Yerde Yatan Kurbanlık | Define işaretleri ve anlamları

Yerde Yatan Kurbanlık

ECE07

Kullanıcı
Boğa mı desem Deve mi Desem bir türlü isim veremedim. Üzeri aynen binek taşı gibi, oturulduğu zaman ön koltuk kısmında ayak konacak seti dahi var. Bakış yönünde 300 metre mesafede ise, "Kanallarla Birbirine Bağlantılı Oymalar" başlığı ile açmış olduğum yer var. (İkizceli Ustamın Villa benzetmesi yaptığı yer) Ağam bu figür için "Fazla besleme artık yakında patlayacak, kes gitsin" demişti ama henüz kesemedim. (Bu kayanın olduğu arazi Asar Kralının yaşam alanında kalmaktadır.

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek:
,,Merhabalar ..Agaçlarımızın Altında Kaya Mezarı Görüntüsü Var.. Buradan Bakıldıgında İlk Agacımız İle Taşımız Arası Başlangıç Noktanız Olabilir..
,,Kaya'da Porçözle Horasan Testi Yapılmalı.. Ö..Not.. Taşın Yanına Gittiginiz'de Taşda İşareti Daha Net Görebilmek için.. Ekranı Büyük Dijital Fot.Makinesiyle Daha Net Görülür.. Hoşçakalın..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

çok besili her tarafı şişmiş sanki patlayacak.

baktığı belli de çarpı koyduğum yerde bir oyma traşlama varmı.

ECE07

Kullanıcı
Ustam kusura bakmayın. Benim PC resimlerle o kadar doldu ki, bazen aradığım resimleri saatlerce bulamıyorum. Bu resimlerde bunlardan biriydi. Yeni resimler yakaladım. Biraz daha ayrıntılı resimler.

ECE07

Kullanıcı
Ağaçlarla kayanın çizmiş olduğu kompozisasyon Mezarının altında olma olasılığının yabana atılmaması yönünde, bende bir his uyandırdı.
Uğraşmaya değer..
Ustam başka bir Kompozisyon daha var; Kayanın bir tarafı X, diğer tarafı da Y kişiye ait.:cool: Bu ağaca PİNAR denir ve Meşeden daha sağlamdır. Köklerini siz düşünün artık nerelere gitmiştir.

ECE07

Kullanıcı
ECE07 ustam bu kurbanlığı 7 hisseye ayırmak gerekir. ;)Taşta ekleme yapılmış yerler var boşluk ve metal tespiti yapmakta fayda var.
ikizceli ustam bu konuya zaten değinmiş.
Eti tartarak, eşit olarak paylaşmak gerekir. Yağ, sakatat ve yenilen her şey paylaşılır. Tartmadan bölüşüp helâlleşmek caiz olmaz, faiz olur. 7 kişiden dördüne etle birlikte birer bacak, beşinciye etle birlikte derisi, altıncıya etle birlikte başı verilirse, tartmadan paylaşmak caiz olur. Yedinciye bir şey koymak gerekmez. Yahut 7 kişi, kurbanlık ineği birine teslim edip, (Kesmeye, kestirmeye, etini dilediğin gibi sarf etmeye, seni umumi vekil ettik)deseler, umumi vekil, bölüştürmeden etin tamamını herhangi birine verebilir veya tartmadan ortaklar arasında göz kararıyla paylaştırabilir.
walkman ustam ben sistemi anlattım siz de pay sahiplerini tespit edin.;)

walkman

Kullanıcı
tüh geç kalmışız deri gitti. Şimdi 7 hisseyi şöyle pay edelim.

ECE07 tutmuş, (1 hisse)
İkizceli vurmuş,(5 hisse)
komana pişirmiş, (1 hisse) deriyi kapmış zaten

walkman a da geriye ne düşerse :D:D:D

Son düzenleme: