Yılan tılsımı , define ararken tılsım çıktı 🐍🗿☠ | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan tılsımı , define ararken tılsım çıktı 🐍🗿☠

drapeta

Kullanıcı
tekrar slmlar.. ermeni ve yahudi din admlarıyla bu konu hakkında iştisare yapma sansım oldu.. tamemen onların söylemlerini size aktarıyorum.. oraya bırakılan bekçiler gelende hayvan suretinde olurlar kah bi kus kah bi kedi kah bi yılan kah bir kurbağa kah mini eteki harkulade fizige sahip bi bayan bazende senin karın yada cocuğun çok sevdiklerinden biri. her ne duyarsan duy herne görürsen gör iradenı sağlam tut konusma hepsi insan sesine adamtedir ağzınızdan cıkacak tek bir a harfi onun harekete gecmesi için bi sebettir.. tarifiini bilmiyorum ama tam anlamıyla, yeni bir bıcakla çalışılacak herksin abdestini almıs dularını okumus çalışacakları yeri o bıçakla topragı kayayı nereyse işte, orayı cenber içine alır o uygulama kesinlile doğrudur o çemberin içinde kesinlikle konusmak yasaktır osurmak bile yasaktır ne duyarsan dur ne görrüsen gör devam edersin o tılsım o cemberin içine giremez

haa şöledebi drum var, ne kadar kuvetli hoca olursa olsun, ordaki tlsımı asla bertaraf edemez, onu yok edemez sadece bize zarar vermesini engeller, o parayı alırsın. ama o tılsın bazen peşini bırakmaz, ki duymussuzdur parayı buldu evi ocağı perişan oldu, bu örmekler gibi, o gelir bulur seni.. wolcanın tılsımlarındada benzerleri vardır örneğin akrep yılan kerketkeleyi tılsım orarak bıraktım, dünya var oldkca bunlar burda payidar kalacak.. oda her girişin yanına sağına soluna altına veya üstüne oranın tılsımı olan hayvanın resmini işlemiş, akrep yılan veya kertenkele.. örneğin bi mezar acıyorsun eğer oranın tılsımı olan sözcükleri onların dilinde şivesindee sölemzsen asla cözemes o hılsımımordan bertaraf edemezsin, olduda açtın kapağı kaldırdığını düşün içinden yüzlece akrep cıkıyor ve trafa dağılyor giden kayboluyor.. =)) biliyorum garip geliyor size inanın bana bu böle..

gıral

Vip Üye
tekrar slmlar.. ermeni ve yahudi din admlarıyla bu konu hakkında iştisare yapma sansım oldu.. tamemen onların söylemlerini size aktarıyorum.. oraya bırakılan bekçiler gelende hayvan suretinde olurlar kah bi kus kah bi kedi kah bi yılan kah bir kurbağa kah mini eteki harkulade fizige sahip bi bayan bazende senin karın yada cocuğun çok sevdiklerinden biri. her ne duyarsan duy herne görürsen gör iradenı sağlam tut konusma hepsi insan sesine adamtedir ağzınızdan cıkacak tek bir a harfi onun harekete gecmesi için bi sebettir.. tarifiini bilmiyorum ama tam anlamıyla, yeni bir bıcakla çalışılacak herksin abdestini almıs dularını okumus çalışacakları yeri o bıçakla topragı kayayı nereyse işte, orayı cenber içine alır o uygulama kesinlile doğrudur o çemberin içinde kesinlikle konusmak yasaktır osurmak bile yasaktır ne duyarsan dur ne görrüsen gör devam edersin o tılsım o cemberin içine giremez

