Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candemir

Kullanıcı
bence bilgiyi paylaşmama gibi bir sorun yok,,,,insanlar emeklerinin bazı uyanık insanların eline geçmesinden korkuyolar bu korkularındada haklılar çünkü 1000 lira verip az çubuk almadı bu millet kanımca sebeb bu heralde diye tahmin ediyorum kalın saglıcakla
peki ozaman o olmaz bu olmaz diyoruz aman anlatırsam uyanıkların eline geçer diyorsun peki bu konuyu neden açıldı bilgi vermeyecekse açılmasında anlamı yok benim düşüncemle tutup bir kutu var ortada metalleri yakalıyor kaçırmıyor denildi 170 kg yol gidiyorum denildi test ler için bir çelişki oluştu hem metalleri yakalıyor deniliyor minaralleri görmüyor deniliyor frekans olayı yok deniliyor ozaman çözülmüş kullanıma hazır demektir 170 kg yol gitmeye gerek kalmadı şimdi tek birşey kaldı ya ticarete dönük yada sitede bilmeyen arkadaşlara bilgilendirmek sen nasıl düşünürsen saygı duyarım ama benim düşüncemede saygı duyulması gerekiyor burada ben herkeze güvenirim nedenmi ben burayı benimsedim güvendim güvensiz adam varsada allahda onun hakkını verir bu foruma güvenmiyen varsada paylaşım yapmasın bence boş versin ne öğrendiyse kendine saklaması daha iyi paylaşım forumuysa ben öyle biliyorum hiçbir ticari amaçlı değil olarak biliyorum öyleyse bir paylaşım varsa içeriğinide alatması gerekir

candemir

Kullanıcı
valla ustam ben bu konulara yeni merak ettim aranıza katıldım ..bu zamana kadar bir şeyler paylaşamadım ..bilmedigim konularda konuşmam hata olurdu,,,ben uzaktan izledigim sezgileri açıkladım .kesin böyledir demiyorum ,yanlış anlaşılmasın ben kimseleri savunmuyorum delicebey ustamızıda hiç tanımam,,,,samimiyetim yok ,,ama bu zamana kadar kafama takılan sorularda gerek delicebey ustam gerekse diger ustalarım bilgilerini paylaşmaktan kaçınmadılar ALLAH razı olsun hepsniden
tamam erkan ustam ne diyeyim allah kalbimize göre versin okuduklarım kendi menfatime kendi çıkarıma asla değildir bu olay bütün arkadaşlar içindi

AYAN

Kullanıcı
söylediklerinize tamamen katılmakla birlikte, sizleri tebrik ederim mekanınız elverişli zamanınızda elverişli ,ASİ usta gibi araştırma ruhunuzda var üye arkadaşlara bilgi yardımında olanlardan ALLAH razı olsun, Candemir ustam inanıyorum ki benim gibi bir çok arkadaşın düşüncelerini yansıtmışsın, birde tabiki emek kutsaldır saygı duyarım kiminin parası kiminin duası, yalnız ben bir şey denemek istediğim deneyeceğim yer 85 km uzakta aklıma bir fikir geldiğinde 170 km gidip gelmem gerek bunu niye söylüyorum, deniliyor ki hazıra konulmasın,sizde deneyin yapın vs gibi.
saygılar.
yazıma devam edeyim hem yanlış anlaşılma olmuş hem de meramımı anlatamamışım, arkadaşlar demek istiyorum ki, şehrin göbeğinde boş arazide bulsanız da biraz zor yine deneyemezsiniz, apartmanda da malüm, elime bir çubuk aldım gümüş, bakır vs bir yöntemle bunu denemek benim anlattığım sebeplerden dolayı çok zor fakat diğer konuda da dediğim gibi mekanı ve zamanı olan arkadaşlara ne mutlu, aklına bir şey geldiğinde evinden çıkıp birkaç km gidip deneyini yapıyor veya müstakil evinde yapıyor, burdaki ustalardan aldığı bilgilerle ve kendi de birşeyler ekliyerek bir belirli bir konuma gelebiliyor ondan sonrası malum sebeplerden dolayı sır.tabir caizse uyarsa arefeyi gösterip bayram ettirilmiyor.

