Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeLiCebey

Vip Üye
delicebey ustam ,bütün metallere degilde ,sadece altın sinyalini taramasını nasıl yapıyosun acaba ? sensörün üstüne altın parçası koyupmu taramaya başlıyosun ? merak ettim cevaplarsan sevinirim

Ustam altin taramasi dediğiniz gibi de oluyor normalde iki altin kullaniliyor biri altina digeri de üstüne o şekilde arama yapılır.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

DeLiCebey

Vip Üye
bir hafta sonumuz var o da yağmurlu ustam. adana geceden beri sırıl sıklam oldu :)
Evet yağmur iyi yagar orada yeni numune hastanesinde iyi bilirim :)

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

Son düzenleme:

metin77

Kullanıcı
Kayın babamı getirmistim ameliyat için yeni numune Hastanesine 3 gün kaldım.

Buyuk gecmis olsun ustam. Yolun tekrar duserse adanaya calacak bir kapin var bilesin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeLiCebey

Vip Üye
Buyuk gecmis olsun ustam. Yolun tekrar duserse adanaya calacak bir kapin var bilesin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ALLAH razı olsun ustam cok sagol

ekran1976

Kullanıcı
delicebey ustam ,bu sensörün içindeki maddeyle ,çubuklarda kullandıgınız aparatın içindeki aynımıdır? şimdiden teşekkür edrim

DeLiCebey

Vip Üye
delicebey ustam ,bu sensörün içindeki maddeyle ,çubuklarda kullandıgınız aparatın içindeki aynımıdır? şimdiden teşekkür edrim
Ustam ikisinde de farkli maddeler var . Ben teşekkür ederim ustam

ekran1976

Kullanıcı
DELİCEBEY USTAM ,senin fikirlerin ve tecrübelerin benim için çok önemli,,,benim merak ettigim çubuklarla metalin sinyalini aldık,,sinyali aldıgımız yerde metali bulabiliyormusun? metalin yeryüzüne 45 derecelik açıyla çıkma olayı var bu sinyal sapma ,yalancı sinyal ,,,ayna sinyal de diyolar bu olayı nasıl aşıyorsun yöntemin varmı? senin alan taramada yaptıgın denemelerde tam nokta yapabiliyomusun ?sinyal sapması yaşadınmı? yöntemi olan diger ustalarımızda açıklama yaparsa sevinirim ,,şimdiden hepinizden ALLAH razı olsun ,teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...