Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Admin
merahabala ustalar.
burda bior laf var,,kuru laflan gemi yurumez,,,,
sindik benim anamadim bu sey Deliicebey bir urun ureti te sade metalden baska bir sey gurmuyor deye ama bir tek kendisi denemis birde az cok anladime gure ticarete salmak istiyor ama erkezde cesit calisiyor cubuk er toprak yapisi baska onun ordaki topraklar bu cubuk adapte olmus .
buyle guzel sonuclar alinmasi isterse bur cubuk uretilir ve definemekani sitesine hediye olarak gunderilir burdaki ustalar arkadaslar deney yaparlar ne derece doru calisiyor deye ondan sonra bu cubun ustune oturuk ta konusma yapilir .
siondik kirilmak ve alinmak gibi olmasin ama bunlar yine benim fikirlerim bu ayni bir cambaz isi ustam bir reklam oluyor ortada bu reklam tutacak mi deye bekleniliyor .
sindik burda bulgaristandan adam te deyelimki bir makinesine reklam yapmak istiyopr te cubuk olsun
burda er sene makine ve cubuk yarismalari oluyo buraya bir makine veriliyor o ustanin burda bu makineyi en zor testlerde gecirilioyor 100 lerce arkadas arasinda er cesit toprak yapisinda
artiki burdaki testler guzel sonuc verirse arkadasklar birenirse usta basliyor seru uretime ve fiyati kesilyor uyleliklen satisa sunuluyor.
Delicebey ---dostu yureyinde buyle az bir ticaret icin bir tepki varsa yukarda yazdiyim gibi yap
ama deyil orda senin dolaylarindaki sitedeki kayitliu ustalar yapsin cubugun reklamini siteye bir cubuk gunder te nasil ne yapacaksan 5--6 ay ustalar denesinler ondansonmra ustam bu bir usta tafsiyesi.
ustam bunlari yazmamin gereyi ki zamaninda ,,sicak sute azim yandi,,,--sindik yurdu yfleyerek yiyen biriyiom onustan er arkadas buyle duyana reklam olan seyleri sakin denemeden almayin .

DeLiCebey

Vip Üye
Ersan ustam bende az buçuk birseyler yazayım sakin alinma bastan soyleyim. Ben yılların ustasi değilim .. peki sen yılların ustasimisin ? Cvp bekliyorum ki ona göre birseyler söyleyeceğim

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

candemir

Kullanıcı
S.A.
Herkese merhaba
“İstenmeyen mineral ve yeraltındaki boşluklarda biriken gazlar, benim gibi acemi çubukçuları yıldıran şeylerin başında geldiğini söyleyebilirim. Bunları nasıl eliminize edebiliriz derseniz, işte o da ayrı bir “sanat,ustalık.tecrübe,meziyet” diyebiliriz. Bunları aşabilen insanların var olduğu söyleniyor ama nedense bunlar “ser verip sır” vermiyorlar, paylaşmıyorlar. Bence de haklılar. Neden mi? Hemencecik 2 sebep sayabilirim.
1.Ticari kaygı. Yıllarını vermiş veya 5 dk. da çözmüş fark etmez. Bunun semeresini görmek en doğal hakkı.
2.İlmi kaygı. Yani yaptığı bilimsel çalışmaları “ilmin” kurallarına adapte edememesi. Patent almaya kalksa, bilim kurulu veya hakem heyeti, yapılan çalışmaları ilmin kurallarına uygunluğunu araştıracak ve ona göre onay verecektir. Onay aldı ne ala. Ama alamadı, o zaman yaptığı çalışmaların sonuçları kehanetten öteye gidemez. Bu konuda söylenecek çok şeyler var ama konumuzdan uzaklaşmayalım.(küçücük bir dip not: deprem için erken uyarıcı bir cihaz yapan kişi patent için yaptığı başvurusunda, cihazını ilmi olarak savunamadığından patent alamamıştır. Ancak aynı cihazın bir kopyası 1 sene sonra A.B.D. de patent almış ve kendine de büyük bir Pazar bulmuştur. Bu tür çalışması olanlara naçizane tavsiyem; asla pes etmeyin. Oyunu kurallarına göre oynayın ki emeğinizin karşılığını alabilesiniz.)”
Kim bu insanlar?(boşluk bulucular) yazımdan bir alıntıyı paylaşmak ihtiyacı hissettim. Lütfen Satır aralarını dikkatli okuyunuz.
Bilim ile uğraşan birisi olarak söyleyebilirim ki ; Çok büyük bir başarıya imza atılmış. Takdir etmemek haksızlığın en büyüğüdür. Emek veren herkese sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım. ALLAH (c.c) başarılarınızı daim eylesin. (amin)

Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun.
Çok Güzel Anlatılmış evet doğruya yanlış diyen yanlışın yanında olan en büyük suçu işlemiş olacaktır bizlerin ufak gördüğü veya boşver ne olacak 5 kuruşunu aldık sanki unutur gider diye düşünen bağzı menfaaatciler unutmayınki kim hak yerse kim haksız kazanç elde ederse YA RESULALLAH katında elbet birgün hesabı sorulacaktır ben onu bunu bilmem belki beni yanlış anlıyorsunuz burada hepimiz elhamdülillah müslümanız diyoruz birbirimize kazık atarakmı müslüman olacağız burası paylaşım forumu bende bu formun üyesiyim nekadar site kurucuları bu siteyi koruyorsa bende onlar kadar korumaya gayret gösteriyorum ARKADAŞ ŞUNU BİLİN BURASIN FORUM BİLGİ PAYLAŞIM BİLGİ SAKLAMA YERİ DEĞİL ORTADA BİR SAKLI KUTU VAR EEE BEN BU İCADI EDİNDİM MİNARALİ DEMİRİ ELEDİM YAV USTAM YANLIŞ ANLAMA AMA OLMUYOR BUNUN AÇIKLAMASINI ANLATMAYACAKSAN BURADA GÖSTERMEYE NE GEREĞİ VARKİ GÜVENDİĞİN KİŞİLERE GÖSTER YETER GÜVENMEDİĞİNE GÖSTERME BUKADAR BASİT YANLIŞIM VARSA YANLIŞSIN DE AMA HAK KELİMESİNİDE AKLINA GETİREREK YANLIŞSIN DERSİN

candemir

Kullanıcı
Ersan ustam bende az buçuk birseyler yazayım sakin alinma bastan soyleyim. Ben yılların ustasi değilim .. peki sen yılların ustasimisin ? Cvp bekliyorum ki ona göre birseyler söyleyeceğim

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.
kimse ustayım diyemez ama şunu unutma en beğenmediğin kişi aklına bir fikir gelir ustayım diyenlere on basar kimin nezaman ne olacağı belli değildir benim fikrim senin fikrinle aynı şekilde çalışmıyor sen çubuk araştırırsın ben çubuğun malzemesini araştırırm çubuğun toprak katkısını araştırırım sen elindeki aleti yüzeysel bakarsın ben onun nasıl ve hangi maddelerve elementlerden elde edildiğine bakarım önemli olanda budur burada yeri geliyor ustalarımız ikizceli veya diyer ustalarımızda bilmedikleri oluyor ve yeni duyduklarını söyledikleride oluyor akıl akıldan üstündür kusura bakma sende ustamsın

DeLiCebey

Vip Üye
kimse ustayım diyemez ama şunu unutma en beğenmediğin kişi aklına bir fikir gelir ustayım diyenlere on basar kimin nezaman ne olacağı belli değildir benim fikrim senin fikrinle aynı şekilde çalışmıyor sen çubuk araştırırsın ben çubuğun malzemesini araştırırm çubuğun toprak katkısını araştırırım sen elindeki aleti yüzeysel bakarsın ben onun nasıl ve hangi maddelerve elementlerden elde edildiğine bakarım önemli olanda budur burada yeri geliyor ustalarımız ikizceli veya diyer ustalarımızda bilmedikleri oluyor ve yeni duyduklarını söyledikleride oluyor akıl akıldan üstündür kusura bakma sende ustamsın
candemir ustam siz konuyu nereye getirdiniz farkındamısınız , belki ben baska amacla söyledim hemen yorum yapmaya basladınız .. sordugum soruya sizin degil ersan ustamızın cvp vermesini istedim degil mi ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
DAYWALKIR, kardeşim benim özel mesajım kapalı. ne zaman bana yazdında cevap vermedim. açık olduğu zamanlarda her mesaja cevap verdiğimi herkes bilir.dönmediğimide kimse söyleyemez.bir konu içine yazmışsan görmemiş olabilirim.
bana katılmayabilirsin. çünkü benim durumumda değilsin ve taşıdığım sorumluğu hissedeceğini beklemiyorum. yukardaki yorumumdaki anlatımlarımdan bir şey anlamamış kişiyede başka anlatıma da gerek görmüyorum. çok arzu ediyorsan,bahar geliyor. buyurur misafirim olursun,ben sana içerik bilgilerini vermeden bir tane hediye ederim.
ERSAN USTA,bu kadar celallenmene anlam veremedim. yukarıdaki yazımda asiavcı,ankaralı ve xneon ustalarla birlikte arazi üzerinde çalışma yaptığımızı okumadınmı , o videoları izlememiş olamazsın,yoksa onları ve beni ustadanmı saymıyorsun da delicebeye yükleniyorsun.
ard niyetli olan insanlar karşısındakileri de hep ayni kabul eder. kalbi temiz olan güzel görür,bazılarının da kalbine göre cambaz görmesi normaldir.
burada bir pazarlama imasımı var yoksa buna karşı bir duruşmu var da böyle yorumlama geliyor.
bu konuya artık yorum yazılsın istemiyorum.
bir insana ne kadar anlatılırsa anlatılsın,kişi sadece almak istediği ile sınırlı kalabiliyor. ya da anlama veya anlatım noksanlığı olabiliyor demekki. konuyu kilitledim. lütfen bir yöneticimiz açmasın

