Yılanlar Hk."bilgi" | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yılanlar Hk."bilgi"

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
mubarekler geçen sene koymuştum siteye.lakin tartışma konusu olmuştu.
yılan diyende oldu değildir diyende.
ama bu yılanı 8 sene boyunca bir gavur kovaladıda bulamadı.
lakin kadermidir nedir bilinmez ama bizim elimize geçtiği sene içerisinde adam öbur tarafı boylamış.
velakin o yılanda ölece kalakaldı.
yani anlayacağınız tek çözümü vardı oda o gavurda idi.
çünkü yılanın içeriğinden tutun taaaa gramına tonajına kadar tuzaklarından tutun taaa mahsenine kadar herşey mevcuttu adamda.
ama malesef elimizden kaçırdık....
Iron ustam konuyu tazelemekte fayda var. Ben hatırlayamadım veya konu başlığı nı yazarsan site içi arama dan bi bakmak isterim. Allah cc dilerse aşılamaz sanılan nice dağlar aşılır.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
3 6 2013 de s.a. millet kabartma yılan diye bi konun var galiba bu. Ancak resim açılmıyor. Yorumları okuyuncada bayağı bir merak ettim.

osi

Kullanıcı
meltun ustam bu yılan konusunda çok tartısmalar oldu sız daha genıs kapsamda açmıssınız konuyu okudukça bazı seylerın yanlıs bazılarının dogru oldugunu gordum ögrenmek ısteyenler için guzel bır konu dıger ustaların açtıgı konularıda takıp edıyorum gercekden yılan konusu pazıl gıbı emegınıze saglık paylasım ıçın sagolun emege saygı

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Meltun

Kullanıcı
meltun ustam bu yılan konusunda çok tartısmalar oldu sız daha genıs kapsamda açmıssınız konuyu okudukça bazı seylerın yanlıs bazılarının dogru oldugunu gordum ögrenmek ısteyenler için guzel bır konu dıger ustaların açtıgı konularıda takıp edıyorum gercekden yılan konusu pazıl gıbı emegınıze saglık paylasım ıçın sagolun emege saygı
Sn;osi
ilginiz için teşekkür ederim. Sizin tecrübe ve bilginiz dahilinde olanları paylaşmanızı rica ederim. Konu bu şekilde daha iyi anlaşılır Saygılarımla

Meltun

Kullanıcı
Çöreklenmiş yılan
Başı dışarıda ise iç sarımı baktığı yer önemlidir. Ancak mıntıkanın ayrı bir yerindedir. Çörek yılanın malı kaya kütlesi altında olur..

Çöreklenmiş başı içinde olan yılan
Emaneti içinde yada yanındadır. Kuyruk kısmı önem arz eder. Mutlak bir yön verilmiştir. Baş kısmından yön bulabiliriz.

Sarılı ve öpüşen yılan

Bu iki yılanın arasında bir istavroz veyahut başka işaretler bakınız. En planlı gömülen paralardır. Gerçekten zordur kesinlikle malı yanında değildir. çevresinde bir yerdedir. Takiple hazinenin en son işareti çevrede araştırılır...

Direğe sarılı yılan

Yukarıda yazdığım tüm yılan işaretleri uzmanlık isteyen bir alandır. Buda son işaretini arayan bir nişandır. Sarkan kuyruk yönü önemlidir. Ölçülecek son noktayı tespit edilerek emanet orada aranacaktır. Yani aranacak uzaklık 26-27 metre civarlarındadır. Saygılarımla

Son düzenleme: