yeralti goruntuleme | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bunu çok aradım...israrla salak gibi aradım..bulamayacagimi anladigimda hep ara verdim...belki millet bir adım ilerleme olmustur umidiyle tekrar döndum sahalara...sonra sen ne safsin kaan dedim..sonra dedim ki en iyisi muhabbet...boşver anasini satim...herkez kendine...muhabbet guzel...hadi hep beraber eğlenelim çay içelim dedim....sende öyle yap...
Güzel yaziydi...çok begendim....
La gundi sana çayda yok muhabbete arazi mangası vicdansız insan bir deli ağasını sorar küstüm sana

Kader25

Admin
Bunu çok aradım...israrla salak gibi aradım..bulamayacagimi anladigimda hep ara verdim...belki millet bir adım ilerleme olmustur umidiyle tekrar döndum sahalara...sonra sen ne safsin kaan dedim..sonra dedim ki en iyisi muhabbet...boşver anasini satim...herkez kendine...muhabbet guzel...hadi hep beraber eğlenelim çay içelim dedim....sende öyle yap...
Güzel yaziydi...çok begendim....
İngilizlerin bir atasozu var @kaan5557 ustam. Bilmem bizim memlekete ne kadar uyar :))

Gittiğin yerdeki insanin bir gozu körse sende bir gozunu yum.

Tek gozle bakan ile iki gozle bakanin birbiriyle anlasmasi zordur.

Gecen bir konuda @mayheme laf atmistim, guzel bir cevap yazmis:
"Onceden ulkemi duzeltmek niyetindeydim. Cok ugrastim olmadi, Şimdi kendimi duzeltmekle ugrasiyorum."

Taife hangi peygamber gitse taslanacakti.
Burada asil mesele o peygamberin yaklasimiydi, zira Taifin ayakta kalip kalmamasi buna bagliydi. O peygamber dua etseydi, Ya Rab bu kavmi helak et, Allah cc o kavmi helak ederdi. Hz.Peygamber as aflarini istedi. Kisa zamanda hepsi muselman oldu.

Hersey gonlumuzce olmadi, olmayacak da. Hal bu olunca ben bir yol buldum:
Soyle geç, fazla takma ve takilma.
Gorev yerine gelmistir.
Gerisi bizi aşar.

Bu nefsler kamil olmadikca
Bunlar hep yasanacaktir.
99 kilo sarkiz yeter diyorumda,
İnan yetmez. Zira mayadaki renkler duruyor:
Hz.Peygamber buyurdu;
İnsanin bir vadi dolusu altini olsa ikincisini ister.
Halbuki hangi kul bir vadi dolusu altini harcayabilir? Amma mayada biriktirmek var.
:))

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Bilim aşağı bilim yukarı. Bilimin, söyleye söyleye ...

Bilim , bir mevzu üzerinde deneyerek formüller oluşturularak neticeye varılması ve bunun kesinlik kazanma durumudur. Her ortamda her durumda aynı formül ve uygulamalar ile aynı sonuçları aldığın zaman olur.

Konu Altın.
Hala hali hazırda ömrünü bilime fiziğe matematiğe kimyaya harcamış prof.ların Altının ne olduğunu çözememiş oldukları aşikar olduğu halde bilime onlardan daha hakimmiş gibi tavırlar. Yahu yazmayım diyorum zorluyorsunuz. Ortamın giderken hakaret ederim aşağılarım mantığınız hiç hoş değil. Yıllardır hep aynı tipler hep aynı lakırtılar hep aynı tavırlar.

Sonuç ?

Ben size sonucu yazayım gerçekle yüzleşin tekrar aynı konular üzerinde aynı triplere tavırlara girersen kalbinizi kırarım öyle yerinde öyle hoş öyle haklı ederim ki yönetici beğen tuşuna basmak zorunda kalır adam haklı , bu sefer hakkettiniz der.

