Whatsapp Mevcut Konum Güncellenmiyor kesin çözümü 2024 - Whatsapp Canlı Konum Çalışmıyor, Güncellenmiyor Çözümü - | Define işaretleri ve anlamları

Whatsapp Mevcut Konum Güncellenmiyor kesin çözümü 2024 - Whatsapp Canlı Konum Çalışmıyor, Güncellenmiyor Çözümü -

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Problemin kaynağının düşük güç modu(enerji tasarrufu modu) nun açık olmasıdır. Düşük güç modu konum servislerini kapatmıyor fakat anlık veri iletimini durduruyor.
Buda canlı konum paylaştığınızda konumun hareket etmemesine sebep olur.

1704358997516.png

1704359027045.png

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bizim servis şöförü bununla uğraşıp duruyormuş. sırf bu yüzden telefonunu değiştirmiş. bu sabah homurdanıp duruyordu, hayırdır dedim, yaw şunu bi çözemedik, tamirciyede gittim yok olmuyor dedi.

bi bakayım abi dedim. girdim internete, gerçekten de bir sürü arayan var sonucu ama çözen yok. eş kaza bir sitenin misafir kullanıcı yorumlarında gördüm, orada arayıp bulmakta zor, samanlıkta iğne aramak gibi. ayarları değiştirdim. abi oldu galiba dedim. sevinci ve mutluluğu yetti bana :)

dedim bir konu açayımda google da bulunsun.

bu vesile ile buradan @Kervan07 abime selamlarımı iletiyorum. :) bide watsapp tan yazayım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
bizim servis şöförü bununla uğraşıp duruyormuş. sırf bu yüzden telefonunu değiştirmiş. bu sabah homurdanıp duruyordu, hayırdır dedim, yaw şunu bi çözemedik, tamirciyede gittim yok olmuyor dedi.

bi bakayım abi dedim. girdim internete, gerçekten de bir sürü arayan var sonucu ama çözen yok. eş kaza bir sitenin misafir kullanıcı yorumlarında gördüm, orada arayıp bulmakta zor, samanlıkta iğne aramak gibi. ayarları değiştirdim. abi oldu galiba dedim. sevinci ve mutluluğu yetti bana :)

bu vesile ile buradan @Kervan07 abime selamlarımı iletiyorum. :) bide watsapp tan yazayım.
her işte bir hayır vardır dedikleri bu :)

Kervan07

Admin

ve aleyküm selam bozkurt ustam..beni düşünüp vakit ayırman beni çok sevindirdi..sağol varol. geriye dönüp baktığımda 10 yıldır beraber olduğumuzu gördüm. bu kadar uzun süre dost kalabilmek çok kutsal bir şey olsa gerek. arada bi yaz ara, kendini özlettirme. bu arada paylaşımın benim sorunumu çözmüş olabilir. telefonumu daima düşük güç modunda kullanırım. bu yüzden whatsapp dan görüntülü arama geldiğinde bildirim almıyor olabilirim.

Reedmann

Kullanıcı
Geçen tiktokta gördüm Canlı yayında işaret çözmeye çalışıyorlardı Oyuncağa çevirdiler bizim sektörü

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Geçen tiktokta gördüm Canlı yayında işaret çözmeye çalışıyorlardı Oyuncağa çevirdiler bizim sektörü

ustam kısa süreliğinede olsa neronlarımı harekete geçirdiğin için teşekkür ederim. yorumunu görünce konu başlığını ve yorumları inceledim hızlıca. :)

oymak beyi

Kullanıcı
@BoZKurT ustam bana ne büyük eyilik ettin var ya bu paylaşımı yaparak. geçmişlerine rahmet ya.. Vodafone da idim . watsapta sebeke sorunu yaşıyordum. watsap baglantiniz kontrol ediliyor diye surekli bekletio mesaj gelmio gitmio. sebeke den diye o kadar aradim Vodafonu cozemediler. sonra turkcele gectim sirf bu yuzden . burda da ayni . telefondan galiba dedim fabrika ayarlarina döndüm. yok olmadi garantiye götürmeye karar vermistim ki bu paylasimini gördüm. olabilir mi acaba dedim. bütün tarsarruf ayarlarini kapattim. paylasim yaptigin gunden beri takip ediyorum bi kere bile demedi ya. bir senedir bu konudan sikayetciydim gitti valla . çok saolasin. ecdadina rahmet

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah iyiliğini versin ustam beni güldürdün 😄
:D amin. sizinde inşAllah.

@BoZKurT ustam bana ne büyük eyilik ettin var ya bu paylaşımı yaparak. geçmişlerine rahmet ya.. Vodafone da idim . watsapta sebeke sorunu yaşıyordum. watsap baglantiniz kontrol ediliyor diye surekli bekletio mesaj gelmio gitmio. sebeke den diye o kadar aradim Vodafonu cozemediler. sonra turkcele gectim sirf bu yuzden . burda da ayni . telefondan galiba dedim fabrika ayarlarina döndüm. yok olmadi garantiye götürmeye karar vermistim ki bu paylasimini gördüm. olabilir mi acaba dedim. bütün tarsarruf ayarlarini kapattim. paylasim yaptigin gunden beri takip ediyorum bi kere bile demedi ya. bir senedir bu konudan sikayetciydim gitti valla . çok saolasin. ecdadina rahmet

güzel duaların için teşekkür ederim. amin inşAllah. demekki senin için paylaşım yapmamız lazımmış ustam. işine yaramasına sevindim.

bu vesile ile şunuda hatırlatayım, güç tasarruf modu aktif iken, bir çok uygulamanın bildirimleri gelmez gitmez. acil önem olanlarda aksaklık olmaz, örneğin 112 desteği gerekli olan uygulamalar. sadece bu uygulama etkilenmez. harici etkilenir. tekrar geçmiş olsun ustam.