haa şöledebi drum var, ne kadar kuvetli hoca olursa olsun, ordaki tlsımı asla bertaraf edemez, onu yok edemez sadece bize zarar vermesini engeller, o parayı alırsın. ama o tılsın bazen peşini bırakmaz, ki duymussuzdur parayı buldu evi ocağı perişan oldu, bu örmekler gibi, o gelir bulur seni.. wolcanın tılsımlarındada benzerleri vardır örneğin akrep yılan kerketkeleyi tılsım orarak bıraktım, dünya var oldkca bunlar burda payidar kalacak.. oda her girişin yanına sağına soluna altına veya üstüne oranın tılsımı olan hayvanın resmini işlemiş, akrep yılan veya kertenkele.. örneğin bi mezar acıyorsun eğer oranın tılsımı olan sözcükleri onların dilinde şivesindee sölemzsen asla cözemes o hılsımımordan bertaraf edemezsin, olduda açtın kapağı kaldırdığını düşün içinden yüzlece akrep cıkıyor ve trafa dağılyor giden kayboluyor.. =)) biliyorum garip geliyor size inanın bana bu böle..
Usta güzelbilgiler sağolun
Biyerde şifreli bişeyler için ebcedle uğraşırken okudum kasteddiği şey bumuydu tam emindeğilim ama tutmak almak gibi bişeydi
Ordaki tılsımı elle tutacaksın ki bozulsunmu? Demek istiyordu acaba?
Nedersin deneyimmi bi bigirişte semender çıktı ozaman onu alıp tutmadığıma pişman olmuştum

drapeta

Kullanıcı
Usta güzelbilgiler sağolun
Biyerde şifreli bişeyler için ebcedle uğraşırken okudum kasteddiği şey bumuydu tam emindeğilim ama tutmak almak gibi bişeydi
Ordaki tılsımı elle tutacaksın ki bozulsunmu? Demek istiyordu acaba?
Nedersin deneyimmi bi bigirişte semender çıktı ozaman onu alıp tutmadığıma pişman olmuştum
slm ustam.. kısaca bişey anlatıcam, 3 veya 4 metre aşşada 4e 4 bi çalışma sabah iş başı yaptık çukura indik kürek elde başladık kova doldurmaya toprağın kenarında bişey dikkatmi çekti topraktan dışarı bi kuyruk çıkmış tüylü bişey ama pırıl pırıl çok dikkat etmeden gayri ihtiyarı kürekle kuyruğa dokundum ama hiç bi hareket yok kürekle biraz eseledim etrafını önüme düştü sincap pırıl pırıl halde çıktığı yere bakıyorum sadece hayvanın cıktığı boşluk var ne bi fare tüneli gbi tünel yok ama o ara hiç kimse sağlıklı düşünemiyor bu ölü dedi birisi baktım kürekle nefes almıyor kürekle aldım kenara bıraktım ilgimiz ondan uzaklaştı daha 1 dkka gecmedi gözüm ona ilişti hareket ediyor sanki yeni doğmus gibi
ben alaycı bi şekilde bu yaşıyor nan dedim yukardan kovayı ceken arkadas abi kovaya koy ben bakarım ona yukarı yolla dedi
kovanın içine koydum yolladım oda kovanın ağzına düş bir taş kapatıp kenara koymus bir saat sonra felan çocuk seslendi abi gelirmisin çıktım kovanın ağzındaki taşı kaldırıp o kovadan cıkma sansı yok taş kapalı ama sincap yoktu bu har olup ucmus gibiydi.. yani hiç birimizin eli deymedi dediğin ne kadar doğru bilemicem bunla ilgili ortalıkta dolanan bazı bilgiler var aman haa derim sakın öle bişey denemyin örneğin şöle derler tılsımı yakala elini kes kan akıt ona yanında gitmez sabah namazında paraya dönüşür tekrar diyorum sakın kan akıtmayın ve yine sölüyorum tılsımların yüz<de 90ı hayvandır o hayvanı yakalasanda ilmini bilmediklten sonra asla elde edemezsin ki sana zarar vemme sansı çok yüksek her tılsım sincap gibi masum olmaz .. o tılsımı otaya bırakan nasıl bir şive ile dille yaptı ile aynı şive ve dille çözülür bunu yapacak bizim hocalarımız vardır yok demiyoırum ama onlarında bizle işi olmaz.. benim şahsi fikrim tılsımla saka olmaz hissttğin an uza ordan arkadasım arkana bilke bakma.. yasamayan bilmez anlayamaz cebinizdeki telefonlar kadar gercek tılsımlar.. saygılar

