Yasaklı Üye | Define işaretleri ve anlamları

Yasaklı Üye

mc_307

Kullanıcı
Asi ustam kötü hissettim kendimi şimdi, eğer uygun görürseniz 7 günde ben dinleneyim. Benim yüzümden olmuş gibi oldu. Veya karar değişyirmeniz mümkün mü?
Özür diliyorum belki buraya böyle bişey yazmamam da gerekirdi.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaşlar,
kim çıkıp derse mc_307 bana zorla alet sattı, kim çıkıp derse forum buna müsade etti, kim cıkıp derse ben şemasını istedim ama bana para karşılığı yollarım dedi ! mc_307 adlı üyeyi süresiz banlıycam... ve M.yavuz ustanın yasağını kaldırcam.
bir yorum yaparken ucu nereye gıdecek bakılmalı, lafım ortaya. ahmete mehmete değil.
dostluk zor kazanılıp cabuk yitirilecek bir makamdır. ağzımızdan cıkan lafı tartmamız gerekmezmi ?

saygı ve sevgi çercevesınde deavm edilmesi dileği ile,hayırlı geceler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
açıkcası bende üzüldüm, ama yapcak birşey yok,
bakınız forum kuralları;
Genel Kural;
<-->Siyasi konu ve tartışma , rencide edici yorum , kavgalı vb. yorum yapmak kesinlikle yasaktır !... Forum kurallarına uymayan üyeler süresiz siteden uzaklaştırılır !
süresiz olmasına rağmen ustamız, 7 gün ceza uygun görmüş,sevilen biri olmasa, cezası uzardı.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konunun bu noktaya gelmesine üzüldüm.MC arkadaşımızı da M. YAVUZ arkadaşımızı da gıyabında sevenlerdenim.
her ikiside siteye katkısı olan, yorumlarından kamil bir kişilik gördüğümüz olgun ve efendi kardeşlerimiz.
sitedeki huzurun kalıcılığı için,hepimizi bağlayan belli kurallar var. bunun yanı sıra ,konularımızda ,kuralların delinmesine zemin doğuracak paylaşımlardan kaçınmakta ,kurallar kadar ,hepimizin özen göstermesi gereken davranışımız olmalı. buna itina gösterirsek,ne bozan nede sebep olanlardan olur huzur içinde paylaşımlarımıza devam ederiz inşaallah.
ben özel mesajlarımı belli sıkıntılar yaşamamak ve siteye mal olmaması adına kapattım. bunuda not olarak belirtir ,herkesin bundan bir hisse alacağını umarım. sağlıcakla kalınız.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aslında sitede makina cihaz konusunda kesin kurallar olmasına ragmen arkadaşların kuralları okumadan yorum yapmalarından kaynaklanıyor cihazcı arkadaşların çok dikkatli olmaları gerekiyor nedeni bu konuların herzaman sorun yaratmasıdır yani cihaz alımı satımı yasaktır kısacası budur buna reklamı da dahilldir

ASİAVCI

Kullanıcı
mc 37 nin konusunda şahıslar isimler verilerek yorum yapılmaması konusunda gece boyunca yazdım yorumların bilgilendiriçi olması gerektiğini kimseyi hedef almamsını istesemde bu devam etti özelden uyarı mesaji attım beni tiye almadı aynı yazılar devam etti ban konusuna cok ihtiyac olmadıkca karşı olduğumu biliesiniz 7 gün dinlensin ben bu cezanın kalk masını istemiyorum ha derseniz acalım siz bilirsiniz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben kendi adıma ,huzurun bekası adına hepimizin itinalı olması gereğine değindim.
bir yöneticimizin aldığı karar hepimizi bağlamalı.
ki bizler bir aile olduğumuzu hep söyleriz. yönetiminden üyesine kadar bı bilinçde olmamız gerekir.