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bence bilgiyi paylaşmama gibi bir sorun yok,,,,insanlar emeklerinin bazı uyanık insanların eline geçmesinden korkuyolar bu korkularındada haklılar çünkü 1000 lira verip az çubuk almadı bu millet kanımca sebeb bu heralde diye tahmin ediyorum kalın saglıcakla
değerli arkadaşlarım sevgili üyeler sizlere can feda.
benim boşluk bulma ve derinlik tespiti konularıma girerek inceleyenler,ya da başka konulardaki yorumlarımı takip etmiş olanlar,
bu konularda ki paylaşımlarımın hangi düzeylerde olduğunu bilirler.belli bir süre için de mineral eleme çalışmamızdaki düşüncelerimizide. kazandığımız her tecrübe eksiksiz sizlere verilmeye çalışılmıştır.
bu gelinen son gelişmeler ise, çubukla kullanımında belli bir tecrübeye sahip ,mineral elemede ise çok detaylı ve çok titiz çalışmalar yürüten,bir sac ayağı şeklinde sınırlı sayıda iki üç arkadaşla,karşılıklı bilgi paylaşımlarıyla,arazide aldığı olumlu gelişmelerin ,ayrı ayrı kendi bölgelerindeki çalışmalarıyla en kesin ve net sonuca gitme gayretinin neticesidir. bunu zamana yayarsak,içimizden bazı arkadaşlarımızın,bir kaç yılını almış bir zaman dili,mini kapsar.
şimdi siteminize gelelim;
biz bu paylaşımları yaparken ,dışardan bu konuda bazı uyanıklar üye olarak,kendi özel linklerinide verek bunuın üyelerimize ticaretini yapmaya çalıştılar. ve bu duruma bilhassa şiddetle karşı çıkmam ve üyelerimizin sömürülmesini engellemek için , verdiğim gayreti de çokları bilir.
şunu da diyebilirsiniz,belki onlar ,istediğimiz özellikte olamazlarmıydı. emin olunuz,adam altın çubuğu diye veya minarele gitmeyen çubuk diye reklamını yapıyor. ama maalesef altından başka her şeye giden ve birini denemem sonucunda ,bırakınız minerali,maden suyuna bile çekim veriyor.işin acı tarafı ,1000 tl nin de çok üzerinde rakamlara satıyorlar.
siteden üyeliklerini silmememize rağmen emin olunuz, bu durumu anladığımızı bildikleri için,en küçük bir paylaşımlar bile yapmıyorlar. meydandaki hallerini görenler bilir. kendilerine güven sağlamak için atmadıkları peşrev yoktu. şimdi bir tanesi çıksın ,usta sen ne diyorsun buyur bak bakalım,ben mineralmi görüyorum yoksa değerlimi desin.
her şey açık yazılmıyor değerli arkadaşlar. eğer,bu son paylaşımlardaki gelinen nokta, birilerince hatta bir çoklarınca,bilinse varya ,hiç tahmin etmediğiniz insanların bunun nimetlerinden istifade ettiğini göreceğinize çok eminiz ki,bu nedenle ,kullanılan malzemeler ve yapılış sistemini paylaşmamak adına bir birimizle akitleşmemiz var.
biz iki arkadaştık,delicebey kardeşimizin kendi çalışmalarını da biliyorduk. kendisine ,kendimiz kadar güvendiğimiz için bazı bilgileri paylaşarak, çalışmalarına destek vermek istedik.hemde kendi bölgesinde ,denemeler yaparak ,aldığımız neticeleri karşılıklı paylaşımlarla mukayese etme imkanı bulduk. bölgeler ayrı acaba a bölgesinde alınan bir sonuç b bölgesinde c bölgesinde ayni sistemle değişim göstercekmi yoksa ayni neticeyemi ulaşılacak,sorusuna da cevap bulma imkanımız oldu.
emin olunuz halen daha ,daha farklı detaylarla hiç bir cihaz da alınamayacak yenilikler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
içimizdeki bir dostumuz kaç senedir bu işin üzerinde çalışıyor ve ismini bile kimse bilmez.
bu nedenlerden dolayı,lütfen delicebey kardeşimize yüklenmeyelim ve eleştirmeyelim.
benzeri sistemle asi ustanın açtığı ,mineral eleme ve birde videosu var. benim kullandıklarım da orada görülüyor. yanımızda ankaralı ve xneon ustalarda vardı. bir sorunuz ,kendileri hiç sormuşlarmı . çekincelerin nedenlerini anladığınızı umuyorum. sağlıcakla kalınız.

