Yerde Yatan Kurbanlık

ECE07

Kullanıcı
tüh geç kalmışız deri gitti. Şimdi 7 hisseyi şöyle pay edelim.

ECE07 tutmuş, (1 hisse)
İkizceli vurmuş,(5 hisse)
komana pişirmiş, (1 hisse) deriyi kapmış zaten
walkman a da geriye ne düşerse :D:D:D
Böyle de haksızlık olmaz mı, gel biz en iyisi büyüklerimize bir danışalım;

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tüh geç kalmışız deri gitti. Şimdi 7 hisseyi şöyle pay edelim.

ECE07 tutmuş, (1 hisse)
İkizceli vurmuş,(5 hisse)
komana pişirmiş, (1 hisse) deriyi kapmış zaten

walkman a da geriye ne düşerse :D:D:D
ALLAH biliyor alma gayretimiz hiç yok.çabamız, bilakis yerde duracağına kanunlar çerçevesinde alınmasına yönelik yardımdır.
ben kendi adıma bu tür yerleri tespit etmek,oradaki tarihi teneffüs etmek,en büyük hobim.ahdim ve sözüm var. el vurmam. nedeni bende. çokları anlam veremeyebilir,ancak benim durumumda olan veya yakın olanlar belki. ancak resmi kazı olursa davet edilirsem karşılıksız giderim.

ece kardeşim ,o kısmı sormam giriş yönünde bulgular ikilemde bıraktı. o kısımdan olabilirmi diye görmek için sordum. ya ikili giriş yada ikisinden biri ama resimden yüzde yüz anlaşılmıyor. çünkü çok detaylı ve ayni anlam yüklü. biri yanıltmacada olabilir.
ayak koyma dediğin derin tarafa sırtını veriyorsun sol ayağı koyuyorsun. küçük yerimi büyük kısmımı kast ediyorsun. küçüğü ise ortalama bir adım açığından alt derinden yolu geçer.dikine değilde kayaya yatay olarak. genelde böyle çıkar. burda bir istisna olabilirmi onu da ALLAH bilir. biliyorsunki başlangıç düşük kısımdan olacak. sağlıcakla.

ECE07

Kullanıcı
Aydınlatıcı bilgilerin için teşekkür ederim İkizceli ustam. Eminim bu konu farklı bir boyuta gelecek şimdi. Belki de hemen kazı ruhsatı almaya başlayacağız. Yeni resimler ve emarelerle konuyu genişletiyorum müsaadenizle.

walkman

Kullanıcı
ECE07 Usta 5. resimdeki adam da kim nereye bakıyor??

ikizceli ustam affına sığınarak bir yer işaretledim.

Son düzenleme:

ECE07

Kullanıcı
walkman 5'nci resimdeki dediğin adam Yerde Yatana bakıyor.
İkizceli ustanın affına sığınarak işaretlediğin yer ? Neden işaretlediğini belirtmemişsin ustam.

Kayanın Kuzey kısmında yan yana yaklaşık 10 cm. genişliğinde ve 5 cm. yüksekliğinde iki ayrı çıkıntı var ve her ikisinde de küçük bir murç deliği.

Son düzenleme:

walkman

Kullanıcı
ECE07 ustam orada işaretlediğim yer + olarak gördüğüm için işaretledim. İlgilenmekte fayda var ;) emanetler bu yerde yatan taşta sanırım.
Ayrıca son eklediğiniz resimdeki murç deliklerinin derinliklerine ve aralarındaki mesafeye göre ölçü alma işi yaparak tarla içinde kapalı bir mezar veya mahsene rastlamanız muhtemeldir.Allah hakkınızda hayırlı olanı versin.