Vagina Penis Işareti | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Vagina Penis Işareti

inb_37

Kullanıcı
Hiçbir yerde kaydı olmayan bilgiler veriliyor.
Ne işlem yapılmış, sonuç ne olmuş, hiçbir bilgi verilmiyor :(
Sonuç olumsuz olsa bile; buraya yazıldığında belki başka şeyler söyleyecek ustalarımız var,
belki yorum yapan ustalarımız başka şeyler söyleyecek.
Konular hep böyle yarım kalıyor.
Sonuç olumlu ise de; bir "Allah cc razı olsun" bile denmiyor.
Bunu -istisnalar hariç- hepimiz yapıyoruz maalesef.
Ben bu durumlara hakikaten üzülüyorum.
Vefa, İstanbul da bir semt adı olmamalı diye düşünüyorum.
Maddi bir karşılık bekleyen yok amma, kıymet verip yorum yapan
her üye kanaatimce en azından bir teşekkürü hakediyor.

saygılarımla kader25 usta
Malesef cok haklısınız konularımız hep yarım kalıyor burda birbirinden kıymetlı ustalarımız yorumlar yapıyor tek bir resim için faydalı bilgi verebilmek için her ustamız kendınden birer tecrubesını paylaşıyor.
ve bizde bazen aynı hatayı yapıyor bir Allah c.c Razı olsun demiyoruz bütün ustalarımızdan Allah razı olsun
Eser kardeşim resim paylaşma sansın varsa bi dereyi görelim ustalarımızda pacalarını sıvasın ona göre daha güzel yorumlarla daha güzel sonuçlar alalım uazakdan ve etrafını cekersen derenın yakınlık bilgisini verirsen seviniriz
Maksadım kötü bir anı bırakmak deil yanlış anlamayın ama ustanın elinde malzeme az olunca işi karışır ama hersey elinin altında olunca ustalığını gösterir
saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eser

Kullanıcı
Ustalarım değerli bilgileriniz için çok ama çok teşekkür ederim.Biraz geç cevap yazdım kusura bakmayın.
Birşeyler bulabilmek için bir süre uğraştım. Bu bir kum taşı etrafını ×××××× ama çok büyük olduğu için yerinden çıkaramadım. Bu işareti kırdım ama kaya çok sert balyoz vurduğun anda geri sekiyor. Belki altında bişeyler olabilir ama dibine giremedim bir türlü. Ayrıca etrafa baktım çok küçük bir dere yatağı var sadece kışın aktif. Baktığı yer küçük bir vadi. Dere yatağından sonra tekrar yükseliyor.Tam o yükseldiği yerde (işraretin baktığı yerde) önceden küçük bir boşluk bulmuş dedem. içine iyice bakmış ama hiçbirşey yokmuş.
Ayrıca onun yanında küçük küçük bazı kayalar var. Ama her kayanın altına bakarsam çok işim var. Etrafta başka mağara bildiğim kadarıyla yok çok araştırdım ama bulamadım. Ayrıca işaretin karşısında su kaynağı var. Donrasında bu kaynaktan çeşme yapmışlar zaten dedem de oyuğu orada bulmuş. Ama dediğim gibi içi boşmuş.

Değerli üyemiz forum kuralları gereği kırmak, kazmak gibi kelimelerin kullanılması yasaktır.
Tekrarı durumunda süreli uzaklaştırma cezası alırsınız.
Lütfen kurallara riayet edelim

Eser

Kullanıcı
selamünaleyküm kolay gelsin..işaret çok net öncelikle bunu belirteyim kesin olarak diyorumki bu bir define işareti manasına gelince bu tür işaretler çeşitli şekillerde olabilir düz ,sarkık.açık ve kapalı vb..bu işarete benim yorumum işarete yakın yerde mağara var bu mağaranın tavanında şişkin bölgeler olacak buraların kontrol edilerek açılması gerekiyor aranılan nesne orada....ALLAH nasibini bol ve daim etsin...
Ustam teşekkürler değerli bilgin için. Etrafta mağara bildiğim kadarıyla yok. Burası bir bahçe ve bir sürü ağaç ekilmiş. Epey araştırdım ama nereye bakacağıma karar veremedim. Yavaş yavaşta ümitsizliğe düşmeye başladım. Acaba bu sadece cinselliğe düşkün birinin yaptığı birşey olabilir mi?