gıral

Vip Üye
slm ustam.. kısaca bişey anlatıcam, 3 veya 4 metre aşşada 4e 4 bi çalışma sabah iş başı yaptık çukura indik kürek elde başladık kova doldurmaya toprağın kenarında bişey dikkatmi çekti topraktan dışarı bi kuyruk çıkmış tüylü bişey ama pırıl pırıl çok dikkat etmeden gayri ihtiyarı kürekle kuyruğa dokundum ama hiç bi hareket yok kürekle biraz eseledim etrafını önüme düştü sincap pırıl pırıl halde çıktığı yere bakıyorum sadece hayvanın cıktığı boşluk var ne bi fare tüneli gbi tünel yok ama o ara hiç kimse sağlıklı düşünemiyor bu ölü dedi birisi baktım kürekle nefes almıyor kürekle aldım kenara bıraktım ilgimiz ondan uzaklaştı daha 1 dkka gecmedi gözüm ona ilişti hareket ediyor sanki yeni doğmus gibi
ben alaycı bi şekilde bu yaşıyor nan dedim yukardan kovayı ceken arkadas abi kovaya koy ben bakarım ona yukarı yolla dedi
kovanın içine koydum yolladım oda kovanın ağzına düş bir taş kapatıp kenara koymus bir saat sonra felan çocuk seslendi abi gelirmisin çıktım kovanın ağzındaki taşı kaldırıp o kovadan cıkma sansı yok taş kapalı ama sincap yoktu bu har olup ucmus gibiydi.. yani hiç birimizin eli deymedi dediğin ne kadar doğru bilemicem bunla ilgili ortalıkta dolanan bazı bilgiler var aman haa derim sakın öle bişey denemyin örneğin şöle derler tılsımı yakala elini kes kan akıt ona yanında gitmez sabah namazında paraya dönüşür tekrar diyorum sakın kan akıtmayın ve yine sölüyorum tılsımların yüz<de 90ı hayvandır o hayvanı yakalasanda ilmini bilmediklten sonra asla elde edemezsin ki sana zarar vemme sansı çok yüksek her tılsım sincap gibi masum olmaz .. o tılsımı otaya bırakan nasıl bir şive ile dille yaptı ile aynı şive ve dille çözülür bunu yapacak bizim hocalarımız vardır yok demiyoırum ama onlarında bizle işi olmaz.. benim şahsi fikrim tılsımla saka olmaz hissttğin an uza ordan arkadasım arkana bilke bakma.. yasamayan bilmez anlayamaz cebinizdeki telefonlar kadar gercek tılsımlar.. saygılar
Usta bence aynı olay başımızagelen
Bunu tutup tılsımı bozacaktık obizim gözümüze dahabüyük bişey olarak görünecekti yüreğimiz yettiii neala yetmedi orda yığılıp kalacaktık😊

drapeta

Kullanıcı
o tılsım gün yüzüne cıksa bile o hayvan oraya en fazla 40 elli metre civarında beklemeye devam eder.. hala oralarda yanı ustam

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Tilsim olaylar gercek mi
Sayfamda başımdan geçen olayı anlatmıştım
İlgili Link

