cihaz arayışına giriyorsun n3 işin var bizim gibi karanfil toplayanlardan sen git gül topla diye