yeralti goruntuleme | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Abi
Bende @A21MEDLi abime
Sahtekarlık işidir falan dedim zaten
Ama burda resim değil video vardı
Bir de adamlar satayım bulayım kiralıyayım
Hesabına girmemişlerdi
Ustam bu sahtekarlık olmasa bile bir yerden duyup denemiş olan birisi denk gelmiştir A21Medli ustama ya da zraf atma diye bie deyim vardır :) belki öyledir. Anlatmak istediğim böyle bir şeyin olma ihtimali yok. Bu gün deneyeni gelir yarın başkası satmak ister :) Hatta bir videoda izlemiştim bu olayla ilgili, bulabilirsem onun üzerine konuşuruz. Kesinlikle mümkün değil.

A21MEDLi

Admin
Bilim dışı ,saçma sapan ipe sapa gelmez konularda ben lafı eğip bükmem.
İnsanların aklı ile alay edenleri de hiç sevmem.

Cahillik, üniversite bitirmemek,okuyamamak falan değildir.
Cahillik, hakîkati bilmemektir.

Su götürmez gerçekleri göremeyen kişi cahil kişidir.
Ya cahildir ya psikolojik sorunları vardır ya da çıkar güdüyordur.

Daha da bir adım ileriye gideyim.
Aklı başında bir tane platform görsem dişimi kıracağım..
Trakyalı ustam,
Bilimin bilmediği çoookk seyler varrr.

A21MEDLi

Admin
Ustam bu sahtekarlık olmasa bile bir yerden duyup denemiş olan birisi denk gelmiştir A21Medli ustama ya da zraf atma diye bie deyim vardır :) belki öyledir. Anlatmak istediğim böyle bir şeyin olma ihtimali yok. Bu gün deneyeni gelir yarın başkası satmak ister :) Hatta bir videoda izlemiştim bu olayla ilgili, bulabilirsem onun üzerine konuşuruz. Kesinlikle mümkün değil.
Var ustam kendi gördüğum biseye 100 kisi yok böyle bisey desede,inanmam.Güler gecerim..
Beni burda bilen bilir,ben kulaktan duyma bi bilgiyi denemeden veya görmeden kesinlikle paylaşmayı sevmem,insan oglu herseyi bilemez bu bilimdede böyle Reel Hayattada böyledi.
Laf olsun torba dolsun diye her konuya dalmam ustam.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Var ustam kendi gördüğum biseye 100 kisi yok böyle bisey desede,inanmam.Güler gecerim..
Beni burda bilen bilir,ben kulaktan duyma bilgiyi denemeden veya görmeden kesinlikle paylaşmayı sevmem,Laf olsun torba dolsun diye her konuya dalmam ustam.
Ustam sizinle ilgili en ufak bir serzenişte ya da ima da bulunmak ne aklımdan geçer ne de yaparım. Benim yazdıklarım işin mekanik yönüne ait. Burada siz de ben de bildiklerimizi, gördüklerimizi, tecrübelerimizi bir orta yol haline getirmeye çalışıyoruz. Bazı şeyler muğlaktır, yani farklı yorumlanmaya müsaittir. Bazı konular ise yoruma gerek bırakmaz. Mesela çubuğun nasıl çalıştığına dair yüzlerce şey okumama rağmen halen emin değiliim. Fikrim var ama yanlışta olabileceği ihtimaline karşı net böyledir diyemiyorum, oysa bir fenerin görünen ışığının 1 metrelik betonun arkasına geçemeyeceği nettir. Buna yorum yapılsa da benim açımdan inandırıcı olmaz. Yaşadığınız tecrübenin farklı bir açıklaması olabilir. Keşke videoyu izleme imkanımız olsa ne olduğu hakkında daha rahat konuşabilsek. Ben uzunca bir süredir fotoğrafla uğraşıyorum. Bazan öyle görüntüler çıkıyor ki kendiniz şaşırıyorsunuz bu nasıl oldu diye. O yüzden ben yazacaklarımı burada bitiriyorum. Sözlerimde size karşı bir şey sezdiyseniz bunun için şimdiden özür diler ve asla sizinle ilgili olumsuz bir düşüncem veya kastım olmadığını bilmenizi isterim. Zaten yazdıklarım gözünüze çarptıysa yazılarımın kişisel veya eleştiri amacıyla değil sadece kendi bilgi ve tecrübelerim olduğunu, konuya açıklama amacıyla yazdığımı farketmişsinizdir. Allaha emanet olun.