Eser

Kullanıcı
en çok bura dikkatimi çekmişti foto yüklemeyi unutmuşum ustalar baksa iyi olur sanırım dikkatlerden kaçmış burası ve konu neden fotografsızlar bölümünde
Maceracı, Belirttiğin yeri ××××× ama birşey çıkmadı. Taş çok sert ××××× çok zor. Etrafını ××××× ama dibine giremedim, bir günümü aldı bu iş.
Değerli yorumun için çok teşekkürler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ESER KARDEŞİM BEN KONUYA YAZMAMIŞTIM. ama bir iki cümle ilave etmek isterim.
öncelikle ,bu işçilik ayları alır. kimse laf olsun diye yapmaz. ikinci olarak gerçek define işaretinden biri.
3b52cb04af7861118abff6d7bd82b845-0a9c8.jpg

resme birlikte bir daha dikkatli bakalım.sol kısımla sağ kısım arasında büyük fark olduğunu ve bir kaç detayın bu görüntünün içine haps olduğu görünür.sağda kırdığın yer daire şekli verilmiş içinde bir artı ama çok itinalı ve belirsiz yapılmış.
sağ yanak sola göre dolgun ve altına bir anlam yüklenmiş. yine kayaya baktığımızda işaretin ,neden ,ortaya veya sağa değilde sol bitime yakın yapılmış olduğu,diğer detaylara birlikte düşünüldüğünde bize ne verir.
sol kısımdaki murçlar,yeri bilemiyoruz ama diğer gördüğünüz noktaları veren bulgular olabilir.o değilsede ustalarımızın tarif etmeye çalıştığı yerler olabilir. kayayı kırmak doğru bir yaklaşım olmamış. boşluk ve maden tespiti adında bir sürü konumuz var.
kendin yapamıyorsan da bir tecrübeden yardım almayı hiç düşünemedinmi. bu zahmetide çekmezdin. selametle.

Eser

Kullanıcı
ESER KARDEŞİM BEN KONUYA YAZMAMIŞTIM. ama bir iki cümle ilave etmek isterim.
öncelikle ,bu işçilik ayları alır. kimse laf olsun diye yapmaz. ikinci olarak gerçek define işaretinden biri.
3b52cb04af7861118abff6d7bd82b845-0a9c8.jpg

resme birlikte bir daha dikkatli bakalım.sol kısımla sağ kısım arasında büyük fark olduğunu ve bir kaç detayın bu görüntünün içine haps olduğu görünür.sağda kırdığın yer daire şekli verilmiş içinde bir artı ama çok itinalı ve belirsiz yapılmış.
sağ yanak sola göre dolgun ve altına bir anlam yüklenmiş. yine kayaya baktığımızda işaretin ,neden ,ortaya veya sağa değilde sol bitime yakın yapılmış olduğu,diğer detaylara birlikte düşünüldüğünde bize ne verir.
sol kısımdaki murçlar,yeri bilemiyoruz ama diğer gördüğünüz noktaları veren bulgular olabilir.o değilsede ustalarımızın tarif etmeye çalıştığı yerler olabilir. kayayı kırmak doğru bir yaklaşım olmamış. boşluk ve maden tespiti adında bir sürü konumuz var.
kendin yapamıyorsan da bir tecrübeden yardım almayı hiç düşünemedinmi. bu zahmetide çekmezdin. selametle.

Kardeşim burası yola yakın ve dikkat çeken bir yer. Etrafını da ******! için direk dikkatler üzerine yoğunlaştı. Bu sebeple kırmak zorunda kaldım başkası benden önce davranmasın diye ;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tercih senin kardeşim. ama anlatımımdan bir şey anlayamamışsın. orada para varsa ,resmi izinle açmak çokmu zor.

Eser

Kullanıcı
tercih senin kardeşim. ama anlatımımdan bir şey anlayamamışsın. orada para varsa ,resmi izinle açmak çokmu zor.
Bu taş bizim kendi bahçemizde ve fındıkları çapalama işlemi yaparken bize zarar veriyor, taşı zaten kaldıracağız. Kendi bahçemizdeki bir taş için izin alınması gerektiğini açıkçası yeni öğreniyorum. Kaldı ki birşey bulunsa tabiki de müzeye teslim edilecek. Devletimizin kültürel mirasına zarar vermek bizlere yakışmaz.

Eser

Kullanıcı
Ustalarımızın söylediği şeyleri yapmaya çalışıyorum. Yasal olmayan birşey varsa lütfen bilgi veriniz.

Eser

Kullanıcı
Çok değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Farklı fikirleri olan var mı? Ayrıca bu işaret çok nizami yapılmış. internetteki diğer vajina işaretlerinee baktım onlardan epey farklı. Umarım bizi heyecanlandıracak birşeyler olur..