Aynen film gibi haa :D
Dur usta dur daha anlatmadıklarım var
eee 76 doğumluyum 2006 da askere gittim
Yani 96 da gitmem gerekirken 10 yıl tecil ettirdim :D
Bu arada üniversite terk olunca er olarak gittik
Bildiğin er on başı çavuş falan değil
Haa Devletin hakkını yemeyelim beni ilk
Sıhhıye tim çavuşu olarak Isparta kırkıncı piyade alayana acemi birliği için yolladı
... Neyse bu kadar yeter :)
Şeyi anlatayım size
Az önce @ersan ustama anlatacağım define macaramı yazayım:D
Sene 99lar falandı (Sene geçen sene der gibi oldu :) )
2-3 kişiyiz biri şurda hıyar var dese tuzu kapıp koşuyor
Gülmeyin durum aynen bu
Ama tövbe bir şey bildiğimiz yok
Sadece elimizde bir cihaz var
Cihaz dediğim dedektör
Türkçe bile değil ingilizce :D
Gidip tutuyoruz ver ha gazoz kapağı çivi teneke falan buluyoruz
Bazı yerlerde güzel ötüyor
Ama kazamıyoruz karşısında mutlaka başkalarının görebileceği yer oluyor
Taktiri İlahi diyorum
Belkide görmezse birileri başımız derde girecek neyse
Dediler bir emmi var tesbih ile yer tespit ediyor
Süphanallah dedik bu ne bicim iş
Çıktık gittik köyüne
Baktı biz namazımızda niyazımızdayız başlattı anlatmaya
Güvendi bize yani ;) :) :D
Yaş ileri ama rahat geziyor dağda bayırda
Bir yerlerden geçiyoruz isimleri hatırlamıyorum
Diyor ki falan adama şunu çıkardım filan adam bunu çıkardım
Şurda şu burda bu bizim gözler aynen dolar işareti :D
Aradığımızı bulduk dedik
Emmi bize malı bulacak
Neyse tespih çekmeye başladı
Aldı bizi bi şu kaynağına götürdü
Kaynağa 3-5 adım kalan yeri gösterdi aha burası dedi
Bizim arkadaş dedektörü çıkardı dediği yere tuttu
İlk kez o cihazın öyle öttüğünü gördüm :D
Şimdi ustalar ilginç olan kısma geliyorum
Cihazı bir tutuyor ötüyorrrr
Bir tutuyor ötmüyorrr
Hayda bu nedir dedik
Bu arada akşam namaz vakti girmek üzere
Bir kaç kez denedik aynı
Emmi dedi uğraşmayın kazınnn :D
Yav define aramaya gidiyoruz yanımızda kazma kürek yok :D
Dip not olarak şunu diyeyim dostlar
İşi bilmemek cahillik çok kötü bir şey
Gitti arkadaş emminin bahçesinden bir kazma getirdi
Ya Allah dedi bir vurdu
Ben bu arada dualara başlamıştım :D
Vurduğu yerin etrafında çember şeklinde duruyoruz
Vurduğu an etrafımızda gözler çıktı
Sadece çift çift gözler
Bu arada kazmayı vuran arkadaş kazmayı bıraktı göğsünü tuttu
Bana bir şey oluyor dedi kafayı kaldırdı ki ne kaldırsın o da gözleri gördü
Göğsünü möhsünü unuttu :D
Ama ben nasıl dua okuyorum vay anam vay
Emmi diyor ki noldu niye kazmıyorsun
Biz arkadaşlarla zar zor cihazı mihazı topladık :D
Emmi biz sonra geliriz dedik arkamıza bile bakmadık :D
Size bir şey diyeyim mi
O köyü çeşmenin yerini ve amcanın ismini hatırlamıyorum
Arkadaşlarda hatırlamıyorlar
Şimdi zurnanın zırt dediği yere gelelim
Dostlar
İlk ve son kazı yapmış olduk orda
Kazı değil de kazma vurduk
Ne denirse kazma denemesinde bulunduk diyeyim :D
Neden kaçak kazıya karşı olduğumu şimdi
Anlıyormusunuz :D :D :D :D:D

Abi güzel duaların düşüncelerin dileklerin için sağol
İlla beni kaşağıyla sevecen değil mi :D
Funku munku bizde var ama
Abi inan ki kavgayı dövüşü sevmem
89 da spora başlamadan önce mahalle elimde zar ağlardı
Her kese kafa tutar kavga ederdim
Spora başladım spordan önce orta okul bir de mi orta ikide mi namaza başladım
Ondan sonra bir sükunet bir efendilik :D anlatamam :D
Ardına spora başlayınca :)
Evet evet bende sessizlik abi :D
İster inan ister inanma ;) gayet efendi biri oldum :D
Orta sonda medrese eğitimine başladım
Tabii bu arada yazları Kuran kurslarına da gidiyordum
Ayet ezberinin yanında tefsir dersleri aldım
Bunlar beni gayet iyi yoğurup
Dinime vatanıma milletime bağlı biri yaptı hamd olsun
Bunları bana sağlayan dizinin dibine alıp öğütler veren
Babama Anama şükranım
Rabbim ömürlerini uzatıp
Sağlıklı bir hayat versin onlara
Onlar beni terbiye etmeseydi
Cahilliğin karanlığında olurdum Allah muhafaza...
40 yaşıma yaklaştım hala gözleri üzerimdedir hamd olsun...