Yazıp anlatmaya çalıştığınız veya çalıştığını düşündüğünüz yöntemlerin tamamı sizin deneyip tecrübe ettiğiniz durumlar. Bizim olmayan, size ait fantezileriniz. Bu fantezileri, ben böyle yapıyorum bence işe yarıyor sizde deneyin bakalım her ortamda her kişide her şartta işe yarayan kesin bir bilgi mi denemiş oluruz ( yani bu durumun sonucu pozitif çıkarsa ancak bilim diyebilirsiniz tabi onu da diyebilmek için uzman olmak yani bilir kişi olmak gerekiyor yani her hangi bir bilim dalının okulunu okuyup tezini verip hepsini tamamlayıp belgenizi almanız gerekiyor )

Şimdi mesajı okuyan kırığını görmüş gibi zıplayacak üzerine alınacak sen ne yapıyorsun da konuşuyorsun diyecek. Para eziyoruz biz acımıyoruz , termal kameralar , sonarlar , gpr lar , gps ler , duyar elaman sensörleri görme , işitme , ısı , manyetik elamanlar alıyoruz yurtdışında malzemeyi bulup, Üniversiteye gidip dekanların 2 tane çubuğun ucundan çıkacak enerjinin frekans aralığını ölçmek için. Acaba gerçekten işe yarayan bir noktası var mı diye piyasadan cihazları toplayıp içini dışına çıkartıp bakıyoruz. Bunları yaparken paranın içinden geçeceğiz herkes kapış kapış alacak diye yapmıyoruz 1 tane işe yarayan bir yöntem sistem bulalım da ümmete bir faydamız olsun diye. Öyle iyon çarpışması parçacık hızlandırıcı elim sende armut elma fıstık fındık dersem çık fantezileri uydurmuyoruz. Ben bilim insanıyım ben bilirim siz aşağılık adamlarsınız bu ortamda duramam lütfen ölün demiyoruz.

Elinize aldığınız çubuk hangi tür metal cinsinden yapılma olursa olsun yanına altına üstüne koluna bacağına ne bağlarsan bağla , kaç metreden gidersen git , ister yaklaş ister uzaklaş ALTIN ı hiç bir şekilde bulamazsın sadece bulunduğun arazide altın var mı yok mu onu anlarsın buda endirek değil dolaylı elamanlar ile %50 başarı oranı ile.

ARKADAŞLAR ÇUBUK SİSTEMLERİ İLE ALTINI BULMAK ÇOK ZORDUR İMKANSIZA YAKINDIR BU SİSTEM İLE ALTINI ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULDUĞUNU ANLATAN BİRİLERİNİ GÖRÜRSENİZ BİLİNKİ SHOW YAPIYOR AMACI BAĞCI ÜZÜM YEMEK DEĞİL. HELEKİ 12 V KURU AKUYÜ ÇUBUKLARA BAĞLAYIP BEN EK KUVVET VERİYORUM BU SAYEDE ALTINI BASTIRIP MERKEZİNE GİDİYORUM DİYEN VARSA BİLİNKİ TEK DERDİ EVDE OTURURKEN HIRDAVATÇIDAN 100 TL YE ALDIĞI MALZEMELERİ SİZE 100 KATINA KAKTIRMAKTIR.

Herkese rast gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Bilim aşağı bilim yukarı. Bilimin, söyleye söyleye ...............dunuz. Benimde ağzımı bozdunuz sonunda.

Bilim , bir mevzu üzerinde deneyerek formüller oluşturularak neticeye varılması ve bunun kesinlik kazanma durumudur. Her ortamda her durumda aynı formül ve uygulamalar ile aynı sonuçları aldığın zaman olur.

Konu Altın.
Hala hali hazırda ömrünü bilime fiziğe matematiğe kimyaya harcamış prof.ların Altının ne olduğunu çözememiş oldukları aşikar olduğu halde bilime onlardan daha hakimmiş gibi tavırlar. Yahu yazmayım diyorum zorluyorsunuz. Ortamın ...........rım öyle giderim giderken hakaret ederim aşağılarım mantığınız hiç hoş değil. Yıllardır hep aynı tipler hep aynı lakırtılar hep aynı tavırlar.

Sonuç ?

Ben size sonucu yazayım gerçekle yüzleşin tekrar aynı konular üzerinde aynı triplere tavırlara girerseniz küfür ederim kalbinizi kırarım öyle yerinde öyle hoş öyle haklı ederim ki yönetici beğen tuşuna basmak zorunda kalır adam haklı , bu sefer hakkettiniz der.