ersan

Admin
ben usta deyilim cubuk ustasi ama guzel cubuk yuruderim .
ikzceli --abi kimseye yuklenmiyorum icimden geleni suyledim sitemizde okadar cok arkadaslarimiz varki ta coku merak icinde o kutunun icinde ne oldunu ,
delicebey --dostum uyle anatmiski 100de 100 cubuk meselesi gibi bende onustan acan okadsar cok cubuna guveniyor yapsin siteye birtane orda ustalar kendileri denesinler ne sonuclar alinacak benim basetim sade bu .
bak ben te kendimi koyem Delicebey dostumun yerine sitede kimlerinn aberi vardi gumus cubuklardsan kimsenin kimin aberi vardi tan nanki hareket ne metali oldunu ama ben acik suzluyum bu bilgileri ben mezarima gutursem kime ne faydasi olur onustan burdayiz ya bilgi paylasimi deye 3 usta denemis cubu okadar sade neymis mineralde sorun deyilmis te bu bilgi paylasmak mi abi bir sen dusun
erkez buyle yapsa sitede bu site 4 gunde batar onustan ya sitede ayakta tutalim deye ne guzel bilgiler var yeni kayit olanlar biyenmeseler yorumlari yeni uyeler kayit olmaz kimse birkerete usta olamaz onustan ya usta unvani veriliyor yeni uyelere bir sey uredelim deye ama deil mi uyle erkez bilgisini saklarsa ne lazim ozaman site

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ersan ,yazdığın yazıyı bir daha oku. bak adamı nelerle suçlamışsın.bu şekildemi bilgi alınır.
peynir gemisi örneğiyle başından inançsızlığını veya kabullenmek istemediğini göstermişsin.
ön yargılı davranarak birde ,satma düşüncesiyle hareket ettiğini söylüyorsun.
yönetimin usta olarak kabul ettiği bir kardeşimize böylesi karalayıcı yorumu sana yakıştıramadım.bizi üzdün.
insanlar senin tarifinle torbalarca bentonit aldı. bende denedim. hiç bir ustamız sana ,bunlar bazı minerali görüyor diye seni rencide ettimi. saygımızı kaybedersek,huzurumuzu da kaybederiz. biz yöneticiler olarak bilhassa buna ççok dikkat etmek durumundayız.ayrıca ben bu konularda bu arkadaşımıza kefilim. ALİVELİ ustamız birebir tanıyor.senin düşündüğün böyle bir durum olsa veya yaptığı sistemin gerçeğini bilmesem bir düzen olduğunu anladığımda zaten ilk karşı çıkan ben olurdum biliyorsun. aliveli ustamızında benim de ne kadar ciddi olduğumuzu yanlışa müsamaha göstermeyeceğimizi sana söylememe gerek varmı.bu konuya kadar benim ve bu arkadaşımızın paylaşımlarını da çok özveriyle yaptığımızı en iyi bilenlerdensin.
belki bazı şeylere ya gözlerin kapalı göremiyorsun ya da altında farklı şeyler ararım. bu sistemi de neden paylaşamıyacağımızı açık açık anlattık. başka konumu yok . lütfen mesaini diğer konulara ver.
inanmak zorunda değilsiniz. kimsede sizi inandırmak mecburiyetinde değil.buraya artık yorum istemediğimi özellikle belirtmek istiyorum. lütfen bu konuyu kapatalım.
ALLAH a emanet ol.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
İkizceli ustama saygım ve sevgim sonsuz. Forumdaki ustalığı hariç reelde de kendisini sever sayarım. Yorum yazmayın demiş, özür dileyerek bir katkıda bulunmak isterim.