Trakyali81

Yasaklı
Yasaklı
öncelikle selamunaleykum, hayırlı cumalar.

kıymetli ustam , şahsınızın yazılarını okumaktan keyif aldıgımı söyleyebilirim. detaylı ve okuması sürükleyici paylaşımlarınız açıklamalarınız tecrübeleriniz çok faydalı idi.

bununla birlikte şahsım üniversite mezunu değildir. üniversite mezunu da olsam şunu kendime şuur edinirdim. insanların fikirlerine yaşamış olduğu tecrübelere saygı gösterirdim. Aklımın yatmadığı yerlerde soru sorar, ya aklıma yatmasını sağlayacak kadar çok soru sorar yada konu sahibini ısrarcı olduğu konudan vaz geçirene kadar doğruluğu kanıtlanmış bilgileri yüzüne çarpa çarpa anlatırdım.

tabiri caizse sizin tavrınız üstten bakmak ile eş değer gibi. cahillik ile yaftalamak hiç hoş bir tutum değil. şahsen tanımasam da yazımlarınızda ki detaylarınızdan düzgün biri oldugunuzu düşünüyordum. öylede olabilirsiniz. fakat bu tavrınız hiç hoş değil.

biri veya birilerine kızmış olabilirsiniz veya sabahın 5 inde uyku hali yazmış olabilirsiniz. bu nedenle sizi banlamadan evvel özür dilemeye davet ediyorum. sonrasında bu mesajınızı silip eskisi gibi devam etmenizi diliyorum. yok ben lafımın arkasındayım diyorsanız, o zaman tekrar yazarız.

saygı ve sevgilerimle.
Talebimi yerine getirirseniz memnun olurum.
Herkese rast gelsin..

A21MEDLi

Admin
Ustam sizinle ilgili en ufak bir serzenişte ya da ima da bulunmak ne aklımdan geçer ne de yaparım. Benim yazdıklarım işin mekanik yönüne ait. Burada siz de ben de bildiklerimizi, gördüklerimizi, tecrübelerimizi bir orta yol haline getirmeye çalışıyoruz. Bazı şeyler muğlaktır, yani farklı yorumlanmaya müsaittir. Bazı konular ise yoruma gerek bırakmaz. Mesela çubuğun nasıl çalıştığına dair yüzlerce şey okumama rağmen halen emin değiliim. Fikrim var ama yanlışta olabileceği ihtimaline karşı net böyledir diyemiyorum, oysa bir fenerin görünen ışığının 1 metrelik betonun arkasına geçemeyeceği nettir. Buna yorum yapılsa da benim açımdan inandırıcı olmaz. Yaşadığınız tecrübenin farklı bir açıklaması olabilir. Keşke videoyu izleme imkanımız olsa ne olduğu hakkında daha rahat konuşabilsek. Ben uzunca bir süredir fotoğrafla uğraşıyorum. Bazan öyle görüntüler çıkıyor ki kendiniz şaşırıyorsunuz bu nasıl oldu diye. O yüzden ben yazacaklarımı burada bitiriyorum. Sözlerimde size karşı bir şey sezdiyseniz bunun için şimdiden özür diler ve asla sizinle ilgili olumsuz bir düşüncem veya kastım olmadığını bilmenizi isterim. Zaten yazdıklarım gözünüze çarptıysa yazılarımın kişisel veya eleştiri amacıyla değil sadece kendi bilgi ve tecrübelerim olduğunu, konuya açıklama amacıyla yazdığımı farketmişsinizdir. Allaha emanet olun.
Yok ustam size hak veriyorum,sizin yerinizde bende olsam böyle bi seye inanmayabilirdim,Normaldir

insanoglu görmedigi bazı durumları düşünerek böyle bi seyin olamayacağını söyleyebilir,Yemin etmek iyi degil,elimle tutamadım Ammaa aha bu gözler gördü,bu nasıl oluyor derseniz oluyor işte...

Makinaya program türü yazılım atılmıyor,Ama kan damarını Sikkenin üstündeki figür ve yazı görünüyor,hatta Cin'in gözümüzün önündeki dolu küpü yok ettigini gördük..
Cinci hocaların cin kaçırdı yalanlarına inanmazdım.
Taaki bu gözler sahit olana kadar. Bunun bilimsel açıklamasını yap deseniz yapam..

Kimisi Acaba bu konuyu niye dillendiriyor,çıkarı olacak satacakmı diye düşünmesin,Vallahi noktalayabilseydim satısa çıkarıp onun bunun ağız kokusunu cekecegime kendim bulur kral gibi yasardım.haa sevdigim bi kac dostuma ugrar nasiplenirdik...Bu kadar açık..

Çubukcular Altın buluyor diye %100 garanti veriyor,ustelik 1000- 1500 tl satıyor,gülermisin, aglarmısın..

kaan5557

Kullanıcı
Bilim dışı ,saçma sapan ipe sapa gelmez konularda ben lafı eğip bükmem.
İnsanların aklı ile alay edenleri de hiç sevmem.

Cahillik, üniversite bitirmemek,okuyamamak falan değildir.
Cahillik, hakîkati bilmemektir.

Su götürmez gerçekleri göremeyen kişi cahil kişidir.
Ya cahildir ya psikolojik sorunları vardır ya da çıkar güdüyordur.

Daha da bir adım ileriye gideyim.
Aklı başında bir tane platform görsem dişimi kıracağım..
Bunu çok aradım...israrla salak gibi aradım..bulamayacagimi anladigimda hep ara verdim...belki millet bir adım ilerleme olmustur umidiyle tekrar döndum sahalara...sonra sen ne safsin kaan dedim..sonra dedim ki en iyisi muhabbet...boşver anasini satim...herkez kendine...muhabbet guzel...hadi hep beraber eğlenelim çay içelim dedim....sende öyle yap...
Güzel yaziydi...çok begendim....