Yazıp anlatmaya çalıştığınız veya çalıştığını düşündüğünüz yöntemlerin tamamı sizin deneyip tecrübe ettiğiniz durumlar. Bizim zerre kadar .....mizde olmayan, size ait fantezileriniz. Bu fantezileri, ben böyle yapıyorum bence işe yarıyor sizde deneyin bakalım her ortamda her kişide her şartta işe yarayan kesin bir bilgi mi denemiş oluruz ( yani bu durumun sonucu pozitif çıkarsa ancak bilim diyebilirsiniz tabi onu da diyebilmek için uzman olmak yani bilir kişi olmak gerekiyor yani her hangi bir bilim dalının okulunu okuyup tezini verip her ne .......se hepsini tamamlayıp belgenizi almanız gerekiyor )

Şimdi mesajı okuyan kırığını görmüş gibi zıplayacak üzerine alınacak sen ne ....im yapıyorsun da konuşuyorsun diyecek. Para eziyoruz biz acımıyoruz , termal kameralar , sonarlar , gpr lar , gps ler , duyar elaman sensörleri görme , işitme , ısı , manyetik elamanlar alıyoruz yurtdışında malzemeyi bulup getirtmek için keferelerin bir taraflarını avuçluyoruz. Üniversiteye gidip dekanların bir taraflarını avuçluyoruz 2 tane çubuğun ucundan çıkacak enerjinin frekans aralığını ölçmek için. Acaba gerçekten işe yarayan bir noktası var mı diye piyasadan cihazları toplayıp içini dışına çıkartıp bakıyoruz. Bunları yaparken paranın içinden geçeceğiz herkes kapış kapış alacak diye yapmıyoruz 1 tane işe yarayan bir yöntem sistem bulalım da ümmete bir faydamız olsun diye. Öyle kıçımızdan iyon çarpışması parçacık hızlandırıcı elim sende armut elma fıstık fındık dersem çık fantezileri uydurmuyoruz. Ben bilim insanıyım ben bilirim siz aşağılık adamlarsınız bu ortamda duramam lütfen ölün demiyoruz.

Elinize aldığınız çubuk hangi tür metal cinsinden yapılma olursa olsun yanına altına üstüne koluna bacağına ne bağlarsan bağla , kaç metreden gidersen git , ister yaklaş ister uzaklaş ALTIN ı hiç bir şekilde bulamazsın sadece bulunduğun arazide altın var mı yok mu onu anlarsın buda endirek değil dolaylı elamanlar ile %50 başarı oranı ile.

ARKADAŞLAR ÇUBUK SİSTEMLERİ İLE ALTINI BULMAK ÇOK ZORDUR İMKANSIZA YAKINDIR BU SİSTEM İLE ALTINI ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULDUĞUNU ANLATAN BİRİLERİNİ GÖRÜRSENİZ BİLİNKİ SHOW YAPIYOR AMACI BAĞCIYA TECAVÜZ ETMEK ÜZÜM YEMEK DEĞİL. HELEKİ 12 V KURU AKUYÜ ÇUBUKLARA BAĞLAYIP BEN EK KUVVET VERİYORUM BU SAYEDE ALTINI BASTIRIP MERKEZİNE GİDİYORUM DİYEN VARSA BİLİNKİ TEK DERDİ EVDE OTURURKEN HIRDAVATÇIDAN 100 TL YE ALDIĞI MALZEMELERİ SİZE 100 KATINA KAKTIRMAKTIR.

Herkese rast gelsin.
Haci sabır...
Gerek yok...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bilim aşağı bilim yukarı. Bilimin, söyleye söyleye ...............dunuz. Benimde ağzımı bozdunuz sonunda.

Konu Altın.
Hala hali hazırda ömrünü bilime fiziğe matematiğe kimyaya harcamış prof.ların Altının ne olduğunu çözememiş oldukları aşikar olduğu halde bilime onlardan daha hakimmiş gibi tavırlar. Yahu yazmayım diyorum zorluyorsunuz. Ortamın ...........rım öyle giderim giderken hakaret ederim aşağılarım mantığınız hiç hoş değil. Yıllardır hep aynı tipler hep aynı lakırtılar hep aynı tavırlar.

Sonuç ?

