Yasaklı Üye | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yasaklı Üye

sempatik_06

Kullanıcı
Ne kadar olgunsunuz ya özellikle @ikizceli usta gerçekten yorumlarınız çok doyurucu benim konularda kini pek açık yazmasanızda.elbette bununda gerekli sebebleri vardır. Allah sevdiği kulu sevdirirmis hani derlerye kalender insandan zarar gelmez.bu sitede çokça kalender insan var. Tanimak için çokça vaktim ve burada geçirdiğim uzunca bir zaman olmasa da. Saygilarimla...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
M. Yavuz ustaya üzüldüm
Gereksiz konulara girmemek lazım
Değerli bir ustamızda bence gereksiz çıkışlar yapıyor
Buda beni üzüyor
M. Yavuz ustamızın kısa sürede aramızda olmasını dilerim
Saygı değer Asi abi
Siz büyüklerin verdiği kararlar bizler için emirdir
Kararınız doğrudur
Kurallar hepimiz içindir
Büyüklerimiz bize yol gösterecek
Biz gençlerde takip edeceğiz
Her kese saygılar hürmetler vesselam

aliveli44 Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@ersan ustam
Son zamanlarda yapmış olduğunuz çıkışlar beni üzüyor
Şahsen sizede yakıştıramıyorum
Bunu lütfen yanlış anlamayınız
Bir kardeşiniz olarak dostça söylüyorum
M. Yavuz ustanın
Bir anlık hatasından dolayı banlanması beni ve bazı aile üyelerini üzdü
Neden
Beyefendi biriydi
Doğal olarak üzüldük
Ve siz bunu tiye alıyorsunuz
Vallahi yakıştıramadım

aliveli44 Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

sondurak

Kullanıcı

,,M. Yavuz Ustamız Adına Üzücü Bir Tutum.. Beyefendi Saygılı Birisi , İnsani Düşünceyle Yazılan Yazılar.. Abartılacak Ne Var Bilmedigimiz.. Paylaşımlar ALLAH'cc Rızası için Olsun Diyor. Kendisine ALLAH'cc için Saygı Duyarız.. Nefislerin Şerrin'den Sakınmak Lazımdır...Almayı Çok Sever.. Eleştiriden Asla Hoşlanmaz.. Tüm Site Sakinlerine Selam Ve Dua ile..

ersan

Admin
sondurak ustama bende katiliyorum buyunden beri 5 kere okudum mustafa ustanin yomularini ne bir uzucu nede bir kufur bir laf yok bir yerde neye dayanarak ceza aldi bir turlu aklim ermiyor ustalarim putun sitedeki sahslarda birkere bir guz atsinlar istiyorum mustafa abinin yorumuna burda mc-ustaya kufur mu etmis baskasuz kirici bir seyler mi demis .
ama bana sorarsaniz bu isin icinde bir bit yani var.

ASİAVCI

Kullanıcı
ersan coğu yazısını ben duzeltim kendisini özelden uyardım ikili diyaloğa girmemesi konusunda ama dinletemedim eleştirmek vede sen bunu para için yapıyosun demek hiç hoş deyil el emeğinin değeri kimilerine göre parayla bile ölçulemez özelden ulaşan arkadaşlardan bir bedel istemiş olsa dahi buraya yansımadığı sürece bir sıkıntı yok verende mennun alanda razı bu işin içinde bitte yok pirede yok sen rahat ol 7 gün sonra gelir derdini anlatır M yavuz usta neden uyarımı dikkate almadığını neden bu tür itamlara girdiğini

ersan

Admin
ersan coğu yazısını ben duzeltim kendisini özelden uyardım ikili diyaloğa girmemesi konusunda ama dinletemedim eleştirmek vede sen bunu para için yapıyosun demek hiç hoş deyil el emeğinin değeri kimilerine göre parayla bile ölçulemez özelden ulaşan arkadaşlardan bir bedel istemiş olsa dahi buraya yansımadığı sürece bir sıkıntı yok verende mennun alanda razı bu işin içinde bitte yok pirede yok sen rahat ol 7 gün sonra gelir derdini anlatır M yavuz usta neden uyarımı dikkate almadığını neden bu tür itamlara girdiğini
ASI
ASI abim ne gelir 7 gun sonra kusun kanadi kirildimi o kus bitakiya ucabilir mi.

sempatik_06

Kullanıcı
Ersan usta bu söz kanadı kırık kuşlar için
  • Gerçek dostlar yıldızlar gibidir karanlık çökünce ortaya çıkarlar…Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz.
  • Saygılarımla...