Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeLiCebey

Vip Üye
Deliçebey ustam öncelikle başarıların devamını dilerim. Yapay sensörlerin elektronik devreleri olan alan taramalardan kat kat başarılı olduğunu biliyorum. Yapay sensörlerin en büyük özelliği sahte sinyalleri elemesidir. Ayrıca bu tür sensörlerin yalnızca işlenmiş metallere sinyal verdiğinide biliyorum. Bu anlamıyla çekeceğiniz videoda bu saydıklarımı başarıp başaramadığınızı hep beraber göreceğiz.
ustam dediginiz gibi işlenmiş metallere duyarlılıgı cok fazla gercek frekans olmadımı cekmiyor..bi video cekeyim mineral elenmesi haa metal yakalarsak onuda kamera da cıkartıcaz insallah arkadaslarımızda görsünler.

DeLiCebey

Vip Üye
ustam icerdeki o kutunun malzemesini cok merak etmeye basladim onca cok guclu mineraleri nasil eliyorr.
Ersan ustam kutunun icindeki malzeme cok.ozel malzemedir öyle heryerde bulunan malzeme.degildir.. masrafı çoktur.. is yapıyorsa masrafin bi önemli yoktur. Önemli olan gercek frekans.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

DeLiCebey

Vip Üye
Ben ilk denemem de 4 metal bulduysam sen düşün diger denemeler de neler cikar..

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustam dediginiz gibi işlenmiş metallere duyarlılıgı cok fazla gercek frekans olmadımı cekmiyor..bi video cekeyim mineral elenmesi haa metal yakalarsak onuda kamera da cıkartıcaz insallah arkadaslarımızda görsünler.
çok iyi olur çooook.sen metali bir çıkarda birde paylaş.başka görenlerde olacak. önce yatağını hazırla da ,evdekiler taşıma zahmetinde kalmasın.
yaşınız daha genç. ilerki yıllarda define kanunlarında değişiklik olur o zaman istediğinizi yaparsınız. yasal olmayan bir duruma düşmeni istemem kardeşim. kimseyi inandırmak mecburiyetinde olmadığın gibi, sana kimse ne madalya verir,nede başına bir iş geldiğinde yanında durur.
biz yaptığımız ve paylaştığımız video çekimlerinde,mineralli alan içinde,arkadaşlarımızın açıp koyduğu metallerle çalıştık. anladığını sanıyorum. sağlıcakla.