Ben size sonucu yazayım gerçekle yüzleşin tekrar aynı konular üzerinde aynı triplere tavırlara girerseniz küfür ederim kalbinizi kırarım öyle yerinde öyle hoş öyle haklı ederim ki yönetici beğen tuşuna basmak zorunda kalır adam haklı , bu sefer hakkettiniz der.

Yazıp anlatmaya çalıştığınız veya çalıştığını düşündüğünüz yöntemlerin tamamı sizin deneyip tecrübe ettiğiniz durumlar. Bizim zerre kadar .....mizde olmayan, size ait fantezileriniz. Bu fantezileri, ben böyle yapıyorum bence işe yarıyor sizde deneyin bakalım her ortamda her kişide her şartta işe yarayan kesin bir bilgi mi denemiş oluruz ( yani bu durumun sonucu pozitif çıkarsa ancak bilim diyebilirsiniz tabi onu da diyebilmek için uzman olmak yani bilir kişi olmak gerekiyor yani her hangi bir bilim dalının okulunu okuyup tezini verip her ne .......se hepsini tamamlayıp belgenizi almanız gerekiyor )

Şimdi mesajı okuyan kırığını görmüş gibi zıplayacak üzerine alınacak sen ne ....im yapıyorsun da konuşuyorsun diyecek. Para eziyoruz biz acımıyoruz , termal kameralar , sonarlar , gpr lar , gps ler , duyar elaman sensörleri görme , işitme , ısı , manyetik elamanlar alıyoruz yurtdışında malzemeyi bulup getirtmek için keferelerin bir taraflarını avuçluyoruz. Üniversiteye gidip dekanların bir taraflarını avuçluyoruz 2 tane çubuğun ucundan çıkacak enerjinin frekans aralığını ölçmek için. Acaba gerçekten işe yarayan bir noktası var mı diye piyasadan cihazları toplayıp içini dışına çıkartıp bakıyoruz. Bunları yaparken paranın içinden geçeceğiz herkes kapış kapış alacak diye yapmıyoruz 1 tane işe yarayan bir yöntem sistem bulalım da ümmete bir faydamız olsun diye. Öyle kıçımızdan iyon çarpışması parçacık hızlandırıcı elim sende armut elma fıstık fındık dersem çık fantezileri uydurmuyoruz. Ben bilim insanıyım ben bilirim siz aşağılık adamlarsınız bu ortamda duramam lütfen ölün demiyoruz.

ARKADAŞLAR ÇUBUK SİSTEMLERİ İLE ALTINI BULMAK ÇOK ZORDUR İMKANSIZA YAKINDIR BU SİSTEM İLE ALTINI ELİYLE KOYMUŞ GİBİ BULDUĞUNU ANLATAN BİRİLERİNİ GÖRÜRSENİZ BİLİNKİ SHOW YAPIYOR AMACI BAĞCIYA TECAVÜZ ETMEK ÜZÜM YEMEK DEĞİL. HELEKİ 12 V KURU AKUYÜ ÇUBUKLARA BAĞLAYIP BEN EK KUVVET VERİYORUM BU SAYEDE ALTINI BASTIRIP MERKEZİNE GİDİYORUM DİYEN VARSA BİLİNKİ TEK DERDİ EVDE OTURURKEN HIRDAVATÇIDAN 100 TL YE ALDIĞI MALZEMELERİ SİZE 100 KATINA KAKTIRMAKTIR.

Herkese rast gelsin.

Her nekadar haklılık payın olsada ki haklısın fakat küfür içerikli yaklaşımlar ne size yakışır ne bize. Hem mübarek gün hemde gerek yok. Bende tepkimi gösterdim. Kimseye fikrini değiştir diyemeyiz. Diyeceğini dedi , o dedi diye ne cahil olduk ne de sistemi değiştirdik. Olacak bunlar hep çıkacak. Biz çizgimizi koruyalım lütfen.

(Yorum içinde musadenle düzenleme yapacam)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yorum gayet normal bozkurt
Adam kitabın ortasından yazmış

Hakaret içerikli yazı yazdı diye adamı banladık. Yazdığı yazıdan dolayı tepki gösterdik. Küfür içerikli yorum normal karşılanıyorsa hakaret içeren yorumda normal karşılanmalı.
Kitabın orta yerinden konuşurken küfür kullanmak gerekmiyor. ( tepkisi anlaşılır ve doğru. Küfür doğru değil)