Whatsapp Mevcut Konum Güncellenmiyor kesin çözümü 2024 - Whatsapp Canlı Konum Çalışmıyor, Güncellenmiyor Çözümü - | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Whatsapp Mevcut Konum Güncellenmiyor kesin çözümü 2024 - Whatsapp Canlı Konum Çalışmıyor, Güncellenmiyor Çözümü -

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
@BoZKurT ustam bana ne büyük eyilik ettin var ya bu paylaşımı yaparak. geçmişlerine rahmet ya.. Vodafone da idim . watsapta sebeke sorunu yaşıyordum. watsap baglantiniz kontrol ediliyor diye surekli bekletio mesaj gelmio gitmio. sebeke den diye o kadar aradim Vodafonu cozemediler. sonra turkcele gectim sirf bu yuzden . burda da ayni . telefondan galiba dedim fabrika ayarlarina döndüm. yok olmadi garantiye götürmeye karar vermistim ki bu paylasimini gördüm. olabilir mi acaba dedim. bütün tarsarruf ayarlarini kapattim. paylasim yaptigin gunden beri takip ediyorum bi kere bile demedi ya. bir senedir bu konudan sikayetciydim gitti valla . çok saolasin. ecdadina rahmet
Gardaş öyle kuru kuruya Teşekkür kabul edilmiyor müessesede, Seni o kadar dertten kurtarmış hatta masraftan elleri cebe atalım 😅

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@BoZKurT ustam sağolasın. Ben telefonu denize düşürmüştüm :) balığa gitmenin tek zararı bu olmuştu :) Tamir edildi sorunsuz kullanıyordum. Bir süredir navigasyon saçmalıyordu. Ben pil süresi uzasın diye hep tasarruf modunda kullanıyordum. Sorun kalmadı şimdi. Hay allah razı olsun senden