ersan

Admin
Delicebey kardeşim ben sana hak veriyorum şimdi ben sana bişeyler anlatayım sende bana hak ver. Facebook da define gruplarının yüzde 99 unu takip ediyorum desem inanırmısın. Birkaç gözden kaçırdığım grup olabilir onlar istisnadır. Gece gündüz gezerim çok insanlarla tanıştım çok insan OLAMAYANLARI tanıdım. Genellikle forumlarda değilde gruplarda bir adam çıkıyor ve bir alan tarama videosu yada resmi paylaşıyor. Daha sonra grup üyeleri bu cihazın tarifini verirmisin diyorlar. Tabiki veririm insanlar faydalansın diyor. Bak daha sonra sadece 2 kişi bu cihazın fiyatı nedir diye sorunca bi bakıyosun gönderi silinmiş 3 gün sonra cihaz 2000 liradan satışta. Ula hani 3 gün önce yapılış tarifini veriyodun paylaşımcıydın millet yararlansın diyodun nolduuu? Bi anda adamın beyninde miami sahilleri canlandı kendini para dolu yastıklarda hayal etti gözlerinde dolar işareti oluştu dimi. İşte ben buna uyuz oluyorum. Burası forum değil grup olsa sana yakın zamanda bu söylediğim şeyi yapan 3 kişinin adıyla beraber yazdıklarınıda gösterirdim ama bu şahışların isimlerini burda vermek etik olmaz. Tamam haktır el emeğidir bişey diyemeyeyiz. İlla herkez herşeyi paylaşmak zorunda değil. Ama bu forumun adı ne? Define mekanı değilmi. Mekanda insanlar konuşur bilgi alır bilgi verir. Bilgi alıp bilgi vermeyeceksen burda işin ne. Kimse yanlış anlamasın daha önce bu forumda iki kişiden paylaştıkları gönderiler hakkında yardım istedik sadece ben değil başka bi arkadaşımda özelden mesaj attı. Ama arkadaş bize tenezzül edipde cevap yazmadı. Mesajımıza Selam aleyküm diyerek başladık be insan bari selamımızı al. Ben bu forumdan hiçbir bilgi almadım diyen yalan söyler.Bende alıyorum sende alıyosun başka arkadaşlarda alıyo. Mekanın amacı bu zaten. Senin sistemini illaki paylaş demiyorum sana kalmış bişey ama paylaşırsan bi garibanın bi işine yarar belki benim işime yarar belki bi arkadaşımızın işine yarar.Hayır dua alırsın. Daha önce çektiğin bi videoda kablolu bi düzenek vardı birkaç arkadaş sana yapılış tarifini sordu cevap verdinmi vermedinmi bilmiyorum bende merakımdan çatlasamda sana sormadım. Bişeyler yapıyosun çalışıyosun hakkın geçiyo ama sana bişey söylemek istiyorum ve bitiricem. En basidinden Asi avcı ustayı ve ersan ustayı örnek gösterelim. Bu adamlar yılların çubukcusu. Denemedikleri yöntem kalmamıştır heralde. Ama bakıyosun adamlar başarıya ulaştırdıkları çubukların tariflerini seve seve mekan üyeleriyle paylaşıyorlar. Bu tariflerden en az birini sende denemedinmi ? Mutlaka denemişsindir. Ama bu adamlar ben bu sistemi paylaşırsam başkaları kopyalar ticarete dökerler diye düşünmüyorlar. Bu işe gönül verenlere faydamız dokunsun diye bildiklerini gizlemiyorlar. Merak etme bu hayatta hiçbişey kopyalanamaz değildir. Sen yada ben farketmez bi sistem geliştirsek satışa sunsak dahi 3 gün sonra aynı sistem ya internette yada dedektörcülerde satışa cıkacaktır :) Eğer ticari düşünmüyorsan ve millet gerçekten yararlansın geliştirsin istiyorsan sendede aynı özeni aynı paylaşım ruhunu görmek isterim. Yanlışımız olduysa affola kalın sağlıcakla
---------merhaba ustam bu yazdiklarini okudum tam kalbinden geleni yazmisin .
gecenler cubuklarlan hic bilmedim bir yere gitim 200 mt re kadar uzaktan saldim bir yere cekim aldim ama bunlari videyoya aldim pirinc cubuk arazide ben bir de varsan cekim adim bir noktada 5 basamak ve kanal isareti 2 kici cekim aldim yerde 3 vasamak 2 ayak isareti 3 cu cekim adim yerde bir koltuk tasi ve sol kol koyunacak yerde bir ve isareti koltun bakti unde cekim aldim ve bu 3 yere videyolu anlatimlki videyo cektim ve 3 dede sinyal vardi siteye yukleyecektim ama yuklemedim ersan usta pirinc cubuklara reklam yapiyor deye benim dememki ustam .
erkezde benim gibi cubuk yurumez ayni cekimi alamaz beni videyoya alan yiyenim bilem sasirdi ordaki noktalarui hic 10 cm bilem sasma olmadan ben sindik o 3 yeri acmis olosam siteler ayaklanir ustam cok eminim ama kulandim cubuklar 4 tl verdim pirinc cubuk 3 mm 50 cm uzunlukta .
ben sindik bu cubuklar cok marifetli deye kalkikta 2000 bin tl mi deyem saten ayioptir ustam .
ben bulgaristanliyim burda bir makine ustasi var ve makione yapiyor ,,minelab gpx -500 ,,
modelini siliyor yok gibi ve bu makine cok pali ama basetim usta bu minelab modelinden 3 kat ta ucuza yapiyor bu makineyi..
sindik isi balatirmaya calisacam senin basetin gibi birkere cubuk tutmus 3 gun sonra 2000 bin tl isiyor satisa cikiyor cubuk .
benim deyecemki ustam benim 4 tl lik cubuk onlarin 2000 bin tlik cubuktan 1000 kat ta iss gurur ve icinde hic bir karisim kulanmadan temiz haliylen ama senin dedin gibi bu cubuklarlan cok oynamak gerekiyor
ama nasil ve ne de yapsalar topraktaki sari kizi bulamazlar ustam bu sari kiz icin okadar cook anatimlarim varki aftalar lazim anatmis olsam bilem deneyleri yok mineralerin hepsini atlatiyoruz deyen ustalarim var bunlar masal ustam benim icin yeri acik gurmeden kim ustalarim sitemizde minerali cikarmis te bu cubuk minerali gurmuyor diyor ama okadar net beliki cubun dilini okuyamiyor .
orda cok beli oluyorki beyninlen cubuk yuruduyor neden desrtsen nasil isterse mineral olsun guclu ve zayif
hava aldindan 2 cinci dakikasindan sonra 50 %cekim zayiflar 5 ci dakesi cekim gucu biter bunu binlerce defa arkadaslarlan ve cook buyuk senelerce cubuklan urasan arkadaslarlan bir birimizi denedimiz var .
ustalarim kimse ustune cekmesin yazdiklarim ama insan deneye deneye basarilara variyor.

ersan

Admin
Ben ilk denemem de 4 metal bulduysam sen düşün diger denemeler de neler cikar..

ustam seker mi kulandin renkli metalere en yakin olan guzel frekans emici sekerdir buyle guzel alan temizlerse tek bir onu biliyorum ben burda bulgarlar dayma renkli metal ararken sekeri kulanirlar da ondan sordum ayni buyle senin seklinde kapayik kablo balaniyor ve sisleme yuntemiylen cubuklan geziliyor cok ta guzel basarilar alanlar var ustam

DeLiCebey

Vip Üye
Ersan ustam şeker kullanmadım ilk sizden duyuyorum ileriki zamanlarda sekeri de deneriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...