Öncelikle forumda bulunan her usta her yetkili forumdaki üyelerden farklı değildir. Sitemizin ayrıcalığı sitenin tek elde olmamasıdır. Demek istemem oki, kimse ama kimse vazgeçilmez değildir. İkizceli ustanın dediği gibi, ersan usta yorum yazarken daha dikkatli olmalı kelime ve cümlelerini seçmelisin. Bu forumda ticari unsurlar doğmasın diye cihaz bölümü açmadık, çok ısrar ve talep oldu diye sadece tüm maddi manevi sorumlulukları kabul eden üyelere cihaz bölümü diye özel şifreleri bölüm açtık.
Daha sonrasında bazı üye arkadaşlar şunu yazmış, madem bilgi vermeyecektin neden paylaştın?
Arkadaşlar yeni keşfedilmis bir icadı hemen piyasaya sunmak sunan firmayı iflasa götürür. ( bu bir örnek ortada firma veya ticari unsur yok ) şöyle ki paylaşımı yapan kişi yaptığı icadı tam olarak çalıştığından emin olmadan işte sistem bu derse, ve sizler bu sistem üzerinden zamam ve emek kaybı yaşarsanız buraya gelip ya usta senin yaptığın icad 5 para etmez dersiniz. Usta manen iflas eder.
Hee bu usta yok kardeşim ben bu cihazı çözdüm sorunsuz çalışıyor, diyor ve paylaşımı gizli tutuyorsa bende diğer arkadaşlar gibi art niyet ararım.
Paylaşım yapan ustayı şahsen tanımasamda iyi bir arkadaş olduğu konusunda gönlüm mutmaindir.

Üyelerden gelen her şikayet her talep değerlendirme altına alınır. Bizzat şahsıma veya definemekani@""Mail Adresi Vermek Yasak"" adresine yazabilirsiniz.
Forumda ticari unsurlara musade etmem, üyelerin maddi kayıp yaşamalarına müsade etmem.
Özel bölümde kuralları kabul edenler hariç. Onlar kabul ederek o bölüme dahil oluyorlar.

Konunun kilitlenmesi isabet olmuş. Paylaşım yaparken lütfen faydalı olacak şekilde paylaşım yapalım. Üstü kapalı yorumlar ucu farklı mecraya gidecek yorumlardan uzak duralım.

Sevgiler saygılar.

DeLiCebey

Vip Üye
Ustalarim kendi adıma bütün ustalarimdan üye. Arkadaslarimdan cok cok Özür dilerim.. Özür dilememin amaci şu bazi bir.kac arkadaş cok ısrar etti tarifi ver diye ben ne dedim elektronik alan tarama var ise yapay da vardir arkadaşlar ugrassinlar denesinler kendileride yapsınlar ben bu amac ile paylasim yaptim kalkipta sizlere tarif verecegim demedim.. ama.bazi arkadaşlar karaladilar işe yaramaz dediler üstünde cok.durdular tarifi almak.icin vermedim.vermemde benim.manevi maddi durumum.iyi.olsa da kötü. Olsa da rezil rusva olsam da o bilgiyi vermem ne dedim.amac yapay alan tarama da yapilabiliyormus.. rüstü abim realde görüştüğümüz bi kisi sürekli. Yan.yana otururuz konusuruz ben yanina giderim.abim.yanima gelir cayimizi iceriz sohbet ederiz kesinlikle ve kesinlikle ticaret amacli olmadi ve olmazda yanlis anlamayin ustalarim rezil de olsam cebimde 5 tl param da olmasa ben o.aleti kirar atarim cubuklari da atarim ama ONURUMU SATAMAM. . konunun buraya kadar gelmesini. Istemezdim ama bazi kisiler yuzunden buraya geldi yönetimden Özür dilerim sonucta konu benim konum.. kalın sağlıcakla

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...