Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİAVCI

Kullanıcı
benim anladığım üyeler arasındaki sıkıntı şurada Deliçe bey arkadaşımız bir içat bulmuş kendi testlerine görede başarılı bu normal şimdi diğer tarafa gecip üye tarafından bakarsak üyede diyorki süper bir buluş dediği gibiyse cubuk alanında cığır atladık diyor bunun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor deliçe bey arkadaşın herangi bir kaygısı yoksa veya bir cekincesi sunumunu yaptıktan sonra MC 307 GİBİ bunun yapılışı veya gereklimalzemeler şunlardır kendiniz deneyin yapın demesi gerekmez miydi demesi gerekmiyorsa bu görseli atıp ben yaptım yuzde yuz başarı deyip geri çekilmek niye yani üye bunu soruyor sorguluyor sıkıntı buradan doğuyor kapalı kutu sizde yapın nasıl olacak benimde aklım ermiyor doğrusu bu şu ana kadar yazılanların özeti şimdi hep beraber aşağımı tukurelim yukarımı siz karar verin

DeLiCebey

Vip Üye
Tamam ustam tarifi veriyorum bütün arkadaslar yapsın komik gelebilir ama gercek bixxxxxxxxxxxxxxxxx ve taze su .. taze su derken musluk suyu degil.marketten alinan hazır su 15.20.kalsin sonra suyu dökün ve agzini sıkıca kapatin yapan arkadaşlara hayırlı. Olsun.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

A21MEDLi

Admin
Tamam ustam tarifi veriyorum bütün arkadaslar yapsın komik gelebilir ama gercek xxx xxx ve taze su .. taze su derken musluk suyu degil.marketten alinan hazır su 15.20.kalsin sonra suyu dökün ve agzini sıkıca kapatin yapan arkadaşlara hayırlı. Olsun.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

ustam xxx kaç gr ve ne marka olsun..:D şaka şaka..
ustalık budur işte,işi tatlıya bağladığın için,Mekan adına teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

bu konu kilitli bir konu, bundan dolayı sadece yetkılı ustalar yazabılıyor, uye arkadaşlar fıkır sunamıyor soru soramıyor.
benım rıcam delicebey ustadan yeni bir konu açarak konuyu netleştirmesi.
kendisi ve bu işe bel bağlamış onlarca kişi için bir hayra girmiş olur, dua alır.
şahsi kanaatim budur.

bu konuya artık cevap yazmayalım konu kılıtlı oldugu ıcın üyeler cevap yazamıyor.
sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...