Vagina Penis Işareti | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Vagina Penis Işareti

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ESER ,fındıkçılar zeki insanlardır.benim gibi misafirlere ikram edip kendin tüketmiyormusun.:D
fındık çapalar ken haaaa.:D benim bahçelerde de çok var,birlikte çapalayalımmı.
ilk yorumumu bir kaç kez okuyabilir,her cümlede neler kast edilmeye çalışılmış dikkat edebilirmisin.
fındık kaç tl. ne olacak bu durum.:( selametle.

Kaan037

Kullanıcı
@Abdullah313 tesekkurler kardeş program için.
3b52cb04af7861118abff6d7bd82b845.jpg
işaret bu şekilde

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bunun da isretini ilk defa goruyorum bu nedir be kardesimm

ersan

Admin
merhaba ustam bakiyorum da isaretin yanda cok aldatici isaretler oyulmuslar .
penisin bakti karsida 10--20 mt arasi bir mahzenden basediyor ama derindir ve iscili cok ardir buyle yerlerin .
vajinaya dikat et etrafinda yun veren kucuk bir isaret olmali dayma ta coku kuzeye kalir oda 5 mt reyi gecmez bir kuyu olmali kuyunun icinde bu mahzenin mujdesi olur .
ta coku buyle isaretler yer altinda zor zaman icin depolanmis su depolarindan baseder ustam .onustan ta coku ustalarimiz su tuzagi dye biliyorlar buyle isaretleri.

Tengri-Gokturk

Kullanıcı
merhaba ustam bakiyorum da isaretin yanda cok aldatici isaretler oyulmuslar .
penisin bakti karsida 10--20 mt arasi bir mahzenden basediyor ama derindir ve iscili cok ardir buyle yerlerin .
vajinaya dikat et etrafinda yun veren kucuk bir isaret olmali dayma ta coku kuzeye kalir oda 5 mt reyi gecmez bir kuyu olmali kuyunun icinde bu mahzenin mujdesi olur .
ta coku buyle isaretler yer altinda zor zaman icin depolanmis su depolarindan baseder ustam .onustan ta coku ustalarimiz su tuzagi dye biliyorlar buyle isaretleri.
Ersan merhaba ayni sehirdenmisiz

KANAS_USTA

Admin
Bu işarette bakılması gereken asıl yön kuzeydoğu taraftır. İş ve icraatlarımız dere tarafı hafif dalgalı düzlük ve rampa olan yerde olacak. Cılız kuru desem yeridir öyle bir dere olacak bu çerçeveden ayrılmayalım. Hatta bu dere ordaki değirmenin kuzeyinden gelir yok dersen darılırım yalandır. Harman yeri gibi düzlük ya aşağıda yahut tepe düzlüğünde kalır ki ben aşağıya ağırlık veriyorum. Madem çevrede girişi yüksek mağara yok o halde bize düşen kapalı özel odayı bulmak. Rampanın olduğu yer önemli orda olması gereken; yaşlı tek ağaç zaten burası eski köy yeri olup kalenin doğusunda kaldığı için ceviz ise köyün çıkışına, armut ise sayısı ya tek yahut 3 olur, ceviz değil şse köy meydanına denk gelir bu ağaç, yada köyün güney tarafında kalan ovadaki tek ağaç olur…vs yığıntı olacak tümsek. Etrafı ağaçlarla çevriliydi eskiden kuyudan bahsetmemişsin. Etraftaki taşlar yere gömülüdür dikkat ister işte bu taşlardan boyalı yahut deminki saydığım kuyu, ağaç, tümsek yakınına düşen taş aaahh bu taş ömrümü yedi sende onu ve altındakini ye. Afiyet olsun.

Kaçak kazıdan uzak duralım!!!

İbo2234

Kullanıcı
Fotoğrafı telefondan yüklemeye çalışıyorum ama bir kaç kez denememe rağmen yüklenmedi. yaklaşık 50 metre aşağıda işaretin karşısında küçük bir dere yatağı var sadece kışın aktif halde. ayrıca tam işaretin karşısında bir tepe var burada yaklaşık 30 sene önce dedem su kaynağı bulmuş ve su hattı çekilmiş. Şuan hala aktif. Dedem su kaynağını bulmaya çalışırken küçük bir oyuk bulduğunu söylemişti. Köylerde ekmek fırınlar vardır bilirsiniz onun iç kısmı olduğunu tahmin ediyordu. Ayrıca yakınlarda eskilerden yerleşim yeri de vardı muhtemelen. Zaman zaman kiremitler ve su testi kulpları buluyorduk. Acaba işaret ettiği tarafta mı aranmalı yoksa işaretli taşın altında mı aranmalı? Yoksa bu işaret sadece cinselliğe eğilimli biri tarafından çizilmiş olabilir mi? Dediğim gibi fotoğrafı telefondan eklemek istedim ama olmuyor.
Selam dostum bu işaret son 3 yıldır internette elden ele dolaşıp duruyor kimi balıkesir gönen de diyor kimi kocaelide kimi şilenin köylerinde