DeLiCebey

Vip Üye
Ikizceli ustam gerekenleri söylemiş diline saglik.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Herkese merhaba
“İstenmeyen mineral ve yeraltındaki boşluklarda biriken gazlar, benim gibi acemi çubukçuları yıldıran şeylerin başında geldiğini söyleyebilirim. Bunları nasıl eliminize edebiliriz derseniz, işte o da ayrı bir “sanat,ustalık.tecrübe,meziyet” diyebiliriz. Bunları aşabilen insanların var olduğu söyleniyor ama nedense bunlar “ser verip sır” vermiyorlar, paylaşmıyorlar. Bence de haklılar. Neden mi? Hemencecik 2 sebep sayabilirim.
1.Ticari kaygı. Yıllarını vermiş veya 5 dk. da çözmüş fark etmez. Bunun semeresini görmek en doğal hakkı.
2.İlmi kaygı. Yani yaptığı bilimsel çalışmaları “ilmin” kurallarına adapte edememesi. Patent almaya kalksa, bilim kurulu veya hakem heyeti, yapılan çalışmaları ilmin kurallarına uygunluğunu araştıracak ve ona göre onay verecektir. Onay aldı ne ala. Ama alamadı, o zaman yaptığı çalışmaların sonuçları kehanetten öteye gidemez. Bu konuda söylenecek çok şeyler var ama konumuzdan uzaklaşmayalım.(küçücük bir dip not: deprem için erken uyarıcı bir cihaz yapan kişi patent için yaptığı başvurusunda, cihazını ilmi olarak savunamadığından patent alamamıştır. Ancak aynı cihazın bir kopyası 1 sene sonra A.B.D. de patent almış ve kendine de büyük bir Pazar bulmuştur. Bu tür çalışması olanlara naçizane tavsiyem; asla pes etmeyin. Oyunu kurallarına göre oynayın ki emeğinizin karşılığını alabilesiniz.)”
Kim bu insanlar?(boşluk bulucular) yazımdan bir alıntıyı paylaşmak ihtiyacı hissettim. Lütfen Satır aralarını dikkatli okuyunuz.
Bilim ile uğraşan birisi olarak söyleyebilirim ki ; Çok büyük bir başarıya imza atılmış. Takdir etmemek haksızlığın en büyüğüdür. Emek veren herkese sevgi saygı ve hürmetlerimi sunarım. ALLAH (c.c) başarılarınızı daim eylesin. (amin)

Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun.

