yeralti goruntuleme | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

erus

Kullanıcı
Mali çıkarınca da ben gulecem hehehe

erus

Kullanıcı
Uydu,kamera v.b. bilimsel olmayan boş lâkirtilardir. Hiçbir dayanağı yoktur ve mümkün değildir.
Hayatınızdan tamamen çıkarmanız gereken boşa zaman kayiplaridir.
Muhakeme konusunda şüpheniz var ise jeoloji konusunda ihtisas yapmış biriyle 5 dk lık sohbet ile tüm suphelerinizden arinabilirsiniz.
Kardeşim bazı kişiler ülkemizde uydudan bakiyor fakat çok nadir kisilere soyluyor onun dışındakiler safsata

erus

Kullanıcı
Uydu,kamera v.b. bilimsel olmayan boş lâkirtilardir. Hiçbir dayanağı yoktur ve mümkün değildir.
Hayatınızdan tamamen çıkarmanız gereken boşa zaman kayiplaridir.
Muhakeme konusunda şüpheniz var ise jeoloji konusunda ihtisas yapmış biriyle 5 dk lık sohbet ile tüm suphelerinizden arinabilirsiniz.
Kardeşim bazı kişiler ülkemizde uydudan bakiyor fakat çok nadir kisilere soyluyor onun dışındakiler saf

tanerdemir

Kullanıcı
Arkadaşlar bu iş doğru ben bire bir gördüm yanımda çektiler fotoğrafları .
makinada önce kırmızı ışık yanıyor sönra filaş patlıyor fotoğrafa yerdeki şekil cıkıyor ,
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
nasil bir program veya cihaz bu?

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Kızılötesi ışınlama teknolojisi nedir acaba :) Bu ismi herhalde çok bilimsel görünsün diye uydurdu. Bçyle bir teknolojiyi define için kullanmaları yazık. Bu teknolojiye askeri kurumlar müthiş para öder :) Astra uydusu da yayın yapan bir uydudur, gözlem uydusu değildir. Olayın ne olduğu belli de neyse :)

erus

Kullanıcı
Arkadaslar yukarıda bahsettiğim kamera insana tutulduğunda insanı kiyafetsiz ciplak gosteriyor youtube atv haberde var girerseniz ayrıca kizilotesi isima yöntemiyle calisiyor Japon yapimi kamera bu özelliğinden dolayı toplantımı s fabrika tarafından insan gozunun goremedigi bir aralık var bu aralığı goruyor boşluğu görebiliyor derinlik konusunda sıkıntı yok kamerayı topragin üzerinden tutuyor iskeleti ve mali görüyorum kamera tarafından toprakla kamera arasina elimi sokuyorum iskelenin üzerinde elim görünüyor bilmeyen anlamayan yorum yapmasın fiziği iyi olan bir insan bunu çok iyi anlar fizik dersleri iyi olan bir kişi yansiya ve sogurma streskopisiyle calisiyor isima mantığıyla bu makinadan turkiyede bir tane var

erus

Kullanıcı
birde şunu unuttum fota çeken kişi bizi gittiğimiz yerde akşama kadar bekletti .
sorduk niye bekletiyorsun bizi burda diye .
püs noktası imiş gündüz biterken akşam başlarken karanlık basmadan ,
15veya 20 dakka önce cekim yapıyormuş.
daha çok var ama yazmıyorum .
sonra beni sahtekarlıkla şarlatanlıkla kafayı sıyırmış diyecekleri için yazmıyorum.
burda bu konuyu kapatıyorum . sevgi ve saygılarımla.
birde şunu unuttum fota çeken kişi bizi gittiğimiz yerde akşama kadar bekletti .
sorduk niye bekletiyorsun bizi burda diye .
püs noktası imiş gündüz biterken akşam başlarken karanlık basmadan ,
15veya 20 dakka önce cekim yapıyormuş.
daha çok var ama yazmıyorum .
sonra beni sahtekarlıkla şarlatanlıkla kafayı sıyırmış diyecekleri için yazmıyorum.
burda bu konuyu kapatıyorum . sevgi ve saygılarımla.
Evet bana yapanlarda akşamüstü çektiler siyah arkaplanda iskeleti kameradan gördüm