daywalker

Kullanıcı
Ben söylediklerine katılmıyorum ikizceli usta kusura bakma. Daha önce videolarında kullandığın kablolu sistemin ne olduğunu ve yapmak istediğimi özelden size bildirmiştim ama Allah razı olsun cevap bile yazma tenezzülünde bulunmadınız. Tabiki mecbur değilsiniz ve benden yaşça büyüksünüz abim yaşındasınız en doğrusunu kendiniz bilirsiniz. Muhakkak er yada geç bu sır açığa çıkacak ve bigün bi yerden patlak verecektir. Bu sizden kaynaklanmayabilir. Ama en sonunda mutlaka açığa çıkacaktır. Ben bu forumda yardım isteyipte bana geri dönmeyen tek kişi siz oldunuz. Aliveli usta olsun walkman - mc307 - bozkurt - pardus - warning - ihtiyar 45 -bebe 555 bu ustaların hepsine zamanında yazmışım hepsi Allah razı olsun geri dönmüşler. Şimdi size katılmadığım noktayı belirtmek istiyorum. Diyorsunuz ki bu bilgiler birilerinin eline geçerse ticarete dökerler. Peki bu bilgiler bu forumdaki üyeler tarafından bilinirse biz gidipte başkalarından alan tarama alırmıyız tabiki hayır. Zaten içeriğini biliyor olacağımız için almayız.Başkalarına para kaptırmayız. Eşin dostun milyarlar verip alan tarama almalarına engel oluruz. Ben sizlere paylaşın demiyorum. Keyfinize kalmış. Ama madem ticari değil o zaman paylaşarakmı bizlere yardımcı oluyosunuz paylaşmayarakmı? Siz bilgilerinizi paylaşmadıkça bizde gider başkalarından bi umut alan tarama alır alır kazıklanırız. Bu durum ben dahil tüm çubuk severler bu işe kendini adayanlar için geçerli değilmi. Herkez açık konuşsun bu forumdaki üyelerden en az yüzde 80 i zamanında alantarama alıpta hüsrana uğramadımı. ceplerindeki paralar çar çur olmadımı açık konuşun. Ben şahsen 2 defa bunun darbesini yedim.Ama paylaşmış olsaydınız bu bilgileri bizde gidip madur olmazdık. En azından bu forumdakiler kendini kurtarırdı. Millet cayır cayır alan tarama satıyo kimlerin canı yanıyo Allah bilir. Her koyun kendi bacağından asılır düşüncesi olduğu sürece valla bizi ezen çok olur. Sizde haklısınız gemisini kurtaran kaptan olur bi gemide bi tane kaptan olur. Siz geminizi kurtardınız geri kalanlar ayak bağı.. Allaha emanet ol ikizceli ustam kendine iyi bak kırdıysam affet içimden geçenleri yazmasaydım içimde patlayacaktı

metin77

Kullanıcı
"fazla para vermenize gerek yok. falanca yere gidin 1 metre 3mm tel alın, 2 ye bölün tutma sapını 10cm den bükün alın size çubuk" diye bizleri düşünen değerli ustalarım zamanı geldiğince bu bilgileri de bizlerle paylaşacağından hiç şüphem yok. biraz sabır edilirse bu çalışmanın maliyeti çıkarılıp bir değer biçileceği ve bizlere sunulacağından eminim.

DeLiCebey

Vip Üye
"fazla para vermenize gerek yok. falanca yere gidin 1 metre 3mm tel alın, 2 ye bölün tutma sapını 10cm den bükün alın size çubuk" diye bizleri düşünen değerli ustalarım zamanı geldiğince bu bilgileri de bizlerle paylaşacağından hiç şüphem yok. biraz sabır edilirse bu çalışmanın maliyeti çıkarılıp bir değer biçileceği ve bizlere sunulacağından eminim.

Metin ustam önceki yazılarım da belirtmistim yine söylüyorum bunu kesinlikle ve kesinlikle ticari amaçlı yapmadık ve öyle bir düşüncemiz yok. Saygilarimla

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

metin77

Kullanıcı
Metin ustam önceki yazılarım da belirtmistim yine söylüyorum bunu kesinlikle ve kesinlikle ticari amaçlı yapmadık ve öyle bir düşüncemiz yok. Saygilarimla

kazançsız emek olur mu ustam. ben demiyorum illa satacaksın diye. belki bazı üyelere yapıp vereceksin belki ortaya atıp bizlere sunacaksın. eğer ki bu yaptığın alan tarama dediğin gibi iş yapıyorsa bu bir çığır aşma dır ustam. sen doğrusunu yap patentini al ürünün. rabbim sana rızkını vermiş bun değerlendir derim. el alem nasiplenmesin sana nasip olsun. bizlere vermem bizlerle paylanman benim için hiç önemi yok. allah yardımcın olsun başarılarının devamını dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...